Brutalność, głupota i niekompetencja amerykańskiej policji

OP
OP
P

Przemysław Pintal

Guest
Rebelii nie będzie, bo A) nie ma kto jej wszcząć; B) nie ma powodu jej zainicjowania - nawet jak policja ci zajebie, to sądy zasądza wyrok na twoją korzyść; C) policja i lokalni szeryfowie w wielu przypadkach stoją po stronie obywateli w starciu z rządem federalnym na odcinku gun laws, a to dla ogromnej liczby Amerykanów sprawa najważniejsza.

  • No ci uzbrojeni obywatele o których pisał chyba Jefferson?
  • Wyrok sądu nie zwróci życia. Z resztą na co on komu? Śmierć za śmierć.
  • Jak nie będą egzekwować prawa to zostaną pozbawieni funkcji.
Strona jest OK. Codziennie jakieś newsy o policji, plus aktywizuje grupy ludzi po to by reagowali, nagrywali, wiedzieli co mają gadać, etc.
 
D

Deleted member 427

Guest
No ci uzbrojeni obywatele o których pisał chyba Jefferson?

Ale bierzesz pod uwagę fakt, że to nie oni są ofiarami ataków policji? Jak federalni zaczną im konfiskować broń, to pewnie coś zaiskrzy. Na razie jest spokój.

A czarni nie zrobią żadnej rebelii tylko zaczną demolować dzielnice, szabrować i okradać drobnych sklepikarzy.
 
OP
OP
P

Przemysław Pintal

Guest
Ale bierzesz pod uwagę fakt, że to nie oni są ofiarami ataków policji? Jak federalni zaczną im konfiskować broń, to pewnie coś zaiskrzy. Na razie jest spokój.

A czarni nie zrobią żadnej rebelii tylko zaczną demolować dzielnice, szabrować i okradać drobnych sklepikarzy.

Zapewne gdzieś tam w Polszy wczoraj zwinęli jakiegoś dilera, albo przyjebali komuś cło, naliczyli podatek na kilka lat wstecz, jak tej babie sprzedającej używane rzeczy na Allegro. Osobiście mnie to nie dotyczy, ale mnie wkurwia i kiedyś ja też pewnie oberwę.

Kawador jak federalni każą im oddać broń, to oddadzą. Tak, niektórzy stawią opór i zostaną zastrzeleni z resztą domowników.

Tak czarni będą łupić i demolować, policja im nic nie zrobi, tak jak w 1992 r. w Los Angeles. Będą musieli wezwać wojsko. Za to żeby ponapierdalać przypadkowych ludzi, to zawsze są chętni.
http://en.wikipedia.org/wiki/1992_Los_Angeles_riots

Poprawiłem literówki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 983
15 147
Police in Ferguson, Missouri, once charged a man with destruction of property for bleeding on their uniforms while four of them allegedly beat him.

“On and/or about the 20th day of Sept. 20, 2009 at or near 222 S. Florissant within the corporate limits of Ferguson, Missouri, the above named defendant did then and there unlawfully commit the offense of ‘property damage’ to wit did transfer blood to the uniform,” reads the charge sheet.

http://www.thedailybeast.com/articl...erguson-cops-were-caught-in-a-bloody-lie.html
 
D

Deleted member 427

Guest
tumblr_naeou3Y8dB1rqf3nso1_500.jpg
 

raiden00

megazord
160
278
Nie wiem czy było, ja pierwszy raz o tej akcji słyszę:

On May 13, 1985, after complaints from neighbors, as well as indictments of numerous MOVE members for crimes including parole violation, contempt of court, illegal possession of firearms, and making terrorist threats, the Philadelphia Police Department attempted to clear MOVE Headquarters at 6221 Osage Avenue and arrest the indicted MOVE members. This led to an armed standoff with police. The police lobbed tear gas canisters at the building. MOVE members fired at the police, and the police returned fire with semiautomatic weapons. A Pennsylvania State Police helicopter then dropped two one-pound bombs made of FBI-supplied water gel explosive, a dynamite substitute, targeting a fortified, bunker-like cubicle on the roof of the house. The resulting fire ignited a massive blaze that eventually destroyed approximately 60 houses nearby. Eleven people, including John Africa, five other adults and five children, died in the resulting fire. Ramona Africa, one of the two survivors, claimed that police fired at those trying to escape the burning house, while the police stated that MOVE members had been firing at police.



Policja w USA wie jak dobrze się bawić już od lat.
Strzelają do nas? zrzućmy bombę. Jak w filmie.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 158
jak każda władza uważa ludzi za swą własność, ma gdzieś że ich działania szkodzą im, bo to nie ma dla nich znaczenia...

jak sie poszuka to takich rzeczy bedzie więcej...
codziennie nowe czytam jakieś, niespecjalnie nawet szukając...
wczoraj czytałem że w kalifornii policja odjebałą 19 letnią dziewczyne bo miała wiertarke...
dzisiaj czytałem że w południowej dakocie policja tazerem potraktowała 8mio letnią dziewczynke...
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 861
12 252
Nawet nie próbowałem weryfikować, ale idea jest niezła.


1486884_783322271684771_1063951706_n.jpg


W zasadzie czemu ludzie mieliby filmować policję, jeżeli mogłaby ona filmować się sama?
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 793
8 465
Nawet nie próbowałem weryfikować, ale idea jest niezła.


1486884_783322271684771_1063951706_n.jpg


W zasadzie czemu ludzie mieliby filmować policję, jeżeli mogłaby ona filmować się sama?
No nie zawsze to działa. Tak wygląda samobójstwo za pomocą policji made in USA. Wystarczy zadzwonić i o nic się nie martwić. Wygoda, komfort...

Embedded media from this media site is no longer available
 
D

Deleted member 427

Guest
Policja brazylijska wykonuje egzekucję na schwytanym złodzieju - w biały dzień, na oczach tłumu gapiów, przed kamerami:



Justice served - na miejscu. #takbedzie
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 723
Policja brazylijska wykonuje egzekucję na schwytanym złodzieju - w biały dzień, na oczach tłumu gapiów, przed kamerami:
Z materiału nie wynika, że to był złodziej. Formalnie był tylko podejrzanym, był kimś kto jedynie z jakichś powodów podpadł psiarni. Poza tym, kulkę to dostał za posiadanie broni, a nie za kradzież czy napad. A broń mogli mu wcześniej podłożyć, po tych tępakach wszystkiego można się spodziewać.
W Brazylii jumka szaleje na całego. Czapy formalnie nie ma. Więc jest przyzwolenie na takie odjebki. Ono było dawniej i jest do dziś.
 
Do góry Bottom