Broń palna: ofensywa amerykańskiej lewicy

Hitch

3 149
4 481
Ciężko go było lubić potem, bo za dużo to się nie udzielał :)
Teraz przeżywa reanimację kariery i chyba, żeby sobie zapewnić miejsce w kalifornijskich salonach bawi się w lewackiego doktrynera. A ponoć komicy są inteligentni... Ciekawe, kogo jeszcze ciotostwo zeżre?
 

military

FNG
1 766
4 615
To, że Carrey parodiuje Hestona, jeszcze nic nie znaczy. Nie zacietrzewiajcie się - moim zdaniem dobry komik powinien umieć pojechać po każdej stronie, no i przede wszystkim prawdziwa cnota krytyk się nie boi.;) Żarty z prawaków/liberałów też potrafią być zabawne, a akurat Carrey naśladujący charakterystyczną manierę Hestona zwyczajnie rozwala.:)
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 330
5 773
Dobre wiadomości: Barry i Eric twierdzą że Assault Gun Ban nie ma już praktycznie szans na ratyfikację (na temat od początku do 3 minuty - potem robią offtop):

 
OP
D

Deleted member 427

Guest
heh, dosłownie przed pięcioma minutami skończyłem oglądać całość. I rzeczywiście, AWB już chyba przepadł na dobre, ale pozostaje jeszcze do zwalczenia tzw. universal background check (system sprawdzania niekaralności nabywców rozciągnięty na wszystkie transakcje, nie tylko te sklepowe, i dotyczący także amunicji) - czyli w praktyce chodzi tu o rejestrację broni. Demokraci próbują to przepchnąć co najmniej od czasów New Dealu, kiedy FDR nie dał rady.
 

Sing

Member
41
44
Kurwa, lewackie bydlęta angażują gwiazdy i grają na uczuciach, zamiast dawać fakty i logikę, jak Colion Noir. W komentach ludzie jadą po snopie i lewusach.
 
OP
D

Deleted member 427

Guest
Psychiatra, która leczyła Jamesa Holmesa, dr Lynne Fenton z Uniwersytetu Kolorado, na miesiąc przed masakrą ostrzega policję, że typ stanowi zagrożenie dla innych ludzi.

Policja ignoruje ostrzeżenia.

Miesiąc później Holmes wpada do kina i morduje 12 osób.

Parę miesięcy później lewica, która wygrała wybory w Kolorado i zdobyła większość w stanowej legislaturze, zaostrza przepisy.

Po przeforsowaniu ustawy lewaki fotografują się razem i obściskują - w świat idzie przekaz, że zdrowy rozsądek triumfuje.

The Blaze --> Psychiatrist Warned Police a Month Before Colorado Theater Shooting That James Holmes Was a Threat

Z dokumentów procesowych jednoznacznie wynika, że Holmes groził i próbował zastraszyć opiekującą się nim dr Lynne Fenton. Kobieta o całym zajściu powiadomiła policję. Potwierdzają to zeznania funkcjonariuszy.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 574
11 091
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,ti...462153,wiadomosc.html?ticaid=110594&_ticrsn=3

Miasteczko Nelson w amerykańskim stanie Georgia wprowadziło obowiązek posiadania broni przez mieszkańców. Nakaz ma symboliczny charakter, żadnych kar za jego złamanie nie przewidziano.

Nelson jest położone niedaleko Atlanty, liczy około 1300 mieszkańców. Prawie 90 proc. z nich to biali Amerykanie o poglądach konserwatywnych. Wczoraj większością głosów 5 do 0 rada miasteczka uchwaliła tak zwane "Rozporządzenie o ochronie rodzin". Mówi ono, że w każdym domu powinna znajdować się broń i amunicja niezbędna do użycia w sytuacjach kryzysowych oraz do ochrony miasta i jego mieszkańców. Radni Nelson podkreślają, że rozporządzenie jest jedynie wyrazem sprzeciwu wobec postulatów ograniczenia prawa do posiadania broni. Mieszkańcy, którzy nie zechcą się mu podporządkować, nie poniosą żadnych konsekwencji.

Nie mamy tematu "ofensywa prawicy" więc dałem tu :)
 
OP
D

Deleted member 427

Guest
Fajna inicjatywa. Podobnie było swego czasu w Kennesaw (Georgia) - też obowiązek, ale naturalnie nikt tego nie egzekwował ani nie wyciągał konsekwencji prawnych za nieprzestrzeganie.
 

decha_131

Active Member
380
80
O tym było nawet chyba w TVP. Bez żadnego komentarza, ale pewnie miał być taki podtekst: jakie te oszołomy są w Ju-Es-EJ! A z tego wszystkiego giną dzieci w szkołach...
 
OP
D

Deleted member 427

Guest
Wszystko wskazuje na to, że ofensywa hoplofobów została zatrzymana w Senacie. Przynajmniej do czasu, aż następny zjeb nie rozwali grupki cywilów. Właśnie odrzucono wszystkie propozycje Obamy - w tym universal background check (czytaj: system rejestracji właścicieli broni palnej).
 

Gekon

Libertariański Reptilianin
389
577
Co kurwa jak 90% w niektórych stanach prawie nikt tego nie popiera? Robili tą ankietę na zlocie młodych socjalistów czy jak? I z rodzinami zamordowanych łazi by bardziej łzawo było.
Kurwa zaczynam wierzyć ,że ta cała strzelanina została ustawiona przez rząd choć na początku
wątpiłem w tą teorie :(
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 330
5 773
Ale w komentach to ludzie ostro jadą po hoplofobach (chyba, że ktoś z naszego forum trolluje ;) ):

zaden wstyd ale zwyciestwo USA Konsytucji, mamy prawo do broni i tak byc powinno. Bron nie zabija ludzi, tylko ludzie zabijaja, niezaleznie od tego w jaki sposob.
Dlaczego szaleńcy atakują szkoły w U.S.A,to proste bo na terenie szkoły jest zakaz posiadania broni przez nauczycieli,tak samo w kampusach. Ale jest jeden kampus gdzie tego ograniczenia nie ma i była już sytuacja,że szaleniec wyciągnął karabinek,tylko rozczarował się gdy zobaczył dwóch czy trzech studentów mierzących do niego z broni krótkiej.Ot i cała prawda.Po drugie U.S.A to ogromy kraj z dużymi przestrzeniami,nie wyobrażam sobie mieszkania bez możliwości obrony siebie oraz rodziny i nie posiadania broni.
Co lepiej podczas bandyckiego ataku ? Bronić się czy błagać o łaskę przestępcę który raczej jej nie okaże no bo przecież zaatakował - to jest podstawowe pytanie i jeśli odpowiemy że lepiej się bronić to rząd zakazując mi tego staje się wspólnikiem przestępcy i należy się przed nim bronić bo chce nas zniszczyć. To tak jakby wspólnik przestępcy trzymał cię od tyłu uniemożliwiając obronę a bandzior wbijał ci nóż z przodu. Ten wspólnik to ludzie na których głosujemy. To ludzie na których pracujemy. Taka to jest wolność w 21 wieku i taka jest demokracja europejska. Możemy jedynie pożalić się na forum bo nawet nam nie pozwalają wypowiedzieć sie w referendum. Żenada
Serce rośnie.
 

Zbyszek_Z

Well-Known Member
968
2 251
- To dzień wstydu dla Waszyngtonu. Ale gra się nie skończyła - dodał szef państwa, zapowiadając, że jego administracja będzie wciąż zwalczać przemoc z użyciem broni palnej.
Zamknij ryj, lewacka kurwo i świętuj demokratyczny wybór w państwie prawa. Takich senatorów wybrali mieszkańcy więc powinieneś się cieszyć.

Ach, ci demokraci. Większość ma racje, kiedy mają zbieżne zdanie na dany temat. Ale jak coś nie po ich myśli to będą wracać aż w końcu nie osiągną tego co chcą.
Obamie towarzyszyli krewni i rodzice dzieci, zamordowanych przez szaleńca w grudniu ub.r. w szkole podstawowej w Newtown. Od kilku dni spotykali się oni zarówno z Republikanami i Demokratami w Kongresie, by przekonywać do wsparcia projektu ustawy.
- Wracamy (do Newtown - przyp. red.) rozczarowani, ale nie pokonani - mówił ojciec zamordowanego siedmioletniego Daniela.
Potomstwo już załatwione, czas na rodziców :)

Kretynom zabili dzieci w miejscu, gdzie tylko agresor miał broń a oni walczą z powszechnym dostępem...
 
Do góry Bottom