Brutalność, głupota i niekompetencja amerykańskiej policji

tomahawk

Well-Known Member
736
1 295
Ostra rodzina, dobrze się naparzali z psami, dopiero broń palna i przewaga liczebna rozstrzygnęła o wyniku. Gaz, paralizatory, pały nie wystarczyły. Policja twierdzi, ze rodzina był "szkolona" do walki z policją, bo atakowali celowo ich słabe punkty.
Naprawdę wielki szacunek dla tej rodziny. USA, kraj wolnych ludzi... A tutaj komentarze na wykopie pod tym filmikiem:
jak można być tak głupim żeby atakować w USA policjantów, jak ktoś chce popełnić samobójstwo to są jakieś mniej ekstremalne metody. W 1:25 wygląda jakby sytuacja była już opanowana ale #patologiazewsi znowu atakują policję i wyzywają ich od nazistów,
O ludzie! Ogladam to i co 15-20 sekund nowa rundka emocji!?! Czy oni tam nie rozumieja ze Policji sie nie dotyka?!
Pamietam jak mnie raz policja zatrzymala za kierwonica w USA. Trzymalem grzecznie rece na kierownicy i wyjalem paszport dopiero gdy mnie poprosil o to. Wszystko grzecznie i uprzejmie.
A nie jak niektorzy co wychodza z auta po zatrzymaniu (najprostszy sposob by dostac kulke)
Jestem jak najbardziej za tym by w takich sytuacjach policja mogła wykonywać egzekucje.
Ale zdecydowanie Policja nie moze sobie z nimi poradzic. Niech ich tazuja az straca przytomnosc. Do tego gaz pieprzowy i szkodnikow ktorzy ryja glebe w kajdanki by nie uciekli. A oni im non stop pozwalaja wstac i atakowac.
I to są komentarze najlepiej oceniane...
To jest właśnie ta cywilizacja mentalnych cweli...
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
http://www.eutimes.net/2015/04/amer...e-likely-to-shoot-whites-than-any-other-race/

Cops are 25 times less likely to shoot unarmed blacks than whites or Hispanics, according to a little-known study which makes the South Carolina police shooting of an unarmed, fleeing black man even more egregious than before, if that’s even possible.

The study by Washington State University-Spokane, which barely received any news coverage, found that police were more likely to hesitate when shooting a black suspect due to “real-world concern over discipline, liability or public disapproval.”


Pały bojo się szczelać do muzinów, bo wiedzą, że media to nagłośnią i będą wałkować ile wlezie, a jak zastrzelą białego to pies z kulawą nogą się nie zainteresuje. Ale to wina białych, bo nie robią protestów w przeciwieństwie do czarnych i nie piszę tu o paleniu i plądrowaniu miast. Dziwna jest ta Ameryka.
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 427

Guest
Znam te badania od dawna. Takie rzeczy kompletnie rozpierdalają lewacką narrację.

 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Znalazłem stronę Fiming Cops, która deklaruje wojnę z brutalnością policji w USA.
Wprawdzie jest trochę w stylu pomponikowym/pudelkowym/plotkowym, ale to Hameryka Panie.

Są tam takie świeże perełki:
- szkolny policjant co przygwałcił 22 nieletnich uczniów

- policjant który onanizował się na oczach ludzi i zapraszał kobiety do masażu penisa (“Do you like massaging penises?”):

- albo to http://filmingcops.com/raw-video-shows-cop-use-his-knee-to-crush-womans-neck-strip-her-belt-off/

...oraz wiele innych...
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Policjanci Michigan wtargnęli do domu kobiety która zażywała medyczną marihuanę. Aresztowali laptopy jej dzieci, wiele różnych sprzętów, a nawet wibrator. Sąd nakazał zwrot zagarniętego mienia i uniewinnił kobietę. Jednak by aresztować wibrator, jako dowód w sprawie związanej z narkotykami, to trzeba być wybitnym pokurwieńcem albo zboczkiem rzadkiego sortu.

 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Policja w Teksasie zaczęła rozwalać pool-party. Komu ci młodzi przeszkadzali - nie wiem? Przecież nic specjalnego nie robili. Jeden złośliwy, spasiony bekon zaczął atakować czarną nastolatkę i zaatakował swą masą jej kręgosłup. Dziewczyna ma połamane kości. Wiadomo już, że pies został zawieszony. W netach jest kilka materiałów z tego zajścia, ja zamieszczam dłuższy i pokazujący prawie całe zajście.
 
D

Deleted member 427

Guest
W Kolorado złodziej sklepowy uciekał przed policją. Wbiegł do czyjegoś domu. Przyjechał SWAT i rozjebał chatę używając wojskowego sprzętu:

police-state-horror.jpg


http://conservative-headlines.com/2...-swat-completely-destroys-innocent-mans-home/
 

simek

Well-Known Member
1 367
2 119
Jak się kończą tego typu sprawy w USA? Tam policja się z niczym nie pierdoli, to chyba trochę tych zniszczeń się pojawia. Grzecznie pokrywają koszty szkód kasą z podatków, zwalają na tego kogo gonili, czy mówią, że miało się pecha i odczep się od nas?
 

Cptkap

Well-Known Member
700
3 225
Policja w Teksasie zaczęła rozwalać pool-party. Komu ci młodzi przeszkadzali - nie wiem?

To nie był basen publiczny. Basen należał do wspólnoty dzielnicowej, czy jak oni to tam po swojemu nazywają. By do takiej dzielnicy się wprowadzić, trzeba zaakceptować jej regulamin. W regulaminach może być wszystko, od regulowania koloru budynków, wysokości trawnika czy liczby osób, które mogą przebywać (być zaproszone) na ich basen i że nie ma być za głośno itd.

Na basen w tej dzielnicy wjebało się dużo ludzi. Murzyny podobno w USA lubią się wpierdalać do tych dzielnic z basenami i robić tam imprezy. W tym wypadku nie wiem czy ktoś ich zaprosił a potem przez social media się rozeszła fama że jest impreza i przyszło za dużo ludzi, czy też sami się wprosili.

Psy wezwano, bo niektóre czarnoskóre zaczęły robić chimpout i napierdalać się z mieszkańcami dzielnicy.
To się działo przed przyjazdem psiarni:
Embedded media from this media site is no longer available

Kod:
http://www.liveleak.com/view?i=970_1433721006
 
T

Tralalala

Guest
Czytałem komentarz (ktoś przekleił na fb), że nikt ich tam nie zapraszał i, że właśnie zaczeli robić rozpierdol. Ponoć jakiś DJ napisał na social media, że jest impreza no i się zjechali.
 
D

Deleted member 427

Guest
Czarnoskóry aktywista protestujący przeciwko brutalności policji ZMIENIA ZDANIE na temat pracy niebieskich po eksperymencie, w którym wziął udział:

 
Do góry Bottom