Broń palna: ofensywa amerykańskiej lewicy

OP
D

Deleted member 427

Guest
Lewica w Kolorado się cieszy, przeforsowali wszystko, co chcieli:HB 1229 requires universal background checks.
HB1226 revokes campus carry.
HB 1228 passes the cost of running CBI background checks on to prospective gun buyers.
HB1224 would limit magazine capacity to 15 rounds.

Przy następnej okazji przepchną kolejne. Polecam komentarze: [link]
 
OP
D

Deleted member 427

Guest
Największa firma w Kolorado produkująca magazynki, akcesoria do broni i broń - Magpul Industries Corp. - wyprowadza się z tego stanu. Dostają mnóstwo zaproszeń z różnych stron. Najczęściej wymienia się Teksas i Nevade. Na fejsie ogłosili, że decyzja nie została jeszcze podjęta co do lokalizacji:

No decision has been made about location, and that we are still fighting this battle. We are, however, assembling our requirements and looking at various areas that would be suitable for our new home, should it come to that. We appreciate all the offers, and we will begin talking to various entities about those shortly.Reklamówka:

 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
7 660
21 069
Obejrzałem tę reklamówkę, którą wrzucił kawador. Z takiego shotguna to chyba nawet specjalnie celować nie trzeba, taki to ma rozrzut. Spokojnie dwie obściskujące się zamordystki można byłoby zmieść.

Nie jestem jakoś napalony na broń palną, ale jak widziałem co to robi z drzwiami, to jakoś zapragnąłem to mieć. :D
 
OP
D

Deleted member 427

Guest
Lewackie hoplofobiczne kurwy kręcą spoty propagandowe. Komentarze oczywiście wyłączone. Polecam wzruszający spicz od 1:40

 
OP
D

Deleted member 427

Guest
Dla równowagi głos rozsądku od osoby, która z całą pewnością może powiedzieć, że "been there, done that"- Evan M. Todd, student raniony podczas strzelaniny w Columbine, wystosował list otwarty do Obamy, gdzie punkt po punkcie skrytykował jego executive orders:

Gun ownership is at an all time high. And although tragedies like Columbine and Newtown are exploited by ideologues and special-interest lobbying groups, crime is at an all time low. The people have spoken. Gun store shelves have been emptied. Gun shows are breaking attendance records. Gun manufacturers are sold out and back ordered. Shortages on ammo and firearms are countrywide. The American people have spoken and are telling you that our Second Amendment shall not be infringed.

Open Letter to the President On Gun Control from A Columbine Massacre Survivor
 
OP
D

Deleted member 427

Guest
Michael Moore nawołuje do upublicznienia zdjęć zabitych w Newtown dzieci. Ponoć kule rozerwały im główki, rączki i nóżki i ludzie muszą to zobaczyć, żeby ostateczne rozwiązanie kwestii broni palnej stało się faktem:

When the American people see what bullets from an assault rifle fired at close range do to a little child’s body, that’s the day the jig will be up for the NRA. It will be the day the debate on gun control will come to an end. There will be nothing left to argue over. It will just be over. And every sane American will demand action.

Michael Moore Calls For Release Of Sandy Hook Dead Body Pictures To ‘Finish Off The NRA’
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 452
22 397
Typowa hipokryzja czerwonego bydła. Nie przypominam sobie by Michael Jabba the Hutt Moore, domagał się np. upublicznienia zdjęć dzieci zamordowanych w Waco.
 
OP
D

Deleted member 427

Guest
Typowa hipokryzja czerwonego bydła.
E tam zaraz hipokryzja. Na jakim instrumencie lewica gra najlepiej? Na emocjach. Twoje słowa: Agresywni ludzie posługujący się wyłącznie logiką i pozbawieni empatii są zaporą dla każdej władzy.

Poza tym Moore nie mógł domagać się upublicznienia zdjęć dziecięcych ofiar Waco z prostego powodu - sam posłuchaj. Moim zdaniem nigdy w historii rządy nie miały tak oddanych przydupasów, oni są gorsi niż psiarnia z prewencji:

 

Hitch

3 149
4 481
Mark Kelly (mąż Gabrielle Giffords) zaraz po wystąpieniu w kongresie, gdzie mówił o potrzebie zaostrzenia prawa do posiadania broni... kupił sobie AR-15 wraz z kilkoma magazynkami, które chce zbanować:

http://www.snopes.com/politics/guns/markkelly.asp

Tłumaczył się potem mówiąc, że zrobił to by jeden karabin wyleciał z obiegu, kiedy odda go policji. Dziwne, bo kupił używany egzemplarz, na który według lokalnego prawa trzeba czekać 20 dni, podczas których sprawdza się, czy broń nie pochodzi z kradzieży lub nie była użyta w przestępstwie. Z nówką sztuką wyszedłby ze sklepu zaraz po transakcji.
 
OP
D

Deleted member 427

Guest
Tłumaczył się potem mówiąc, że zrobił to by jeden karabin wyleciał z obiegu, kiedy odda go policji.
lol :)

Jeżeli wykupienie choć jednego karabinu uratuje choć jedno dziecko, to CZEBA GO WYKÓPIĆ DZIFFKO!
 
OP
D

Deleted member 427

Guest
Posłuchajcie typa - Robert Steed zeznaje przed komisją w związku z proponowanym zaostrzeniem gun laws w Connecticut. Chcę koszulkę z jego podobizną!


The Constitution did not guarantee public safety, it guaranteed liberty. And sometimes what comes with liberty is tragedy, unfortunately.

 
OP
D

Deleted member 427

Guest
Jak to nie amerykańska lewica? Przecież to inna wersja plakatu z płatkami --> Gun Tweet of the Day: So Now It’s Stats, Is It?

Poza tym to jest magia tzw. "absolute numbers" (liczb bezwzględnych) - robią mace z mózgu --> Gun Death Epidemic? What Gun Death Epidemic?

hehe, i podpis pod zdjęciem: Wdowa po Johnie Lennonie chce zwrócić w ten sposób uwagę na szokującą, jak na normy cywilizowanego świata, liczbę morderstw w USA - super, good for her. Sęk w tym, że ta liczba to nie są tylko morderstwa. To także samobójstwa (55-60%), samoobrona i interwencje policji. Do tego należy dodać oczywiście, że 75-80% morderstw w USA to robota kryminalistów, którzy się nawzajem odstrzeliwują. Fajnie rzucić "szokującą jak na normy cywilizowanego świata liczbę" i patrzeć na reakcje otępiałych mas - przecież to jest komunikat skierowany do tej niemyślącej krytycznie części populacji.

A tak w ogóle to wdowa po Lenonie powinna rzucić tym:

Już niezbyt "lewicowo" się zrobiło ;)

A tak w ogóle, to wg badań przeprowadzonych przez Gary'ego Klecka (w połowie lat dziewięćdziesiątych) każdego roku Amerykanie używają broni palnej w celach obronnych od 2-2.5 miliona razy (dzisiaj zapewne zauważalnie mniej, gdyż częstotliwość napadów rabunkowych znacząco zmalała). Utylitaryzm dziwko! :)
 

Piter1489

libnetoholik
2 074
1 878

Następna skurwiała lewacka szmata from Holly, ekspert od mega odkrywczych dowcipów okołospodniowych i kretyńskich min - Jim Carrey.
 
OP
D

Deleted member 427

Guest
Ja go lubiłem może ze 20 lat temu - z czasów "Dumb & Dumber"...
 
Do góry Bottom