1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Dobre wiadomości

Temat na forum 'Wiadomości' rozpoczęty przez Trigger Happy, 20 Grudzień 2012.

 1. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  7 589
  Polubienia:
  12 564
  koalicja? już teraz są zapowiedzi że koalicja jest wątpliwa w wyborach sejmowych.

  Tu chodzi o wybory europarlamentarne, nacjole i korwiniści mają taki sam stosunek do Brukseli, choć z innych powodów.
   
 2. rawpra

  rawpra Well-Known Member

  Posty:
  2 746
  Polubienia:
  4 701
  no altright też zdarza się że przywołuje
  to znaczy że go popiera?
   
  inho lubi to.
 3. inho

  inho Well-Known Member

  Posty:
  1 516
  Polubienia:
  3 361
  Trafna uwaga. Jednak to była tylko nieścisłość z mojej strony. W artykule przywołuje się współautora raportu, który "już w latach 70. przewidywał kryzys cywilizacyjny w 2030 r. spowodowany przyrostem ludności i wzrostem gospodarczym". Wydźwięk całego artykułu jest taki, że nieposiadanie dzieci jest dobre i potrzebne dla ratowania planety, a raport Klubu Rzymskiego jest jednym z fundamentów tej tezy.
   
 4. rawpra

  rawpra Well-Known Member

  Posty:
  2 746
  Polubienia:
  4 701
  i ja się z tą tezą zgadzam
  choć oczywiście zauważam podwójne standardy bo mainstream forsuje antynatalizm (chyba) tylko białych
   
 5. inho

  inho Well-Known Member

  Posty:
  1 516
  Polubienia:
  3 361
  Oczywiście. W artykule są opisane historie młodych ludzi, którzy zdecydowali się na sterylizację. Do artykułu dołączone są 4 zdjęcia - wszystkie białych.

  Ten sam mainstream promuje rozwój biednych, afrykańskich krajów i poprawę tam warunków medycznych - bo za dużo ludzi tam umiera - oraz sztucznie wywołany przepływ tych ludzi do krajów rozwiniętych. Sprowadza się to do tego, że np. Amerykanie i Europejczycy finansują szczepionki dla Afrykanów, żeby z 15 dzieci, które rodzi murzynka, nie umierało ponad 10 zanim osiągnie pełnoletniość, za to biali Amerykanie i Europejczycy posiadający średnio mniej niż 2 dzieci, powinni się sterylizować, bo ludzi jest za dużo. o_O:confused:
   
 6. pawlis

  pawlis Samotny wilk

  Posty:
  2 139
  Polubienia:
  7 464
  Szczecińskie szkoły bez specjalnych lekcji o mowie nienawiści
  [​IMG]

  W szczecińskich szkołach nie będzie specjalnych lekcji o mowie nienawiści. Stolica Pomorza Zachodniego nie pójdzie więc w ślady Warszawy czy Wrocławia.

  Mowa nienawiści w internecie - jak tego unikać i jak z tym walczyć O tym w czwartek rozmawiali na zajęciach uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie.
  Po tym, jak prezydent Gdańska został zaatakowany przez nożownika i zmarł w wyniku odniesionych obrażeń włodarze tych miast zapowiedzieli przeprowadzenie lekcji poświęconych temu, jak reagować na mowę nienawiści. Z zapytaniem o to, czy podobne odbędą się w Szczecinie wystąpili radni Koalicji Obywatelskiej.

  Zastępca prezydenta miasta, Krzysztof Soska odpowiedział im, że "treści związane ze wskazanymi zagadnieniami poruszane są na wszystkich etapach edukacyjnych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa".

  Jak poinformował, taka tematyka jak nietolerancja, przemoc czy nienawiść omawiana jest podczas takich przedmiotów jak chociażby WOS, historia czy język polski, ale też przede wszystkim na lekcjach wychowawczych. Tym samym w ocenie miasta nie ma potrzeby wdrażania dodatkowo do szkół tego typu problematyki.

  Prezydent Gdańska został ugodzony nożem przez 27-latka podczas tamtejszego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Następnego dnia zmarł w szpitalu. Stefanowi W. za zabójstwo Pawła Adamowicza grozi dożywocie.
   
  Non Serviam, sabat i The Silence lubią to.
 7. Luizy

  Luizy Well-Known Member

  Posty:
  479
  Polubienia:
  1 630
 8. MaxStirner

  MaxStirner Well-Known Member

  Posty:
  2 310
  Polubienia:
  3 822
  Afera z Niesiołowskim sie potwierdza - byłem sceptyczny, że to ustawka Pisu w związku z tym wieżowcem w Warszawce, ale zdaje sie legitna (co nie wyklucza, że wyciągnieta celowo). Wirtualna Polska dotarła do stenogramów:

  "Nie wiem, czy ja coś załatwię na jutro, bo nie mam co załatwić, mogę tylko tą Malwinę – mówi Wojciech K. – O Jezus, powiedz mu, że nie możesz no… (…) On przesadza z tym no - odpowiada Bogdan W. – (..) Terroryzuje mnie tym, kur… - mówi Wojciech K. – Przesadza, kur… Przesadza no, kur… Bez przesady, ja pierd… On to kur…by non stop to robił jakby mógł – irytuje się biznesmen. – Ale jaki on jurny jest, nie? – odpowiada drugi biznesmen. – Daj spokój, to zboczenie jest, a nie jurność (…) Wiesz, on to naprawdę przesadza, no jeszcze oprócz tego on mnie pyta, czy ty możesz albo coś takiego, on żąda wręcz
  Powiedz mu tam, że tam to łóżko nienaprawione, zarwane. On tam po prostu wpadł, (…) Ta, jakieś deski ma zrobić, także tam absolutnie nie tego no, żeby tam nie wchodził, żebyś nie zapomniał mu powiedzieć, no bo zarwie dalej. Bogdan W. –No tak, na kanapę niech się walnie.
  Część kobiet, które świadczyły usługi seksualne, wcale nie było prostytutkami. Na co dzień pracowały m.in. jako kelnerki w łódzkich restauracjach należących do biznesmenów. Niektóre z kobiet starły się wykręcić od spotkań z posłem. Wtedy biznesmeni, żeby kontynuować proceder, zastępowali je prostytutkami – mówi nam osoba znająca kulisy sprawy.

  Sprawy się posuwają
  Polityk, jeśli nie spełniano jego żądań i oczekiwań, co do konkretnej kobiety, mówił iż "sytuacja jest już męcząca". Dodawał przy okazji, że "on słowa dotrzymał” i dobrze byłoby, aby "inni dotrzymali”.

  Kolejna rozmowa: Poseł: Cześć Boguś, cześć, no nic tak dzwonię, bo Ali mówił, że coś narzekałeś, że nie dzwoniłem, ale nic, nic nie było. Bogdan W.: Aha, no nic nie miałem Stefciu, no posuwają się tamte sprawy (...) Poseł: Niestety już tylko sprawy się posuwają, drogi przyjacielu. Bogdan W.: No (...) ale coś zawsze jest do przodu wiesz generalnie. Poseł: Ale niestety już tylko sprawy... Bogdan W. : No ja wiem, tamte sprawy to już stoją w miejscu. Poseł: Nawet żeby stały chociaż (....) !!!

  Efektem "współpracy" Niesiołowskiego z biznesmenami miały być dwa kontrakty z Zakładami Chemicznymi Police. Na niekorzyść polityka przemawiają podsłuchane rozmowy, ale także zeznania byłego prezesa spółki Krzysztofa J., a także pracowników firmy. Pierwszy kontrakt na 5 milionów złotych dotyczył dostawy miału węglowego. Firma biznesmenów miała dostać z realizacji umowy prowizję. Według śledczych, Zakłady Chemiczne kompletnie nie potrzebowały takiego towaru, a cena była zawyżona. Z kolei drugi kontrakt – 8 milionów za dostawę fosforytów - nie został sfinalizowany, ze względu na zmianę prezesa spółki.

  Jak ujawnił Maciej Wąsik, zastępca ministra ds. służb specjalnych, zarzutów dla Niesiołowskiego może być więcej. - Nie chciałbym, żeby sprawa w mediach była przedstawiana jako seksafera, ponieważ jest to afera korupcyjna, gdzie korzyścią osobistą były usługi seksualne, ale nie tylko. Są wątki, które wskazują na korzyści majątkowe, bo sprawa jest wielowątkowa. Prokuratura w pewnym zakresie stara się uchylić immunitet. Sprawa jest dużo szersza, niż tak naprawdę zarzuty na to wskazują i będzie na pewno długie i wnikliwe śledztwo, które – mam nadzieję – wszystkie wątki skonsumuje procesowo – mówił Maciej Wąsik, cytowany przez portal wpolityce.pl"
  https://wiadomosci.wp.pl/seksafera-z-niesiolowskim-mamy-podsluchane-rozmowy-6344805029238913a

  Tak, że tego - na dobry początek dnia wygląda, że Niesioł jest skończony, wizerunkowo co najmniej, a może i nawet posiedzi :D

  Edit: Szef Cba z czasów PO Wojtunik, powiedział, że myślał że sprawa Stefana wypłynie w ciągu pół roku (po zmianie władzy). Tak sie nie stało nie tylko z tą, ale z paroma innymi z jego czasów i że wg niego wyjdą przed wyborami. No prosze..
   
  Ostatnia edycja: 2 Luty 2019
 9. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  7 589
  Polubienia:
  12 564
  Red. Liz ma więc rację.

  50297770_10218523429013824_663314581690515456_n.jpg
   
  luke27, wah, Sorasil oraz 7 uzytkowników lubi to.
 10. pawlis

  pawlis Samotny wilk

  Posty:
  2 139
  Polubienia:
  7 464
 11. Non Serviam

  Non Serviam dinozarły dinozarły jaka szkoda, że wymarły...

  Posty:
  791
  Polubienia:
  1 785
  (((mainstream))) gwoli ścisłości
   
 12. Hanki

  Hanki Secessionist

  Posty:
  1 223
  Polubienia:
  3 329
 13. inho

  inho Well-Known Member

  Posty:
  1 516
  Polubienia:
  3 361
  Po kilku skandalicznych publikacjach, które uwiarygodniły łatkę "fake news", w ciągu ostatnich dwóch tygodni ponad 2000 "dziennikarzy" zostało zwolnionych z "Huffington Post", "Buzzfeed", "Vice", "Mic" i kilku innych. Głównie z radykalnie lewackich przyczółków: sekcji opinii, zdrowia, środowiska itp. Oficjalny powód: redukcja kosztów.

  Najlepsze są smuty zwolnionych "dziennikarzy", jak np. poniżej była pracownica "Huffington Post" z 10 letnim doświadczeniem w pisaniu o polityce gender i z doktoratem z - UWAGA - komedii romantycznych, szuka nowej pracy:

  [​IMG]

  https://www.breitbart.com/the-media...unionized-writers-eliminates-opinion-section/
   
 14. Hanki

  Hanki Secessionist

  Posty:
  1 223
  Polubienia:
  3 329
  Doczekaliśmy się retorsji ze strony polskiego MSZ w stosunku do Królestwa Norwegii.
  Słuszna decyzja i właściwe postępowanie.

  DzI-RqYX4AUCG8F.jpg
   
 15. sabat

  sabat Well-Known Member

  Posty:
  492
  Polubienia:
  1 143
  Lepiej było załatwić dyplomatycznie a nie iść na wojnę z wikingami. Na pewno to nie pomoże Polakom w Norwegii.
   
 16. Hanki

  Hanki Secessionist

  Posty:
  1 223
  Polubienia:
  3 329
  To jest właśnie rozwiązanie z zastosowaniem klasycznych metod dyplomacji.
   
  mikioli i Sputnik lubią to.
 17. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  11 952
  Polubienia:
  19 766
  Dyplomatycznie i skutecznie to gadali z nimi nasi przodkowie napadając na Kungölv. ;)
  Trzeba im to przypominać od czasu do czasu...
   
 18. FatBantha

  FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

  Posty:
  7 122
  Polubienia:
  18 252
 19. sabat

  sabat Well-Known Member

  Posty:
  492
  Polubienia:
  1 143
  Klasyczna dyplomacja to wet za wet? Może wizerunkowe poparcie jest ale stracą na tym polskie rodziny mieszkające w Norwegii. Pozostaje nadzieja że spór nie bedzie dalej eskalował.

  Ich praktyki Barnevernet to wygląda na dziki kraj to dlaczego nasz urząd administracji rządowej nie ostrzega przed wyjazdem do N ze względu na daleko idącą ingerencję? Żadne pieniądze by mnie nie skusiły żeby pracować w Norwegii i żyć w stresie w obawie o zabranie dzieci. Dziwię się Polkom że tam siedzą i ryzykują.
   
 20. Hanki

  Hanki Secessionist

  Posty:
  1 223
  Polubienia:
  3 329
  Owszem, tak.
   

Poleć forum

 1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.