Ciekawe kanały na YouTube

Alu

Well-Known Member
4 226
8 120
Kurzgesagt - krótkie filmiki na różne tematy

lengthyounarther - ten młody akap nagrywa różne filmiki (jego konikiem są publiczne prysznice i odbudowa napletka ale porusza też inne tematy :))

Einzelgänger - różne filmiki przystępne o filozofii, samodoskonaleniu, stocizyzmie i nie tylko

Smartgasm - Rosjanin albo Ukrainiec (nie wiem) uczący się polskiego robi filmiki na różne naukowe tematy

CaspianReport - super filmiki o geopolityce

Ostatnia edycja:

tolep

ChNiNK! ChP!
7 789
13 594

Kitboga
Everyday there are scammers taking advantage of people. I call them to waste their time, walk people through their "script" and lies, report info when I can, and otherwise make light of a dark situation. I'm live almost everyday on twitch:

Przykładowy filmik

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 279
3 932
Kurzgesagt - krótkie filmiki na różne tematy

lengthyounarther - ten młody akap nagrywa różne filmiki (jego konikiem są publiczne prysznice i odbudowa napletka ale porusza też inne tematy :))

Einzelgänger - różne filmiki przystępne o filozofii, samodoskonaleniu, stocizyzmie i nie tylko

Smartgasm - Rosjanin albo Ukrainiec (nie wiem) uczący się polskiego robi filmiki na różne naukowe tematy

CaspianReport - super filmiki o geopolityce
Smartgasm jest zajebisty, polecam wszystko od niego.

Finis

Anarchoindywidualista
423
1 538
Z mojej strony polecam kanał Growling Sidewinder, czyli coś dla fanów DCS'a (Digital Combat Simulator).
Oprócz zarejestrowanych rozgrywek jest też parę ciekawostek historycznych:

Falklands War Bluff Cove Air Attacks/Harrier Shoot Downs

Soviet-Afghan War | Su-25 Frogfoots Extensive Action/Shoot downs.

F-14 Tomcat First Recorded Gun/Aim-54 Phoenix Kill | 1980-1988

gordonfree

Well-Known Member
230
565
Nie wiem do końca jakie ten gościu ma poglądy polityczne, aczkolwiek content ma ciekawy

MaxStirner

Well-Known Member
2 346
4 018

Kanal przez który zarwałem wlasnie pół nocy i specjalnie przyszedłem bo mi sie ten wątek przypomniał. Techniki policyjnych przesłuchań na żywych przykładach i nagraniach.

A skoro już jestem dorzucam kanał mojego ulubionego ufologa. Zasadniczo historia ufologii amerykańskiej, szczegółowo omawia wiele słynnych i mniej znanych spraw, dostepne są też nagrania rozmów i wywiadów z audycji o ufo które ma w radiu. Jest to jedna z większych obecnie twarzy ufologii w Usa, poza tym bardzo przystepnie dla laika omawia wszystko z perspektywy historycznej, pokazuje dokumenty zeznania świadków itp. Komentuje też wydarzenia bieżące ważne w tym światku. Gdyby ktos chciał troche sie zorientować w tym, albo jest debunkerem i uważa że to wszystko można w 5 minut spuścić do kibla - polecam najpierw zobaczyć ten kanał ( kiedys go dawałem w innym wątku, ale co tam)

Do góry Bottom