Auta dla normalnych ludzi, które Wam się podobają

X

xawas

Guest
Akcja ratunkowa nowej Toyoty Land Cruiser 200.Samochód leżał na dnie rzeki Peczora w pobliżu miejscowości Usińsk przez tydzień.

Samochod-pod-lodem-2.jpg



Samochod-pod-lodem-3.jpg



Samochod-pod-lodem-5.jpg





Samochod-pod-lodem-9.jpg




Samochod-pod-lodem-14.jpg


Więcej zdjęć :

https://fishki.net/auto/2490775-pod...toyota-land-cruiser-200.html/gallery-5237735/
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Nie spodziewałem się z e spodoba mi się niemiecko czeska myśl designerska, ale miałem na autostradzie Skode Kodiaq i...

Na przykład te małe trójkątne światełka tylne nie nadają wcale drapieznej agresywnosci czy jak to się nazywa a są delikatnym elementem ozdabiajacym tył. Sylwetka z boku - bez zastrzeżeń. Klasyczna elegancja. Wow.
2016-2016-skoda-kodiaq-20170706da_1218_114_5_6-mk-a-ur.jpg 39670-kodiaqfw.png

Nie wiem co mogłoby mnie skłonić do wybrania blizniaczego Folcwagena, gdybym miał do wyboru te Skode...

Nie dziwię się gernańskiemu najezdzcy że ma że Skodą problem. Kanibalizavja postępuje.
 
Ostatnia edycja:
X

xawas

Guest
Tesla Semi - zjazd na doładowanie.


Elon Musk podaje, że przy załadunku wynoszącym 36 ton rozpęd od zera do setki zajmuje około 20 sekund.
Po odłączeniu naczepy rozpędza się do tej prędkości w 5 sekund. Za napęd odpowiadają cztery, niezależne silniki elektryczne umieszczone przy każdym z tylnych kół.
 
X

xawas

Guest
Popatrzeć można - kupić też można, jak się ma pieniądze.


Midnight Rider 2,5 mln dolarów.

10-najdrozszych-limuzyn-swiata--5.jpg


Rolls-Royce sułtana Brunei. 14 mln dolarów

10-najdrozszych-limuzyn-swiata--10.jpg


Rolls Royce Phantom. 3,8 mln dolarów

10-najdrozszych-limuzyn-swiata--7.jpg


Maybach Landaulet. 1,4 mln dolarów

10-najdrozszych-limuzyn-swiata--4.jpg


Mercedes-Benz S 600 Pullman. 1.000.000 dolarów.

10-najdrozszych-limuzyn-swiata--2.jpg
 
X

xawas

Guest
Marauder - auto produkowane przez południowoafrykańską firmę Paramount Cars. Jest jednym z najbardziej wytrzymałych aut na świecie, może przetrwać eksplozję 14 kg trotylu pod kołami oraz 7 kg pod podwoziem, potrafi również przebić ścianę z cegieł przy prędkości 120 km/h.Oprócz pancernych zabezpieczeń posiada także nowoczesny system klimatyzacji pozwalający utrzymać komfortową temperaturę wewnątrz w przedziale temperatur zewnętrznych od -32 do 55 stopni Celsjusza.
http://izismile.com/2012/03/30/marauder_armored_vehicle_is_a_car_for_the_36_pics.html

https://i.giphy.com/media/gYxEh0cnOqSvS/giphy.mp4


Marauder-samochod_dla_prawdziwego_faceta_3.jpg




Marauder-samochod_dla_prawdziwego_faceta_37.jpg



 
D

Deleted member 6341

Guest

tolep

five miles out
8 555
15 441
Tajski fan filmów Predator i Alien na motocyklu.



kurde, czekałem do końca filmiku, żeby ten normalny człowiek skręcił tym autem.

btw. Doug DeMuro prezentuje 1500 KM Chirona. W tym okropnie brzydkim aucie interesuje mnie tylko czy VW nadal dokłada parę milionów dolcó do każdego sprzedanego egzemplarza.

Wracając do tematu wątka - ten Dodge Demon jest naprawdę potwornie szybki, też mi się nie podoba ale przynajmniej jestem w stanie wyobrazić sobie że mnie na niego stać.
 
Do góry Bottom