Dwudziestolatek udowadnia, że można...

Hikikomori

少し変態
538
318
Piotr Kaszubski, dwudziestoletni polski milioner. W szkole oszczędzał na jagodziankach, dzisiaj prowadzi jedną z pięciu najlepszych w Polsce klinik medycyny estetycznej. Brawa dla chłopaka!

 
D

Deleted member 427

Guest
Brawa tym bardziej, że w odróżnieniu od Kulczyków, Krauzów, Solorzów i innych mend nie chadzał na bankiety z politykami i nie dorobił się na partnerstwie publiczno-prywatnym (czytaj: pierwszego miliona nie ukradł).
 

Bajaratt

First of his name
348
1 551
-Jak zarobić pierwszy milion?
-Hoduj świerszcze, zdzieraj kafle z podłogi i oszczędzaj na jagodziankach


Nie wiem, może jestem zakompleksionym, homofobicznym polaczkiem, ale koleś wygląda mi na podstawionego. Podejrzane jest IMHO, że jako faceta znikąd wylansował go Lisi portal, po czym pałeczkę w tej materii przejęła TVP...
 

Polacco

Active Member
132
76
Nie wiem, może jestem zakompleksionym, homofobicznym polaczkiem, ale koleś wygląda mi na podstawionego. Podejrzane jest IMHO, że jako faceta znikąd wylansował go Lisi portal, po czym pałeczkę w tej materii przejęła TVP...

Ja też chyba jestem ksenofobem i antysemitą bo koleś mi nie wygląda na rozgarniętego. Raczej na słupa - reklamę czyjegoś biznesu.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Jakiś jedynaczek z bogatymi rodzicami (choćby po tej stadninie koni widać).
 
M

MichalD

Guest
Życzę mu wszystkiego najlepszego, niestety jego sposób wypowiedzi oraz jego "success story" , czyli oszczędzanie od 13 roku życia i sprzedawanie mebli z pokoju są niewarygodne.
 
OP
OP
Hikikomori

Hikikomori

少し変態
538
318
Przecież kliniki, w których można sobie wstrzyknąć botox znajdują się w blokach tak samo, jak przychodnie dentystyczne i weterynaryjne - i wie o tym każdy, kto wie jak wygląda blok. W ogóle zachowujecie się jak typowe prawicowe nury. Gość jest zdrajcą, bo go pokazali w TVP, a skarbówka nie wysłała na niego zabójców? Litości.
Ja tam typka lubię, bo jest nadziany, zadowolony z siebie i nikomu od ust nie odbiera. A czy naprawdę się dorobił, czy kasę dostał od mamusi, szczerze mówiąc mam w dupie.
 
C

Cngelx

Guest
Życzę mu wszystkiego najlepszego, niestety jego sposób wypowiedzi oraz jego "success story" , czyli oszczędzanie od 13 roku życia i sprzedawanie mebli z pokoju są niewarygodne.

Robiłem podobnie. Oszczędzałem nawet dłużej niż od 13 roku życia (myślę, że gdzieś od 10), dostając bardzo mało. Zbędnych, nieużywanych rupieci również się pozbywałem i pozbywam nadal. Wiem, ile można na tym zyskać - milionerem to nie uczyni, ale kilka tys. do przodu jednak z tego może być.

Jeżeli koleś dostawał sporo kasy od rodziny, a rupiecie którymi handlował były coś warte, to faktycznie mógł na tym zyskać sporo.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
W ogóle zachowujecie się jak typowe prawicowe nury. Gość jest zdrajcą, bo go pokazali w TVP, a skarbówka nie wysłała na niego zabójców? Litości.
Ja tam typka lubię, bo jest nadziany, zadowolony z siebie i nikomu od ust nie odbiera. A czy naprawdę się dorobił, czy kasę dostał od mamusi, szczerze mówiąc mam w dupie.
Za takie puste lansowanie się w reżimówce należą się złośliwe komentarze jak najbardziej. Inaczej jeszcze zostanie twarzą kampanii "zaciśnij pasa" XD
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Dobrze przynajmniej, że nie naganiał na fundusze unijne, pierwsze co to się tego spodziewałem.

Hitch napisał:
z drugiej nie mogę znieść jego głupiego ryja

Ja też, nie mógłbym z typem wysiedzieć spokojnie :D .

Jestem typowym prawicowym nurem, nie kupuję jego historii.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Ja nie mam zmysłu do biznesu, więc lubię posłuchać, że komuś się udaje. Ale jak padają hasła, że nastolatek może zostać milionerem, bo oszczędzał na jagodziankach (może z koksem były), to nabieram podejrzeń. Wiecie, to jest taki poster child, który zadaje kłam naszemu marudzeniu, że rząd łupi w podatkach, że regulacje, że brak wolności. My jesteśmy po prostu leniwi, bo wystarczy nie jeść jagodzianek i stajemy się milionerami.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Ale z tą hodowlą owadów to można pomyśleć :) . Niektórzy jedzą koniki polne, podobno usmażone są bardzo dobre i całkiem pożywne, chyba w krajach azjatyckich są przysmakiem. Wystarczy rozpropagować, tanie źródło pożywienia, na nadchodzące überkryzysy jak znalazł :p !

Chyba w tym kraju jeszcze nie trzeba mieć pozwolenia na hodowlę świerszczy? :D

EDIT:

Moja matka dobrze gotuje a teraz są podobno popularne alternatywne fast foody. Pomyśleliśmy o tradycyjnych plackach ziemniaczanych z różnymi dodatkami (np. z pastą z twarożku z przyprawami pycha!), wypożyczyło by się jakąś budę albo coś i by się zobaczyło czy takie coś by poszło. Ale na próbę (albo żeby zarobić trochę grosza) to szkoda czasu się z sanepidami pieprzyć i się bawić w pierdololo w urzędach.
 

Nene

Koteu
1 094
1 689
Moja matka dobrze gotuje a teraz są podobno popularne alternatywne fast foody. Pomyśleliśmy o tradycyjnych plackach ziemniaczanych z różnymi dodatkami (np. z pastą z twarożku z przyprawami pycha!), wypożyczyło by się jakąś budę albo coś i by się zobaczyło czy takie coś by poszło. Ale na próbę (albo żeby zarobić trochę grosza) to szkoda czasu się z sanepidami pieprzyć i się bawić w pierdololo w urzędach.
poszukaj po czeskich przepisach "Bramboraky", albo "bramboracky" oni lubią to jeść na miliard sposobów, ale dobre są ze smażoną kapustą kiszoną :) Mnie z fast foodów brakuje porządnych zapiekanek w Gliwicach, takich jak w Krakowie na Kazimierzu

Jak dla mnie czy rodzice kupili, czy nie jak potrafi chłopak utrzymać i rozwijać biznes to tylko plus dla niego, chociaż manierę ma denerwującą, ale pewnie przez to wiele potrafi załatwić.
 
Do góry Bottom