Dobre wiadomości

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Małolaty wymierzyły sprawiedliwość 15-latkowi z Maroka, który zgwałcił Polkę w Rimini.
Więźniowie wymierzyli sprawiedliwość gwałcicielowi z Rimini

Marokańczyk z grupy imigrantów, którzy w Rimini w sposób bestialski zgwałcili polską turystkę, trafił do szpitala w wyniku ciężkiego pobicia. Przebywał w zakładzie karnym dla nieletnich w Pratello w Bolonii.

Okazuje się, że włoskie więzienia niewiele różnią się od polskich jeżeli chodzi o traktowanie w nich przestępców seksualnych – gwałciciel został dosłownie skatowany. Wprawdzie do pobicia doszło dwa tygodnie temu, ale lokalne media poinformowały o tym dopiero teraz. W ocenie śledczych więźniowie sami wymierzyli karę 15-latkowi za dokonanie przestępstwa na tle seksualnym.​
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Ostatnia edycja:

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
chcą na czas wschodnioeuropejski na stałe ustawić, mentalnie to ok, ale geograficznie burakostan lezy w większości w strefie czasu środkowoeuropejskiego
poza tym oni se mogą wiele, ale najpierw muszą wystąpić z łunii, bo akurat w momencie wstąpienia burakostan przyjął unijną regulacje dotyczącą zmiany czasu...
edit: ok sprawdziłem i jest to ino dyrektywa a ustaliła to zgodnie z nią rzeczburaczana, więc mogą to zmienić...
 
Ostatnia edycja:

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
no nie chuj, bo ja wole by północ była raczej o północy a południe raczej w południe a nie o pierwszej
co do zmiany to oczywiście racja, jak sie nie zmienia lokalizacji to dlaczego nagle ma być inna strefa czasowa...
ja tam stosuje ino czas lokalny(geograficznie) od lat, nie przestawiam zegarków jak autorytet w telewizorni każe
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Gazda, a ty mieszkasz w burakostanie czy za granicą?

Ja oczywiście wolę, gdy będzie się ściemniało później według zegarka, bowiem wpływa to pozytywnie na psychikę.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Nie musisz ciągle tego powtarzać. Ja zmieniam, choć nie mam żadnych tv-autorytetów. Z jakich powodów, to chyba Ci nie muszę tłumaczyć.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Gazda, a ty mieszkasz w burakostanie czy za granicą?
ja mieszkam tam gdzie akurat przebywam
ustalenie strefy czasu geograficzne jest najbardziej logiczne, to ze ty masz jakieś preferencje nie interesuje kilkadziesięciu milionów innych którzy maja też rózne, jeni wolą by było południe w południe, inni godzine wcześneij niz później abo i dwie godziny, bo cemu nie...
Z jakich powodów, to chyba Ci nie muszę tłumaczyć.
oczywiście ze nie musisz, ale mógłbyś
Nie musisz ciągle tego powtarzać.
nie musze ale moge :)
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
ja mieszkam tam gdzie akurat przebywam
ustalenie strefy czasu geograficzne jest najbardziej logiczne, to ze ty masz jakieś preferencje nie interesuje kilkadziesięciu milionów innych którzy maja też rózne, jeni wolą by było południe w południe, inni godzine wcześneij niz później abo i dwie godziny, bo cemu nie...
Aha, czyli ciebie zmiana ominie, tak jak myślałem...
Logiczne jest to, że ludzie wolą porobić coś poza pracą przy świetle dziennym a nie w nocy. Chociaż tę godzinę dłużej.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
wszelkie tego typu zmiany nie mają dla mnie znaczenia ponieważ ja nie stosuje ich regulacji ino kieruje sie logiką
wyraziłem ino swoją opinie co jest odpowiednim logicznym czasem dla większości terytorium burakostanu, faktycznie na polesiu/podlasiu/rusi czas wschodnioeuropejski jest jak najbardziej właściwy

a co do ludzi to jakby większość wolała tak, to by przeważnie wszystko praca/sklepu/biura działały by też odpowiednio wcześniej
 

tolep

five miles out
8 556
15 443
Ja oczywiście wolę, gdy będzie się ściemniało później według zegarka, bowiem wpływa to pozytywnie na psychikę.

Jeżeli ktoś ustali na przykład południe o 13, a północ o 1, czyli przestawi Polskę na stałe na czas wschodnioeuropejski, to ludzie w ciągu dekady czy coś koło tego, przesuna aktywność o następna godzinę. Ludzie obecnie sypiają bardzo niesymetrycznie wzgledem północy. Na moje oko, polowa snu wypada u przecietnego człowieka po drugiej.
 
Do góry Bottom