Ciekawe kanały na YouTube

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
7 510
20 075
Kanał szachowy agadmatora - nowe odkrycie; jeżeli zawsze ciągnęło was do królewskiej gry, ale nigdy nie mogliście załapać bakcyla, zajrzyjcie na jego omówienia najbardziej znaczących rozegranych partii szachów. Doskonale omawiane pojedynki mistrzów arcyszachowych, wyjaśniane fortele i ruchy, które kiedyś zmieniały podejście do strategii czy taktyki.

Agadmator jak na pasjonata przystało świetnie sobie radzi z przedstawianiem nowych i klasycznych meczów, zdarza mu się w ramach ciekawostek omawiać wysiłki komputerowych silników.

 

Jakośtaktobyło

New Member
1
0
Ja bardzo lubię słuchać Arleny Witt z "Po cudzemu", która w przystępny sposob tłumaczy angielski.

Ciekawą robotę też wykonuje kanał Motobieda - opowiada historię różnych samochodów poczynając od Syrenki na Passatach i Ułazach kończąc. Robi to w taki sposob, że mio posłuchać, bo moei po ludzku.

Jeszcze lubię w temacie motoryzacji M4K.

Na zauważenie może zasługuje też Radomatik - dziewczyna daje wskazówki, co można zmienić w swoim życiu, żeby zmieniło się na lepsze. Mi doradziła dobrze, więc będę polecać ;)
 
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 624
13 269
IRLrosie - aktorka głosowa, urocza do tego, głównie prankuje scammerów.


Daniel Rakowiecki - polski naprawiacz sprzętu. Nawet daje radę, nie jest taki pro, jak Louis Rossmann, ale też można pooglądać.


HDD Recovery Services - ziomeczek w Kanadzie zajmuje się odzyskiwanie danych z dysków i pamięci flash. Nieźle wyposażony, fajnie sprzęty i technicznie chyba najlepiej wykonujący robotę z tych wszystkich naprawiaczy, których oglądam.


Fabryki w Polsce - kanał podrzucony przez @Maksymiliana i jest naprawdę dobry. Przypomniało mi się, gdy w latach 90. pracowałem sobie w domu i namiętnie oglądałem program rolniczy Notowania, gdzie było mnóstwo tego typu materiałów.


Doctor Mix - muzyka elektroniczna, syntezatory, rekonstrukcje znanych utworów, itd.


Rich Rebuilds - kolo buduje i naprawia samochody elektryczne.


BezPlanu - kanał poróżniczy (to ten ziomek, który mieszkał sporo w Wenezueli). Super materiały i narracja, gość ma super flow i talent do tego.


Roman FanPolszy - kolo z Nadniestrza, który nauczył się polskiego i jest fanem Polski. W świat YT wprowadził go Bartek z BezPlanu.


Technology Connections - koleś w stylu @mikioli opowiada o różnych ciekawych technologiach, głównie audio-video.


Engineering Explained - tutaj wyjaśniają różne rzeczy inżynieryjne (głównie samochodowe, albo ja takie generalnie oglądam).


Podcastage - najlepszy kanał poświęcony sprzętowi audio w kontekście podcastów (ale nie tylko) - mikrofony, interfejsy, itp.


LockTube - ślusarz amator otwiera i bada różne zamki. Generalnie jestem przerażony jak łatwo otwiera się większość z nich.

 

WoKu

Anarchoautystyk
218
414

Profesor David Ruzic z Uniwersytetu Illinois w prosty sposób o energetyce.
Zasady działania różnych typów elektrowni, zalety, wady, zagrożenia, aspekt ekonomiczny. Wkurzający piszczący marker jako dodatek. Polecam.
Najlepiej oglądać po playlistach, bo większość materiałów została nagrana kilka lat temu i wrzucona jednego dnia: https://www.youtube.com/channel/UCKH_iLhhkTyt8Dk4dmeCQ9w/playlists
 

erte

Well-Known Member
282
791
Polecam jeszcze od siebie :

OnePotChefShow.
Komiczny Australijczyk, przepisy na proste dania.kanał zefrank1, zabawne filmy z faktami o zwierzętach.


kanał Simon's Cat poprawi humor.

 
Ostatnia edycja:

erte

Well-Known Member
282
791
Magister administracji biznesowej z Niemiec.
;)

Skupia się głównie na procach, ale od czasu do czasu tworzy i testuje inne rodzaje broni.
 
Do góry Bottom