Bitcoin

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 054
LOL :D 2 ostatnie zdjęcia i nie mamy żadnych wątpliwości w jakim kraju dzieje się akcja :)
 
T

Tralalala

Guest
Regulacje wszystkich crypto w Kanadzie. Trzeba będzie rejestrować co kto komu i gdzie.

www.coindesk.com/canada-amends-national-law-regulate-bitcoin-businesses/

"a determination that would impose record keeping, verification procedures, suspicious transaction reporting and registration requirements on bitcoin businesses seeking to engage its citizens in digital currency-related financial services."

Ale najbardziej spierdolone jest to:

“[The law applies to] bitcoin businesses in Canada providing services to Canadians, but it also applies to ones outside of Canada targeting Canadians … For bitcoin businesses outside Canada, the correspondent banking relationships will apply, meaning that banks anywhere basically will have to make sure that when they’re providing bitcoin services that those bitcoin services are compliant with the law in Canada.”

Czyli jednym słowem kurwy wprowadzają sobie regulację w jednym kraju która ma dotknąć nas wszystkich.

Całej tej sprawie na bieżąco będzie się przyglądał coindesk.
 
T

Tralalala

Guest
Gdzieś mi się przewinęło o tym jakoś czas temu ale dopiero teraz zwróciłem uwagę ze względu na fotkę na twitterze.

OpenBazaar is an open source project to create a decentralized network for peer to peer commerce online—using Bitcoin—that has no fees and cannot be censored. Put simply, it’s the baby of eBay and BitTorrent.

https://openbazaar.org/
 
T

Tralalala

Guest
While unelected bureaucrat @BenLawsky was working to ban math with #Bitcoin Bitlicense....5 major banks he supervises were hacked.

Z twittera Bruce'a Fentona. Przydałoby się zestawienie wszystkich włamań do banków aby wyrzucać to w twarz zwolennikom regulacji, prosto w te jebane zamordystyczno-kretyńskie ryje.
 
T

Tralalala

Guest
Możliwe odkrycie tożsamości Satoshiego lub temat zastępczy dla paypala akceptującego BTC.

Dear Satoshi. Your dox, passwords and IP addresses are being sold on the darknet. Apparently you didn't configure Tor properly and your IP leaked when you used your email account sometime in 2010. You are not safe. You need to get out of where you are as soon as possible before these people harm you. Thank you for inventing Bitcoin.
http://p2pfoundation.ning.com/forum/topics/bitcoin-open-source?commentId=2003008:Comment:55276

Potwierdzenia:
Adrian Chen


Peter Todd


Czyli aktualnie wiadomo, że faktycznie ktoś ( prawdopodobnie nie Satoshi ) ma dostęp do jego maila, natomiast sprawa tożsamości nie została przez nikogo potwierdzona.

Paypal akceptuje BTC.


Paypal na pewno wprowadzi BTC szerzej, jednak na koniec i tak dostanie w dupę bo jest tu całkowicie zbędny, są różne procesory płatnicze które nie chujały ludzi. Możliwy scenariusz: szersze wprowadzenie BTC -> paypal staje się zbędny -> paypal upada.
Z drugiej strony paypal może być zainteresowany utrzymaniem BTC w obecnej formie a prawników to oni mają, może pokażą środkowy palec benowi lawskiemu, może już to zrobili.
Dobry news dla BTC tak czy siak, przynajmniej ten drugi, przy pierwszym to mam nadzieję, że nic nie grozi Satoshiemu i gdziekolwiek jest, kimkolwiek jest będzie mógł z drinkiem, koksem na nosie i kutasem w ustach dziwki oglądać co się dzieje z crypto.

Z tymi rzeczami z twittera to ja coś pojebałem, czy co? kurwa nie ogarniam tego jebanego ćwierkającego gówna.

Będę dopisywał do tego posta.
Coraz bardziej podejrzane, raz używać dalej tego samego maila, dwa z maila z tożsamości torowej zamawiać na swój adres?

ETcqbaE.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

workingclass

Well-Known Member
2 134
4 153
Taki krótki artykuł mi sie napatoczyl o regulacjach w stanach.

http://www.money.pl/pieniadze/wiado...;stany;chca;regulowac;rynek,68,0,1614404.html
BitLicense oznacza utratę anonimowości, ponieważ wszystkie informacje z giełd i biznesów bitcoinowych trafiałyby w ręce rządzących w celu porównania z czarnymi listami. Każda z giełd dla zapewnienia bezpieczeństwa musiałaby posiadać rezerwy stanowiące równowartość 100 procent środków zdeponowanych przez klientów. Ponadto władze chciałyby regularnie przeprowadzać kontrole, żeby upewnić się że pieniądze obywateli są bezpieczne.
 
Do góry Bottom