Bitcoin

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 989
Gdyby państwowe kurewstwo czuło realną empatię, NIGDY, ale to NIGDY nie wpierdalałoby swoich brudnych, zawszonych nochali do czyjegoś życia i działań międzyludzkich, wysmarkując z nich legislaturę. Działalność urzędników nie ma nic wspólnego z empatią, mimo, że co rusz to słowo - wielokrotnie zgwałcone komuszymi kutasami - wychodzi z ich zagrzybiałych ryjów.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 713
W Czechach powstał Instytut Kryptoanarchistyczny (Institute of Cryptoanarchy). Prezentuje się ładnie. W środku jest kawiarnia gdzie można płacić wyłącznie BTC.
ZKqVwL9.jpg


Więcej fotek tu:

 

raiden00

megazord
160
278
Warta 3 600 000$, pobierająca 5 MW mocy kopalnia zlokalizowana gdzieś nieopodal Bangkoku poszła z dymem . Czyżby pierwsza w historii katastrofa w kopalni BTC? xD
Tak się kończy brak systemów przeciwpożarowych i przestrzegania podstawowych zasad stawiania centrum danych. Na dodatek nic nie było ubezpieczone :)
N7K36Kw.jpg
fYlIblu.jpg
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 054
Poród opłacony bitcoinem
W szpitalu Medicovera można już płacić kryptowalutą. Jest pierwsza para, która w bitcoinie chce rozliczyć koszty porodu. Akuszerem będzie inPay.

To wydarzenie można uznać za symboliczne narodziny rynku bitcoina w Polsce, który z niszowej waluty wyrasta na równoprawny dla gotówki, przelewu i karty instrument płatniczy. Od kilku dni kryptowalutą można płacić za usługi szpitala Medicover na warszawskim Wilanowie. Wejście tak poważnego akceptanta stanowi prawdziwy przełom w rozwoju płatności bitcoinem w Polsce. Do tej pory w ich gronie przeważały małe kawiarnie i punkty usługowe, których zainteresowanie nową walutą często jest wynikiem osobistego zaangażowania właścicieli w życie bitcoinowej społeczności.


Medicover jest zawodnikiem zupełnie innej kategorii, dysponuje rozpoznawalną marką i w bitcoina „wchodzi” nie tylko ze względów marketingowych.— Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie tegoni rozwiązania, by ułatwić pacjentom z zagranicy korzystanie z usług naszego szpitala. W szczególności jesteśmy zainteresowani kierunkiem wschodnim (Ukraina, Białoruś, Rosja), ale również amerykańskim (USA) — mówi Izabella Murawska, kierownik ds. marketingu i sprzedaży usług szpitala w Wilanowie.Medicover nie ma planów rozszerzenia akceptacji bitcoina na sieć przychodni. W szpitalu kryptowalutą można natomiast opłacić wszystkie usługi, w tym diagnostykę, porody, zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej.

http://www.pb.pl/3946643,45147,symboliczne-narodziny-bitcoina-w-polsce
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 713
Chiny oficjalnie, ustami Pani Wu Xiaoling (Wiceprezydenta Ludowego Banku Chin), dały zielone światło dla kryptowalut:
http://business.sohu.com/20141214/n406932651.shtml
Lepiej zamiast tłumaczeń przez Google Translate, skorzystać z komentarzy samych Chińczyków, którzy interesują się Bitcoin.

W skrócie, wygląda to tak. Kryptowaluty zostały podzielone na dwie kategorie, na takie których emisja jest ograniczona i chroniona algorytmami (jak BTC) oraz na takie które mają pełne pokrycie w czymkolwiek. Wszelkie kryptowaluty są dobre dla Chin i niech ich Chińczycy używają do woli. Nawet jak jakaś wioska wypuści własną kryptowalutę będzie super. Jest w zasadzie tylko jedno ograniczenie, dotyczące transakcji zagranicznych. Tu bezwzględnie musi zostać ślad transakcji. I w tym kierunku mają iść wszystkie regulacje.

Moim zdaniem chińskiej władzy chodzi jedynie o to, by Zachód nie wykorzystał kryptowalut, by im zrobić jakąś Wiosnę Ludów, czy inną operetkę. Także o to, by muzułmanie siedzieli im cicho.
 

Otwieracz_do_piwa

Active Member
50
96
Ja mam konto w wbk i nic nie przyszło. A uzasadnienie jest chore, jak to może być niezgodne z jakimś przepisem prawa, skoro żadnego przepisu regulującego nie ma. Niech napiszą, z którym konkretnie przepisem jest to niezgodne.
 

simek

Well-Known Member
1 367
2 121
Pewnie nie przysyłają każdemu kto przeprowadził jakąkolwiek operację do kantoru BTC, pewnie ten koleś musiał obracać tam grubymi tysiącami. Na jego miejscu póki co bym się nie kopał z koniem, tylko przeniósł konta do innego banku, gorzej jak każdy tak zacznie postępować, ale bez paragrafu cała branża chyba tak nie zrobi.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 713
A uzasadnienie jest chore, jak to może być niezgodne z jakimś przepisem prawa, skoro żadnego przepisu regulującego nie ma.
Problem w tym, że «uzasadnione podejrzenie» wynika z państwowych przepisów bankowych, a nie z umowy. Znaczy to tyle, że na podstawie widzimisię jakiegoś bankowca, można zrobić niemal wszystko.
 
T

Tralalala

Guest
Konto dotyczyło giełdy o ile dobrze pamiętam.

Banki zaczną grać do jednej bramki z pewnymi firmami z btc. Nie będą oponować tylko pójdą z falą.
Coinbase dostało ostatnio 75mln$ z VC, po części od banków. Teraz będą ubezpieczeni i regulowani. Czuję, że informacje o tym gdzie idą btc będą magazynowane i oczywiście udostępniane przestępcom.
http://techcrunch.com/2015/01/25/coinbase-us-bitcoin-exchange/

Serwis z pracą za btc, widzę, że kilka osób z forum by się załapało.
@kr2y510 @michal.nowotarski
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

tolep

five miles out
8 556
15 452
Ale chwila moment. Ktoś w banku powiązał czyjeś konto z BTC? Jak? BTC były kupowane przelewem bezposrednio z banku?
 
Do góry Bottom