Dobre wiadomości

tomahawk

Well-Known Member
736
1 296
Russians can now carry guns for ‘self-defense’

http://rt.com/news/206703-russia-guns-self-defense/
Kurwa ale ból dupy w komentarzach pod tym artykułem. Że Rosja stacza się w stronę USA, że teraz zaczną się masowe morderstwa, że teraz będą codziennie strzelaniny w szkołach, że to oznacza koniec Rosji. Ale ludzie są przyjebani. Gdyby Putin siłą nie wprowadził tego prawa, to sami ludzie nigdy nie pozwoliliby na legalizację broni, banda idiotów - jak w Polsce.
 

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 915
7 929
podczas poufnego spotkania w podmoskiewskiej willi prezydenta, o którym informuje Bloomberg.
Poufne?
Marnotrawstwo, nieumiejętne gospodarowanie funduszami państwowymi, a często przekupstwo i kradzieże nie pozostaną niezauważone – zagroził Władimir Putin podczas wtorkowego spotkania ze swoimi zwolennikami.
Jest to wielkie, a zarazem niespodziewane zwycięstwo frakcji liberalnej
liberalnej?
 

tomahawk

Well-Known Member
736
1 296
Myślałem, że tefałeniarze nie dadzą tego newsa, ale dali. Jest gdzieś głęboko schowany na stronie:
W dzienniku ustaw we wtorek opublikowany został w Moskwie dokument zmieniający dotychczasowe przepisy dot. posiadania broni palnej. Prawo zostało bardzo zliberalizowane.
Czytając komentarze pod tym artykułem, można przekonać się jak działają trolle opłacane przez tvn24:
Pewien troll o nicku Demagog pisze:
"Teraz łatwiej będzie Putinowi mówić że na Ukrainie są rosyjscy turyści, bo przecież pozwolenia na broń już nie potrzeba!"

amstaf358 pisze, całkiem słusznie, że: "Cóż a unas giwerę mogą nadal posiadać tylko bandyci i ...politycy-taki dzili kraj...", na co Demagog odpowiada jemu: "Jak wszyscy będą nosić broń to dopiero będzie dziki kraj.". Dalej ktoś z avatarem KNP pisze: "U nas o tyle jest trudno zrealizować tego rodzaju liberalizację prawa, że najczęściej to osoba pokrzywdzona zostaje oskarżona o to, że przestępcy dała w ryj, w samoobronie. Tak więc daleko nam do Rosji.A ktoś tu napisał, że w normalnym kraju przestępczość jest niska, a sprawę załatwia policja. No tak, można też śnić o bajkach. Pewnie Przemyśliciel siedzi, w domu sobie i jeszcze nie spotkało go nic złego na ulicy, więc może filozofować sobie.", na co, znowu, odpowiada Demagog: "Ja się cieszę że daleko nam do Rosji. Cieszę się też że u nas takie prawo nie obowiązuje, bo nie ma po co." - tak wygląda tresura lemingów, za pomocą trolli.

 

Karmazynowy Mściciel

To ja będę budował drogi w akapie
421
522
Kurwa ale ból dupy w komentarzach pod tym artykułem. Że Rosja stacza się w stronę USA, że teraz zaczną się masowe morderstwa, że teraz będą codziennie strzelaniny w szkołach, że to oznacza koniec Rosji. Ale ludzie są przyjebani.
Przecież taką retoryką prawie na okrągło faszeruje swoich widzów właśnie Russia Today. Piszę „prawie”, bo tam panuje zasada, że wszystko przeciw Zachodowi (głównie USA) jest warte tego, by znaleźć się na antenie. W przeszłości często pojawiali się nawet libertarianie, jak Kokesh, który miał tam swój autorski program. Ale ogólnie jest to przekaz jednoznacznie nagatywny, czytaj: skoro Amerykanie mają stosunkowo dużo broni i to spotyka się z oporem zarówno w USA (mniej), jak i poza USA (bardziej), to należy do tych głosów się przyłączyć.
 
Ostatnia edycja:

tomahawk

Well-Known Member
736
1 296
Przecież taką retoryką prawie na okrągło faszeruje swoich widzów właśnie Russia Today. Piszę „prawie”, bo tam panuje zasada, że wszystko przeciw Zachodowi (głównie USA) jest warte tego, by znaleźć się na antenie. W przeszłości często pojawiali się nawet libertarianie, jak Kokesh, który miał tam swój autorski program. Ale ogólnie jest to przekaz jednoznacznie nagatywny, czytaj: skoro Amerykanie mają stosunkowo dużo broni i to spotyka się z oporem zarówno w USA (mniej), jak i poza USA (bardziej), to należy tych głosów się przyłączyć.
Tak w Polsce ludzie też są "faszerowani taką retoryką" przez Russia Today i Putina, dlatego identycznie wypowiadają się przeciw dostępowi do broni. Putin i Russia Today tak bardzo nienawidzą amerykańskich wartości, że wprowadzają największą z nich, czyli prawo do posiadania broni. Hahaha, ale dowaliłeś.
 

Karmazynowy Mściciel

To ja będę budował drogi w akapie
421
522
Russia Today nie jest skierowana do Rosjan.

RT przyłącza się do szczekania, gdzie może (np. przeciw broni), a gdzie inni nie szczekają, szczeka osamotniona. Niejednokrotnie czyni ją to lepszym źródłem informacji o Zachodzie niż przeciętne zachodnie media.

W Polsce przeciw broni szczekają inni i są to ci sami (lewactwo), do których szczekania przeciw broni na Zachodzie RT się przyłącza.

Nie widzę tu sprzeczności. Szczekanie służy wykazaniu pośrednio, że Rosja jest dobra, bo Zachód też jest zły. Spójność ideologiczna nie ma znaczenia.

Rosjanie są najlepsi na świecie w propagandzie. Mógłbym powtórzyć za Korwinem, iż Putin (czy tam, odpowiednia komórka KGB odpowiedzialna za propagandę) byłby dobrym propagandzistą Polski. Gdybym oczywiście uważał, że takie coś jest słuszne i korzystne.
 
Ostatnia edycja:

tomahawk

Well-Known Member
736
1 296
Russia Today nie jest skierowana do Rosjan.

RT przyłącza się do szczekania, gdzie może (np. przeciw broni), a gdzie inni nie szczekają, szczeka osamotniona. Niejednokrotnie czyni ją to lepszym źródłem informacji o Zachodzie niż przeciętne zachodnie media.

W Polsce przeciw broni szczekają inni i są to ci sami (lewactwo), do których szczekania przeciw broni na Zachodzie RT się przyłącza.

Nie widzę tu sprzeczności. Szczekanie służy wykazaniu pośrednio, że Rosja jest dobra, bo Zachód też jest zły. Spójność ideologiczna nie ma znaczenia.

Rosjanie są najlepsi na świecie w propagandzie. Mógłbym powtórzyć za Korwinem, iż Putin (czy tam, odpowiednia komórka KGB odpowiedzialna za propagandę) byłby dobrym propagandzistą Polski. Gdybym oczywiście uważał, że takie coś jest słuszne i korzystne.

Oj, ale mącisz, ale mącisz. Napisałem, że ludzie, gdyby to od nich zależało, nie zgodziliby się na prawo do posiadania broni, powołując się, jak na całym świecie, na strzelaniny w amerykańskich kampusach (gdzie jest właśnie zakaz noszenia broni, o czym już nikt nie wspomina), a ty wyjeżdżasz z propagandą RT (btw. czym się różni propaganda RT od propagandy CNN?) i jeszcze, nie wiem po co, mieszasz w to Korwina. Ta kobieta, która zapewne słucha RM, też jest pod wpływem RT? (1:22):
 

Karmazynowy Mściciel

To ja będę budował drogi w akapie
421
522
Kurwa ale ból dupy w komentarzach pod tym artykułem.
Artykuł jest z RT, dlatego piszę o RT.

RT generalnie przyłącza się do lewackiego szczekania na temat dostępu do broni, natomiast oczywiście nie jest prowodyrem w tej dziedzinie. Nawet nie może być, ze względu na marginalny w skali świata zasięg. Gdzie tu widzisz sprzeczność?
 
Ostatnia edycja:

tomahawk

Well-Known Member
736
1 296
Artykuł jest z RT, dlatego piszę o RT.

RT generalnie przyłącza się do lewackiego szczekania na temat dostępu do broni, natomiast nie jest prowodyrem w tej dziedzinie. Nawet nie może być, ze względu na marginalny w skali świata zasięg. Gdzie tu widzisz sprzeczność?
Oj, kurwa, to nie ma znaczenia, gdzie jest ten artykuł. Chodzi mi o reakcję ludzi. Gdyby w Polsce zrobiono to samo, to zaraz zaczęłoby się narzekanie dewotek "Boże, teraz ludzie się będą zabijać jak w USA", "już po nas". Tylko Putin w dupie ma narzekanie dewotek.
 

Karmazynowy Mściciel

To ja będę budował drogi w akapie
421
522
Oczywiście, to ma znaczenie, gdzie jest ten artykuł. Rozsądnym jest domniemywać, iż na stronie RT większości komentują odbiorcy tego medium, którzy, jak podejrzewam, mają poglądy również po jego linii. Myślę, że istnieje duża szansa na to, by pod tym samym newsem na Fox News komentarze były mnie j hoplofobiczne.

W Rosji dewotki narzekają po linii partii, bo cerkiew to KGB.

Widzisz, pewnie zjawiska po prostu występują niezależnie Nie ma co się bulwersować.

A filmik z Chodakiewiczem fajny, masz za to plusika :).
 

Karmazynowy Mściciel

To ja będę budował drogi w akapie
421
522
Do góry Bottom