Brutalność, głupota i niekompetencja amerykańskiej policji

ernestbugaj

kresiarz umysłów
851
3 037
Może Wipler też dostał ataku padaczki na chodniku i dlatego tak go pałowali. Taka standardowa procedura wobec ludzi chorych na epilepsję.:)
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Jednego kolesia, którego znałem i który chorował na padaczkę, też to spotkało. Wprawdzie wtedy to nie była policja a MO, ale efekt ten sam. Na szczęście w izbie wytrzeźwień się na nim zlitowali, wezwali karetkę i odstawili do szpitala.
 

ernestbugaj

kresiarz umysłów
851
3 037
Jaka kolejność.. Najpierw pałowanie, potem izba, a jak jeszcze żyje to na sam koniec szpital. Tak pół żartem, pół serio, ale może w obliczu tych informacji i doniesień, do listy objawów ataków padaczkowych powinno się dopisać pojawiające się na ciele ślady po biciu policyjną pałką.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Denver cops were caught on camera repeatedly punching a man in the face, causing his head to bounce off the pavement, before tripping his pregnant wife who was pleading with them to stop, causing her to flat on her face.

But then they realized another man had been recording them.

One cop can be heard saying “camera” before storming up to Levi Frasier, snatching his tablet against his objections, deleting footage and handing it back, confident they had destroyed the evidence.​

http://photographyisnotacrime.com/2014/11/video-survives-denver-police/
 

tomahawk

Well-Known Member
736
1 295
Bandyta w mundurze udusił gościa na ulicy, duszenie ponoć w NY jest zabronione ( tam się działa akcja ), gość gadał, że nie może oddychać.


W tej sprawie są prostesty, bo oczywiście stwierdzono, że oczy bandyta jest niewinny.
http://www.businessinsider.com/new-york-city-protests-grand-jury-decision-of-eric-garner-2014-12

Udusili go, bo sprzedawał nielegalnie papierosy. Co za kurwy jebane. Jak sprzedawanie czegokolwiek może być nielegalne? Bandyci, chcąc prowadzić wystawne i luksusowe życie na cudzy koszt, gotowi są nasłać innych bandytów na ludzi, którzy nie chcą płacić haraczu. Tę sprawę powinni wykorzystać amerykańscy libertarianie do pokazania niemoralności podatków. Jeszcze te tłumaczenia sądu, że udusił się, bo był spasiony, są wyjątkowo obrzydliwe i odrażające - tak samo jak komentarze na yt typu: "mógł być posłuszny", "dobrze mu tak, bo sprzedawał papierosy, które zabijają ludzi" (skąd my to znamy?). Mam nadzieję, że jego dzieci, gdy dorosną, zrobią wszystko, żeby zemścić się na tym chujku, który go udusił.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Policjanci zabili człowieka z zespołem Downa. Ludzie z zespołem Downa w ogóle nie są agresywni w stosunku do innych, mogą być agresywni tylko w stosunku do siebie. Sąd postanowił, że nie ma sprawy, nic się nie stało.

Swoim drogą jakim bezmózgiem trzeba być, żeby wiedząc, że ma się do czynienia z Downem postępować z nim jak z niebezpiecznym przestępcą, który stwarza fizyczne zagrożenie dla policjantów. Co on mógł im zrobić?

http://alternativemediasyndicate.com/2014/12/08/grand-jury-robert-ethan-saylor-no-cop-indictment/
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Szkoda, że nie mogą się wypowiedzieć osoby mieszkające tam od dłuższego czasu. Ja podczas krótkich pobytów miałem bardzo pozytywne wrażenie z kontaktów z amerykańską policją. Pomogli mi w dotarciu do celu i znalezieniu dobrego żarcia. Nie zmienia to faktu, że moje doświadczenia z nimi jest marginalne by nie powiedzieć żadne. Ale mam kuzynkę pracującą od kilku lat w służbach ratowniczo-medycznych w maryland. Bardzo często musi udać się na miejsce gdzie doszło do postrzeleń. I wszystkie te przypadki to właściwie miejscowe porachunki między bandziorami. Nie spotkała się bynajmniej z przypadkami nadużycia uprawnień ze strony policji w stosunku do świadków, osób postronnych, przypadkowych obserwatorów zdarzeń. Z pewnością takie się zdarzają, jak wszędzie. W każdym razie do wszystkich filmików w necie podchodzę z dużym dystansem.
 
D

Deleted member 427

Guest
Gdybyś czytał mojego bloga zamiast trollować, to byś wiedział czemu ;)
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
po chuj mam czytać twojego bloga? wystarczy ten bełkot na forum oparty jedynie o staty bez głębszego zastanawiania sie nad przyczynami...
 
Do góry Bottom