Ciekawe kanały na YouTube

draq

Well-Known Member
194
274
wpisz w google "tim pool aipac"

wpisując w google aipac + różne nazwiska można różne rzeczy znaleść ;)
 

kran

Well-Known Member
576
606
Wole w wersji podkastowej bo mam nawyk słuchania na sen, po calym dniu dobry podkast najlepiej pozwala odplynąć. W ogóle zadziwiająco dużo kanalow jest dostepnych w katalogach podkastowych - wychodzi, ze czesto najpierw jest to podkast, yt jest jakby dodawane pózniej, dla podkrecenia popularnosci. Do podkastów polecam AntennaPod - najlepszy imo klient mobilny. Jedyna jego wada, to że nie ma podkastow wlasnych Spotify bo to jest zamknienty format, bez RSSa i szyfrowany Videvine. (nie ma np Joego Rogana) Ale poza tym wszystko jest, open source i bez reklam. Konfigurowalnosc, funkcjonalnosc i prostota tej apki wymiata
Ode mnie kanal chyba mistrza wedliniarskiego - przynajmniej takie robi wrazenie. Ogromna ilosc nieraz skomplikowanych przepisow na domowe wedliny i sery upraszczana tak, by każdy dal rade zrobic (choc czasem potrzeba kupic dodatkowych sprzetów) W kazdym razie masa wiedzy i doswiadczenia za friko. Okazjonalnie tez przepisy na piwa wina i nalewki, ale 99% to wedliny miesa i w mniejszym stopniu sery.
,
 

Krisu_

fuck dumb and poor
80
158

Bardzo dobry kanał, który krytykuje idoli nowoczesnej lewicy, obala problemy logiczne skupiając się między innymi na komuchach oraz wiele więcej. Ten film zwłaszcza uważam za dobry
 

NoahWatson

Well-Known Member
1 288
3 171
The Companies Expert
Kanał skupiający się na tym co mówić podczas rozmów z pracodawcami - głównie rozmowach kwalifikacyjnych i procesie rekrutacyjnym oraz sposobie myślenia rekruterów. Z jednej strony podobne rady można znaleźć w każdej wyszukiwarce. Tutaj jednak jest wygodnie, bo wszystko na kanale dotyczy tego samego tematu. Warto przejrzeć jeśli od dawna się nie aplikowało do innych firm.
What are your Salary Expectations? | Best Answer (from former CEO)
 

Zergstein

Member
38
60
James Ker-Lindsay

Współczesne konflikty zbrojne, stosunki międzypaństwowe. Od Falklandów, przez Saharę Zachodnią (bardzo dobre materiały, najlepsze na YT jakie widziałem), Tigraj, po Indonezję i refendum niepodległościowe na Bougainville.
 
Do góry Bottom