Dobre wiadomości

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 515
Mam co do tego mieszane uczucia. Z jednej strony Kamil naruszył NAP zaczepiając Mateusza słownie. Z drugiej strony, umówili się na solówkę ( dobrowolna umowa ! ) w której Mateusz oszukał ( użył "przedłużenia ręki" ).
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 107
No podejrzany wyrok. Najchętniej sprawdziłbym kim są rodzice Mateusza.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 107
Bity przez dwóch napastników wyciągnął z kieszeni spodni składany nóż i zaczął machać nim na oślep. Kamila zabił, a jego kolegę ranił w nogę i policzek.
Wiedział co trzeba mówić.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 740
4 706
Pięć procent Korwina w sondażu, szczerze mówiąc nie pamiętam takiego który by mu dawał 5%
Inna sprawa że do wyborów pewnie spadnie - retoryka ta sama co dawniej, "cywilizacja śmierci upadnie a my rozjebiemy system".
Szkoda że sie znów pogrąży więc warto odnotować że miał jednak te 5%.
 
OP
OP
Trigger Happy

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
Agoryzm w pracy :) Tradycyjna dostawa mięsa "ze wsi" zatkała lodówkę w firmie. Tym razem ponad 100 kg (ja brałem tylko 5 kg bo na przyszły tydzień zamówiłem 11 kg ryby). Dostawa zeszła się w czasie z krzyżową kontrolą ze skarbowego na którą większość biura nie zwracała uwagi. Puściłem dla beki plotkę, żeby uważać bo to bez paragonów i jak zobaczą to ... itd :) Ludzie pakowali mięso w kartony po ryzach papieru, kompach , telefonach komórkowych i wynosili na pełnej konspiracji. Wyglądało to jakby pracownicy umysłowi rozszabrowali sprzęt z biura :)

I dobry news - Jest duch w narodzie :)
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 740
4 706
Trigger zauważyłem cygara w twoim awatarze i przypomniał mi się artykuł kiedyś czytany
LINK

cygaro można palić jedynie w niezmienionej formie, tylko jak to kontrolować?

No właśnie jak??? Może niech montują czujniki temperatury i ciężaru - jak ubędzie tytoniu bez odpowiedniej temperatury znaczy, że dzielony nielegalnie, wtedy można by przez neta zawiadamiać skarbówke automatycznie ;)
 
Ostatnia edycja:

MaxStirner

Well-Known Member
2 740
4 706
Pięknie, może federealiści w Europie się obudzą. Szkoci też będą mieć we wrześniu, może naszemu RAŚowi notowania wzrosną. Byłoby super.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 740
4 706
No RAS nie gdyż o ile wiem nie zakłada prowadzenia własnej polityki zagranicznej, chce jedynie autonomii nie pełnej niepodległości, co Włosi o Unii myślą też nie wiadomo, a jednak ponad 60% chce ponoć głosować za. Czemu by miało nie być po ich myśli akurat z powodu Unii?
 

Rebel

komunizm warstwowy
679
822
No bo i tak są terytorium Unii i tak. A jeśli dalej będa w unii to może się okazać że zarząd Wenecji jest bardziej chętny do wdrażania unijnych pomysłów niz zarząd Włoch.
Przy pozostaniu w unii to cała ta akcja to raczej taka udawana decentralizacja.
 

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 152
To jak to jest?
Jeśli powstała by nowa niezależna republika, to jako nowy twór nie wypada automatycznie z unii a wszystkie umowy miedzy Włochami a unia w tym regionie automatycznie staja się nieważne?
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 142
nowa niezależna republika wolna od umów między włochami a unią może powstać ino unilateralnie, przez jakąś zadyme, powstanie wojne itd...
jeśli stanie sie tu bilateralnie to umowa powstania nowej republiki bedzie zawierać też stosunek tejże do unii...
a raczej unia nie zrezygnuje z rynku zbytu...
 

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 152
Fajnie :) mało osób to wie, ale Najjaśniejsza Republika Wenecji to państwo, które istniało ponad 1000 lat, dłużej niż państwo polskie.
Bałkanizacja Europy trwa. Pomyślcie, jak niska będzie efektywność Unii przy setce takich państewek.
Pisząc nowy twór, miałem na myśli coś co powstało w obecnej sytuacji geopolitycznej, czyli w granicach unii.
 
Do góry Bottom