Ciekawe kanały na YouTube

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Kanał o nazwie "Primer"
https://www.youtube.com/channel/UCKzJFdi57J53Vr_BkTfN3uQ/videos

Na razie produkuje filmiki o ewolucji, ale bez zagłębiania się w detale na temat budowy organizmów, a traktujący temat od strony statystycznej. Animacje, symulacje, wykresy.

BiEBa14.png
 
D

Deleted member 6564

Guest
https://www.youtube.com/user/Libertarianie
Różne filmiki - pani wyjaśniająca dlaczego różni politycy brzmią tak samo, kreskówkowe filmiki krytykujące kradzież, Kurt Russel o małżeństwach 2 osób tej samej płci, filmik o Sealand, wojna oczami dziecka, Rothbard o Unii Europejskiej i takie tam
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Kanał szachowy agadmatora - nowe odkrycie; jeżeli zawsze ciągnęło was do królewskiej gry, ale nigdy nie mogliście załapać bakcyla, zajrzyjcie na jego omówienia najbardziej znaczących rozegranych partii szachów. Doskonale omawiane pojedynki mistrzów arcyszachowych, wyjaśniane fortele i ruchy, które kiedyś zmieniały podejście do strategii czy taktyki.

Agadmator jak na pasjonata przystało świetnie sobie radzi z przedstawianiem nowych i klasycznych meczów, zdarza mu się w ramach ciekawostek omawiać wysiłki komputerowych silników.









 

Jakośtaktobyło

New Member
1
0
Ja bardzo lubię słuchać Arleny Witt z "Po cudzemu", która w przystępny sposob tłumaczy angielski.


Ciekawą robotę też wykonuje kanał Motobieda - opowiada historię różnych samochodów poczynając od Syrenki na Passatach i Ułazach kończąc. Robi to w taki sposob, że mio posłuchać, bo moei po ludzku.


Jeszcze lubię w temacie motoryzacji M4K.


Na zauważenie może zasługuje też Radomatik - dziewczyna daje wskazówki, co można zmienić w swoim życiu, żeby zmieniło się na lepsze. Mi doradziła dobrze, więc będę polecać ;)
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
IRLrosie - aktorka głosowa, urocza do tego, głównie prankuje scammerów.



Daniel Rakowiecki - polski naprawiacz sprzętu. Nawet daje radę, nie jest taki pro, jak Louis Rossmann, ale też można pooglądać.



HDD Recovery Services - ziomeczek w Kanadzie zajmuje się odzyskiwanie danych z dysków i pamięci flash. Nieźle wyposażony, fajnie sprzęty i technicznie chyba najlepiej wykonujący robotę z tych wszystkich naprawiaczy, których oglądam.



Fabryki w Polsce - kanał podrzucony przez @Maksymiliana i jest naprawdę dobry. Przypomniało mi się, gdy w latach 90. pracowałem sobie w domu i namiętnie oglądałem program rolniczy Notowania, gdzie było mnóstwo tego typu materiałów.



Doctor Mix - muzyka elektroniczna, syntezatory, rekonstrukcje znanych utworów, itd.



Rich Rebuilds - kolo buduje i naprawia samochody elektryczne.


BezPlanu - kanał poróżniczy (to ten ziomek, który mieszkał sporo w Wenezueli). Super materiały i narracja, gość ma super flow i talent do tego.


Roman FanPolszy - kolo z Nadniestrza, który nauczył się polskiego i jest fanem Polski. W świat YT wprowadził go Bartek z BezPlanu.


Technology Connections - koleś w stylu @mikioli opowiada o różnych ciekawych technologiach, głównie audio-video.


Engineering Explained - tutaj wyjaśniają różne rzeczy inżynieryjne (głównie samochodowe, albo ja takie generalnie oglądam).


Podcastage - najlepszy kanał poświęcony sprzętowi audio w kontekście podcastów (ale nie tylko) - mikrofony, interfejsy, itp.


LockTube - ślusarz amator otwiera i bada różne zamki. Generalnie jestem przerażony jak łatwo otwiera się większość z nich.

 

WoKu

Anarchoautystyk
Członek Załogi
244
662

Profesor David Ruzic z Uniwersytetu Illinois w prosty sposób o energetyce.
Zasady działania różnych typów elektrowni, zalety, wady, zagrożenia, aspekt ekonomiczny. Wkurzający piszczący marker jako dodatek. Polecam.
Najlepiej oglądać po playlistach, bo większość materiałów została nagrana kilka lat temu i wrzucona jednego dnia: https://www.youtube.com/channel/UCKH_iLhhkTyt8Dk4dmeCQ9w/playlists
 
D

Deleted member 6610

Guest
Polecam jeszcze od siebie :

OnePotChefShow.
Komiczny Australijczyk, przepisy na proste dania.




kanał zefrank1, zabawne filmy z faktami o zwierzętach.



kanał Simon's Cat poprawi humor.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
D

Deleted member 6610

Guest
Magister administracji biznesowej z Niemiec.
;)

Skupia się głównie na procach, ale od czasu do czasu tworzy i testuje inne rodzaje broni.







 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Znany z Computerphile Rob Miles, badacz AI, ma też swoj własny kanał.


Jak zwykle polecam spojrzenie na playlisty, bo zazwyczaj są to krótkie filmiki które się uzupełniają.
 
D

Deleted member 6852

Guest
To jest ciekawe bardzo.



Teraz to może takie są związki,?
dziewczyny wolne, rozrywkowe



chyba wszystkie odcinki
obejrzałem

:)

 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Parę moich kanałów lotniczych (nie traktujących o lotnictwie "poważnym", czyli komercyjnym i masowym).

FlyingMAir - starsza pani ze swoim helikopterem latająca głównie po stanie Waszyngton, wykonując usługi przy uprawach wiśni.




steveo1kinevo - komercyjne loty małymi samolotami.




Stefan Langer - piękne loty szybowcowe w Europie




Roy Dawson - sporo lotów szybowcowych w USA




Bruno Vassel - jeszcze jeden pilot szybowcowy

 
Ostatnia edycja:

Finis

Anarcho-individual
439
1 922
To jest ciekawe bardzo.



Teraz to może takie są związki,?
dziewczyny wolne, rozrywkowe



chyba wszystkie odcinki
obejrzałem

:)


Co za śmietnik i rynsztok... Można się normalnie porzygać o_O. Te osoby są gorsze od zwierząt. Skąd oni biorą takie spierdoliny? Jestem ciekaw, czy znalazłby się ktoś na tyle głupi/odważny aby próbować z tymi ludźmi podyskutować na ambitne tematy (AKAP, libertarianizm, marksizm kulturowy, kwestie dotyczące moralności, itp)?

Poza tym zwróćcie uwagę na tytuł programu: "Warsaw shore" równie dobrze można przeczytać jako "Warsaw's hore" co mówi samo za siebie.
 
Do góry Bottom