Czarna przestępczość

  • Thread starter Deleted member 427
  • Rozpoczęty

Till

Mud and Fire
1 070
2 287
Ciekawy filmik o kwestii związku rasy i przestępstw. Co ciekawe zrobiony przez człowieka występującego pod nickiem "libertarianin-realista".

 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Na potwierdzenie tego, co pisał pewien bloger z Detroit [link] o pizzeriach otwieranych w murzyńskich dzielnicach tego miasta - oto jak wyglądają restauracje serwujące fast foody w południowych rejonach Chicago:

The Popeye's Louisiana Kitchen at 5500 W. North Ave. where Marshall Fields-Hall died is fortified: a chain link fence with barbed and razor wire encircles part of the roof near cooling units and thick glass separates the dining area from the cash registers. Food and money exchange hands through small openings at the counter. [link]

Dla przypomnienia - dom białego człowieka w świecie opanowanym przez zombie-kanibali (oczywiście żartuję - to świat opanowany przez Murzynów):

My house was fitted with the following to protect from intruders (blacks): 8 feet high walls with high voltage electric fencing, the same standard as what they use to control game farms, infra red beams around the house, cctv cameras at the door and gates, motion detectors inside house and outside, and heat sensors for additional measures. In the house we would have security gates to cut the living areas off form the bedrooms, so that if someone comes in, they can't get to your room. [link]
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
ndaoo4.jpg


Chicago murders top Afghanistan death toll

Wczoraj był 21 stycznia. Do 21 stycznia 2013 roku w Chicago zastrzelono 31 osób (z czego jakieś 90% to Murzyni), a 109 odniosło rany od kul.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
A nie mówiłem? Urzędy pocztowe w USA są źródłem zatrudnienia dla wielu członków murzyńskiej klasy średniej [link]. Widmo zwolnień zbliża się jednak nieubłaganie --> U.S. Post Office cuts threaten source of black jobs

"These jobs are the middle class" said Dortch-Hardy, a tall, energetic 38-year-old, who took long strides as she wheeled her cart along a row of two- and three-story brick apartment houses. "Without this job, I don't know where I'd be right now".
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Wywiad z "Playboya" z Tarantino (1994). Wrzucam fragment o broni palnej i przemocy na ulicach, bo jak ulał pasuje do tego wątku i idealnie oddaje stan umysłu przeciętnego białego amerykańskiego liberała:

Nie posiadam broni. Ale gdyby w Ameryce zaostrzono przepisy w tym zakresie, nie miałbym z tym żadnego problemu. Coś takiego by u nas pewnie zdziałało cuda. Przemoc na ulicach jest wręcz makabryczna. Kiedy jedziesz do Europy, czujesz się tak, jakbyś wziął urlop od tego wszystkiego. Nie zrozumcie mnie źle: w Europie też zabijają i gwałcą, ale z nami nie mogą na tym odcinku konkurować. [link]

[I don't own a gun. But if gun control were to happen in America, I would have no problem with it whatsoever. Gun control would probably do wonders here. The street violence in America is horrific. When you go to Europe, you actually feel like you take a vacation from the threat of violence. Not that people don't get killed and raped in Europe, but it seems like they don't in comparison with here.]

Quentin, na cholerę aż do Europy? New Hampshire, Utah, Vermont, Indiana - dużo broni, ZERO NEGRÓW w polu widzenia i przemoc znika [link]. Nie potrzeba żadnej "gun control", żeby stał się cud. Ostatecznie zawsze możesz zaplanować urlop w białych rejonach DC albo Chicago. Tam też odpoczniesz od "horrific street violence".
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Ja mam teorię dlaczego tylu artystów pieprzy jak Quentin. Po prostu w tworzeniu sztuki (film, muzyka, literatura) najważniejszą rolę odgrywają emocje, oni większość energii spalają na emocjonalną twórczość więc na logiczne myślenie już zazwyczaj nie starcza :) .
 

Hitch

3 220
4 872
Ja myślę, że od tej kasy i blichtru trochę im się urwała pępowina łącząca z rzeczywistością. Taki syndrom polityka trochę - jeśli wkoło ciebie lata masa uzbrojonych ochroniarzy, którzy przez lata sprawiają, że czujesz się bezpieczniej, w końcu zaczynasz myśleć, że wszyscy tak mają. Ty nie potrzebujesz broni, więc i szary obywatel też nie.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Piter napisał:
Ja mam teorię dlaczego tylu artystów pieprzy jak Quentin.
Wyjaśnienie Hitcha imo w tym konkretnym wypadku bardziej wiarygodne. Poza tym Quentin nie tyle pieprzy, co reprodukuje frazesy. Co to znaczy "przemoc na ulicach jest okropna"? Na jakich ulicach? Gdzie? Pokaż mi palcem na mapie albo wymień nazwy tych ulic. Pomogę, bo coś kiepsko ci idzie, białasie --> [link]
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Podam wam zaraz szokujące dane (żart). Nebraska ma populację 1.8 miliona obywateli. 82% mieszkańców stanowią tam biali, 5% - czarni. W Journal-Star [link] można przeczytać, że w 2012 roku popełniono w Nebrasce 51 morderstw, z czego 80% z nich w największym mieście tego stanu - Omaha, a dokładniej - w North Omaha, rejonie zasiedlonym w 3/4 przez Murzynów.

This year, 20 of Omaha's 24 homicides occurred north of Dodge Street; 17 of the 20 were east of Fontenelle Boulevard or 45th Street. Of those, two were in the Miller Park area. [link]
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Najbardziej rasistowski moment w historii amerykańskiej tv ostatnich kilku dekad? I to jeszcze puszczony na żywo? Koleś mówi, że nie lubi typa na zdjęciu, bo jest czarny :)



What white liberals will never tell you is that other "minorities" whether they be hispanic, asian, indian, polynesian, arab/persian, whatever all despise niggers and are open about it because they don't suffer from white guilt. White guilt is a mental illness that needs to be obliterated.
 

Hitch

3 220
4 872
Jakie święte oburzenie :)
A koleś przecież przedstawił argumenty. Nie powiedział, że nie lubi czarnych ot tak, tylko że nie lubi czarnych bo przyszło mu z nimi wchodzić w liczne interakcje, w których wykazali się brakiem pozytywnych cech do odniesienia. To oznaka zdrowia umysłowego. Każdy normalny ludzki mózg działa na zasadzie pierwszego wrażenia, które zajebiście trudno jest wytrzeć kolejnymi doświadczeniami.

To że natrafiłem w swoim życiu na samych zjebanych patoli, nie znaczy, że każdy jest zły do szpiku kości. Ale też nie zmienia to faktu, że gardzę ogólnym patolskim społeczeństwem i nie mam zamiaru nawet chcieć szukać "dobrych" patoli, ani nie będę żadnym dawał jakichś szczególnych przywilejów.

A tak swoją drogą, myślę że to przeszło bo koleś jest z Hawajów (i też to zagrywka w stylu "patrzcie jaki rasizm jest krótkowzroczny i głupi!"). Gdyby to padło z ust białego, nie tylko by tego nie wyemitowali, ale sam piewca mowy nienawiści trafiłby do pierdla, po wcześniejszym wycałowaniu dupy Jessi'ego Jacksona na puszczanym w całych Stanach procesie.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
To przeszło tylko dlatego, że szło na żywo (przekaz live). Inaczej bankowo by wycięli. Co do jednego pełna zgoda - gdyby to biały powiedział, gnój byłby 100x większy.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Chicagowska dzielnica North Lawndale jak w soczewce ogniskuje problemy każdego amerykańskiego "Murzynowa City". W 1950 roku była w 90% biała, 10 lat później - 90% czarna. W rezultacie wolty rasowej natychmiast pogrążyła się w biedzie:

The neighborhood’s change from white to black coincided exactly with the decline in North Lawndale’s economy and the loss of jobs there. (...) A University of Illinois at Chicago study estimated that between 1960 and 1970, North Lawndale lost 75 percent of its businesses and 25 percent of its jobs. Between 1970 and 1980, it lost another 44 percent of the remaining commercial jobs and an astounding 80 percent of its manufacturing jobs. [link]

Dalej:

Though the population of North Lawndale has dropped by more than 30,000 in the last decade, the percentage of the people living there on welfare has increased by more than 45 percent. Today, almost 32,000 people receive some form of government assistance, which will total more than $139 million funneled to this community this year.

Leczenie negrów z urazów na skutek permanentnego odjebywania się czy przeciwdziałanie skutkom ich "kultury" idzie w miliony dolarów każdego roku:

Every day, more than $40,000 is spent policing North Lawndale. On a typical day, about 140 police officers are routinely assigned to duty there. Last year, the emergency room at Mt. Sinai Hospital, the only one in North Lawndale, handled an estimated 25,000 cases. Almost half were traumatic injuries, and many involved violence. Hospital officials estimate the 60 percent of emergency room services there are paid by public aid, at a cost of more than $1.6 million a year. Hospitalization and treatment add considerably to the expense.

Więcej w temacie kosztów generowanych przez czarną przestępczość --> [link] / [link 2]
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Rasa negroidalna znana jest z tego, że w miastach z dużym odsetkiem Azjatów za cel napadów rabunkowych obiera sobie właśnie skośnookich --> [link]
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
To jest rzeczywiście ciekawe. W UK biali to 85%, reszta to różni tam kolorowi [za Wikipedią]. Brytyjska Partia Narodowa przeanalizowała dane, na które powołuje się artykuł na górze i mają bardzo ciekawe spostrzeżenia. Za ponad 50-74% przestępstw odpowiednio w różnych kategoriach odpowiada owe 15% niebiałych.
 
Do góry Bottom