Czarna przestępczość

  • Thread starter Deleted member 427
  • Rozpoczęty

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
wiem, że to nie ty na awatarze, ale jarasz sie murzyńską kulturą, cały czas o murzynach gadacie z kawadorem...
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Nie jeden nazwałby mnie rasistą za wiele rzeczy, które wpisuję, a ty nazywasz mnie murzynem [emoji6] A gustu się nie wybiera. Nie moja wina, że lubię czarnuszy rap. Wielkie zdziwko, że w temacie "czarna przestępczość" piszę o murzynach [emoji6]
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Nigga moment na pełnej kurwie - Camden, NJ, czyli typowe negrovillage, z którego wyniosła się cywilizacja:



Zrobisz tu coś komuś - będzie strzelanina. Bez znaczenia, czy chodzi o szturchnięcie, podniesienie głosu cz uderzenie w twarz.
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Zbieranina czarnych raperów nagrała ckliwy kawałek o Michaelu Brownie. Nie wiem czy się śmiać czy płakać.

 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Bill Whittle robi zazwyczaj doskonały risercz do swoich materiałów, ale miałbym prośbę - ktoś mógłby zweryfikować te dane:



In 2010 -- the National Crime Victimization Survey reported approximately 13,000 black-on-white rapes and 39,000 black-on-white robberies – both violent crimes. The statistics show that the number of white on black rapes and violent robberies were so small that they had to be rounded to the nearest whole number, and that whole number was ZERO.

transkrypcja nagrania tu: http://www.truthrevolt.org/videos/bill-whittle-ferguson-and-real-race-war
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
http://www.discoverthenetworks.org/viewSubCategory.asp?id=1628

Ciekawe.
But in fact, white-on-black crime is a statistical rarity. According to data from the National Crime Victimization Survey (NCVS), an estimated 320,082 whites were victims of black violence in 2010, while 62,593 blacks were victims of white violence. That same year, according to the Census Bureau, the white and black populations in the U.S. were 196,817,552 and 37,685,848, respectively. Whites therefore committed acts of interracial violence at a rate of 32 per 100,000, while the black rate was 849 per 100,000.
(...)
Also in 2010, there were approximately 13,463 black-on-white rapes and 38,744 black-on-white robberies. Blacks guilty of rape chose white victims 50.2% of the time, and blacks who committed robbery chose white victims 48% of the time. By contrast, the number of white-on-black rapes and robberies reported in the NCVS surveys were so infinitesimal, that in each case whites were estimated to have accounted for 0.0% of all rapes and robberies committed against black victims in the United States.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
To, że biali nie okradają czarnych, to wiem. Przypadki napadów rabunkowych, w których biali rzucają się na murzyńską własność, należą do ekstremalnie rzadkich zjawisk w kryminologii (Racial Stereotypes and Robberywhile black-on-white robberies are very common, white-on-black robberies are extremely rare).

Ale te statystyki gwałtów są jakoś podejrzane. Na pewno jest ich o wiele mniej, ale żeby 0%? Kiedyś linkowałem tu do materiału debunkującego je.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Dziedzictwo niewolnictwa i wina białych:

tumblr_nbbma6xBBy1s5djgpo1_250.gif
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Zastanawiałem się, czemu Chicago to takie gówniane miejsce i chyba dlatego, że pełno tam czarnych. Bo niby z jakiego innego powodu miałoby być gówniane?

Nie mogę z tego:

 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Za każdym razem jak czarna kobieta mi mówi, że jej dziecko jest dla niej błogosławieństwem, to kręcę głowa i odpowiadam jej: "Dziwko, sprowadziłaś na ten świat tylko więcej śmierci i zniszczenia".

od 6:30 lol, mocne :)
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
w chicago jest chujowo, bo robole z polski, włoch i irlandii umożliwiły że do władzy dorwały sie zwiazki zawodowe i socjaliści, to przyciąga cornych nierobów...
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
[Czarnuch to] niszczycielska siła chowana przez samotną kobietę, którą twierdzi, że powinna być wielbiona za sprowadzenie na świat tego jebanego paskudztwa.

Gość przegina :)
 
Do góry Bottom