Brutalność, głupota i niekompetencja amerykańskiej policji

D

Deleted member 427

Guest
Zajebali bezdomnego w biały dzień na oczach świadków:



edit

Tutaj wideo jak bezdomny się rzuca i okłada gliny pięściami:

 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Ja tam słyszę jak czarny policmajster wrzeszczy drop the gun do bezdomnego. Może próbował chwycić za broń jednego z policjantów.
Słabo to wszystko widać. I nie wiadomo co to facet ten bezdomny. Może jakieś czarne ziółko z odpowiednią przeszłością.
W każdym razie policjanci strzelali szybko i mimo zamieszania i małego tłoku sami się nie postrzelili ( polscy to sami by się zabili ) no i podoba mi się, że mimo iż bezdomny leży ( może już martwy ) to nadal trzymają broń - ostrożności nigdy za wiele. Generalnie są spokojni potem mimo, że wszystkie inne czarnuchy wrzeszczą i posyłają od groma motherfaków.
 

Jack Ruby

Rezerwowy pies.
114
420
Ciekawi mnie jaki rodzaj szkolenia przechodzą amerykańscy psiarscy, że bez mrugnięcia okiem strzelają do dzieciaka ze śrubokrętem. Pewnie najpierw wybierają kolesia o odpowiednich predyspozycjach psychologicznych. Potem jakieś pranie mózgu, połączone ze wmawianiem, że cały świat jest zły i chce cię zajebać oraz oglądanie filmów z akcji gdzie zabili oficera. W takiej formie stanowią rodzaj sekty i to szczególnie niebezpiecznej, bo nastawionej na odjebkę.

Embedded media from this media site is no longer available
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
kurwa, czytam o tym więcej i to jest jakiś pieprzony obóz koncentracyjny. Porywali ludzi i trzymali ich zakutych w klatkach. Dopiero jak ludzie twardo obstawali przy swojej niewinności, to wypuszczali, strasząc żeby nic nikomu nie mówić... Na razie dziewięć osób wystąpiło pod imieniem i nazwiskiem, ale poszukiwane są inne ofiary. Kurwa, jebane gestapo - dosłownie. Łapanki jak na Żydów

http://www.theguardian.com/us-news/2015/mar/04/chicago-police-masked-raid-homan-square

http://www.theguardian.com/us-news/...e-chicago-washington-politicians-human-rights
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Ciekawi mnie jaki rodzaj szkolenia przechodzą amerykańscy psiarscy, że bez mrugnięcia okiem strzelają do dzieciaka ze śrubokrętem. Pewnie najpierw wybierają kolesia o odpowiednich predyspozycjach psychologicznych. Potem jakieś pranie mózgu, połączone ze wmawianiem, że cały świat jest zły i chce cię zajebać oraz oglądanie filmów z akcji gdzie zabili oficera. W takiej formie stanowią rodzaj sekty i to szczególnie niebezpiecznej, bo nastawionej na odjebkę.

Embedded media from this media site is no longer available
Uderza mnie brak wyobraźni i empatii tego psa. Czarnuch leży postrzelony, jest w szoku, wykrwawia się, pewnie zaraz wykituje, skończy swój żywot, to są jego ostatnie chwile w życiu, a ten śmieć mówi do niego żeby rzucił śrubokręt tak jakby mówił do człowieka, który jutro znowu się obudzi i wstanie z łóżka.
 
D

Deleted member 427

Guest
kalvatn napisał:
I nie wiadomo co to facet ten bezdomny. Może jakieś czarne ziółko z odpowiednią przeszłością.

He was an illegal alien bank robber. He served time in prison and was supposed to be deport. However, his birth country of Cameroon refused to take him back. ICE tried to dump him on France, which also refused to take him. So the violent illegal alien criminal was released into the streets.

http://news.yahoo.com/man-killed-los-angeles-police-wanted-us-marshals-053323458.html
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Nie mam słów.
Takim policyjnym spierdolinom ludzkim, należy przestrzelić nogi, po czym wybić pięknie i okrutnie na ich ślepiach całe ich biologiczne potomstwo. Wszyscy ci którzy będą się sprzeciwiać takiemu załatwieniu sprawy, mają podzielić los policyjnych spierdolin. Po n-iteracjach wszystko wróci do normalności.
Ta metoda jest sprawdzona od wieków i zawsze działa.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
@kr2y510 , zaraz wylecisz z tego Forum. To jest ostatnie ostrzeżenie.

Jeszcze raz napiszesz coś o zabijaniu potomstwa, to pożegnam Cię, bo są jakieś granice lolbertarianizmu, które tu będę tolerował. To jest, wciąż, forum wolnościowców i nie ma tu miejsca na takie bzdury. Po prostu.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Mam poszerzyć mój krąg zainteresowań? Widac poluzowanie nie popłaca, bo szybko robi się poziom fejsbuka.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
badge.gif
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Video from the dashboard camera of a Cottonwood Police Department cruiser showed a close-knit Idaho family that appeared nearly invulnerable to stun guns, police batons and fists during a melee in a Walmart parking lot March 21 in which one person was killed and one officer wounded by a gunshot.

Read more at www.liveleak.com/view?i=6e3_1428698048

Ostra rodzina, dobrze się naparzali z psami, dopiero broń palna i przewaga liczebna rozstrzygnęła o wyniku. Gaz, paralizatory, pały nie wystarczyły. Policja twierdzi, ze rodzina był "szkolona" do walki z policją, bo atakowali celowo ich słabe punkty.
 
Do góry Bottom