Ciekawe kanały na YouTube

draq

Well-Known Member
196
274
wpisz w google "tim pool aipac"

wpisując w google aipac + różne nazwiska można różne rzeczy znaleść ;)
 

kran

Well-Known Member
625
631
Wole w wersji podkastowej bo mam nawyk słuchania na sen, po calym dniu dobry podkast najlepiej pozwala odplynąć. W ogóle zadziwiająco dużo kanalow jest dostepnych w katalogach podkastowych - wychodzi, ze czesto najpierw jest to podkast, yt jest jakby dodawane pózniej, dla podkrecenia popularnosci. Do podkastów polecam AntennaPod - najlepszy imo klient mobilny. Jedyna jego wada, to że nie ma podkastow wlasnych Spotify bo to jest zamknienty format, bez RSSa i szyfrowany Videvine. (nie ma np Joego Rogana) Ale poza tym wszystko jest, open source i bez reklam. Konfigurowalnosc, funkcjonalnosc i prostota tej apki wymiata
Ode mnie kanal chyba mistrza wedliniarskiego - przynajmniej takie robi wrazenie. Ogromna ilosc nieraz skomplikowanych przepisow na domowe wedliny i sery upraszczana tak, by każdy dal rade zrobic (choc czasem potrzeba kupic dodatkowych sprzetów) W kazdym razie masa wiedzy i doswiadczenia za friko. Okazjonalnie tez przepisy na piwa wina i nalewki, ale 99% to wedliny miesa i w mniejszym stopniu sery.
,
 

Krisu_

fuck dumb and poor
81
163

Bardzo dobry kanał, który krytykuje idoli nowoczesnej lewicy, obala problemy logiczne skupiając się między innymi na komuchach oraz wiele więcej. Ten film zwłaszcza uważam za dobry
 

NoahWatson

Well-Known Member
1 295
3 178
The Companies Expert
Kanał skupiający się na tym co mówić podczas rozmów z pracodawcami - głównie rozmowach kwalifikacyjnych i procesie rekrutacyjnym oraz sposobie myślenia rekruterów. Z jednej strony podobne rady można znaleźć w każdej wyszukiwarce. Tutaj jednak jest wygodnie, bo wszystko na kanale dotyczy tego samego tematu. Warto przejrzeć jeśli od dawna się nie aplikowało do innych firm.
What are your Salary Expectations? | Best Answer (from former CEO)
 

Zergstein

Member
38
60
James Ker-Lindsay

Współczesne konflikty zbrojne, stosunki międzypaństwowe. Od Falklandów, przez Saharę Zachodnią (bardzo dobre materiały, najlepsze na YT jakie widziałem), Tigraj, po Indonezję i refendum niepodległościowe na Bougainville.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 607
4 588
Kanał znanego kiedyś z telewizji policjanta, dość ciekawie opowiada o najcięższzych zbrodniach. Normalnie bym nie polecał bo na nich mam oczywistą alergię, tym bardziej na tych z mainstreamu, bo gwiazdorzą. Ale on raczej nie chwali sie o dzieciakami capiniętymi za gram, czy za niepokazanie dowodu, a bardziej gada o faktycznych mordercach i zbrodniarzach, wiec da sie obejrzeć.

Z powyżzszego odcinka ciekawe są bardzo szczególy pracy kata w PRLu od ok 16 minuty
 

tolep

five miles out
8 483
15 272
Patrick Boyle is a hedge fund manager, a university professor and a former investment banker.

This channel is all about quantitative finance. By subscribing you will see videos explaining what is happening in markets right now, you will learn about financial derivatives, how traders use quantitative tools like statistics and corporate finance. You will see interviews with some of the most interesting people in the financial industry. In addition, you will see some longer form documentaries, that teach you some of the history of the financial markets.

Serio


View: https://www.youtube.com/watch?v=C_cMtdYRcEMView: https://www.youtube.com/watch?v=INRs9rnciyIView: https://www.youtube.com/watch?v=HwYt_Rs1YKQ


I z jajem, w wyjątkowym stylu. Od tego bym zaczął.


View: https://youtu.be/_WdfLc8H3rgView: https://www.youtube.com/watch?v=Y-MX6YdA8k0
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom