1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Auta dla normalnych ludzi, które Wam się podobają

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez kalvatn, 31 Marzec 2015.

1. ultimate

ultimate Guest

Eli-minator lubi to.
  2. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 720
    Ejże ejże, auto nie jest ani dla normalnych ludzi, ani się nie podoba. :p

To tylko moja opinia.

3. ultimate

ultimate Guest

W tym wątku jest kilka bardzo drogich aut - tych co je wrzucili masz za nienormalnych ?
    O dawna nie czytam - masz zapędy gwiazdorskie.:D:D

Aha- możesz podać źródło kto jest klientem dla którego robiono to auto?( Rolls - Royce)

4. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 484
    Heh... w sumie tolepiński ma rację. Może za 40 lat... Bo po co milionerowi używany nowy samochód? BTW samochód jest warty tyle ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić, a nie tyle ile w niego włożono, czy chce właściciel.

5. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 720

Tyle że on był od początku na zamówienie. Tutaj cena=koszty.

6. ultimate

ultimate Guest

Ta.
    Duet gwiazdorski :D

7. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 720
  8. ultimate

ultimate Guest

9. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    19 002
    Klasa robotnicza jest przeciw Rollsom, więc jak już jakiegoś wrzucisz, to licz się z ostrą krytyką jej reprezentantów na forum. Hierarchia społeczna i identyfikacja z odpowiednią jej warstwą to nie rurki z kremem - nawet żadne libertarianizmy tego nie przemogą.

Tylko najwięksi mistrzowie jogi i aspergera są w stanie przezwyciężyć tego rodzaju wpływy, nie identyfikując się z niczym poza samymi sobą. Oni należą do unikalnych, jednoosobowych klas społecznych; dzięki temu mogą zamieszczać obok siebie zdjęcia taczek z gównem zaraz obok takiego Rolls-Royce'a i nie budzą tym żadnego dysonansu poznawczego, albowiem transcendują ponad wszelkie podziały społeczne i majątkowe.

nazimno, sabat, wah oraz 4 uzytkowników lubi to.
  10. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 827
    Ale o co chodzi? Wsadziłeś. Mi się podoba, a tolepowi nie, ale o co właściwie masz żal?

11. Eli-minator

Eli-minator zdrajca świętych dogmatów

Polubienia:
    1 532
    Bzdura. "Cena równa się koszty" to w komunizmie. Dziś częściowo pewnie w Korei Północnej. Inne kraje komunistyczne wchodzą ostrzej z gospodarką rynkową, a nie tylko w enklawach. Produkt będący jedynym egzemplarzem nie jest niczym niezwykłym na rynku. Choćby dom jednorodzinny. A nawet można by też przyjąć... zwykły samochód wtedy, gdy w ofercie są szerokie możliwości personalizacji, a więc istnieje możliwość, że nikt inny sobie tak nie skomponuje. Gdy firma zbuduje dla Ciebie dom jednorodzinny, to nie będzie "cena równa się koszty", tylko prócz domu sprzedadzą Ci też marzenie o domu i postarają się na tym - jest jedno takie słówko, które każdy tu chyba powinien mieć w pamięci - zarobić.

"Cena równa się koszty" w gospodarce rynkowej - jak najbardziej: gdy sam sobie budujesz dom, nawet wykonujesz sobie samochód. Wręcz przeciwnie jest w tym przypadku, gdzie wybitnie sprzedaje się, prócz wypieszczonych rączką podzespołów - MIT MARKI.

sabat, snajper, wah oraz 2 uzytkowników lubi to.
  12. ultimate

ultimate Guest

Nie ja wsadziłem.
    Ale @tolep zawsze musi swoje 3 grosze dodać, że za drogie i nikomu takie podobać się nie powinny.
    Dajta spokój. Teraz to mi to lotto.

13. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 720
    Musiał nie musiał. Chciał. Czy ja kogoś personalnie zaatakowałem? Czasami się nie zgadzamy.

lernakow i Eli-minator lubią to.
  14. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    19 002
    Mnie się z takim spadem też nie podoba, bo przypomina mi garbatą Warszawę...
    Najpiękniejszym Rolls-Roycem pozostanie dla mnie stary Silver Cloud - I lub II generacja.

Tylko te Jaguary, które wrzucałem tu wcześniej miewają równie piękne sylwetki...

Ostatnia edycja: 17 Październik 2017
  15. Eli-minator

Eli-minator zdrajca świętych dogmatów

Polubienia:
    1 532
    Też uważam, że po to jest forum, by wybrzmiewały RÓŻNICE poglądów. Inaczej miałyby to niewiele sensu.

16. mikioli

Polubienia:
    4 484
    Hahahahahahha... you've made my day

17. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 827
    A mnie się ta nowa linia RR bardziej podoba niż klasyki. Taki RR Wraith jest zajebisty:

Ostatnia edycja: 7 Luty 2019
    sabat, snajper, wah oraz 5 uzytkowników lubi to.
  18. mikioli

Polubienia:
    4 484
    Dla mnie za bardzo przypomina amerykański muscle car. Not my style...

19. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 720
    Eee, może gdybym zobaczył na ulicy, to co innego niż na zdjęciu, ale taki kształt błotnika... yyy...

2014_Rolls-Royce_Wraith_(MY14)_coupe_(2015-07-25)_02.jpg

Contents
    [1Initial release
    W wersji cabrio (Dawn) jednak daje radę

Ale nawet Wraith jakoś wygląda przy tym dziwactwie wcześniej.

20. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 713
    m20tki to najładniejsze warszawki były...
    a rollsy mi sie podobają, lubie duże dwudrzwiowe auta

sabat, osman, Jaranek oraz 1 użytkownik lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.