1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Auta dla normalnych ludzi, które Wam się podobają

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez kalvatn, 31 Marzec 2015.

1. xawas

xawas Guest

2. vapaus

vapaus Active Member

Polubienia:
    234
    Fiat Tipo

sabat, snajper, wah oraz 3 uzytkowników lubi to.
  3. ultimate

ultimate Guest

Dzieło Egona Brutscha z 1956 roku.Dwusuwowy silnik o pojemności 50 cm3 i mocy ok. 6 KM.

sabat, snajper, luke27 oraz 1 użytkownik lubi to.
  4. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 496
    Nie spodziewałem się z e spodoba mi się niemiecko czeska myśl designerska, ale miałem na autostradzie Skode Kodiaq i...

Na przykład te małe trójkątne światełka tylne nie nadają wcale drapieznej agresywnosci czy jak to się nazywa a są delikatnym elementem ozdabiajacym tył. Sylwetka z boku - bez zastrzeżeń. Klasyczna elegancja. Wow.
    2016-2016-skoda-kodiaq-20170706da_1218_114_5_6-mk-a-ur.jpg 39670-kodiaqfw.png

Nie wiem co mogłoby mnie skłonić do wybrania blizniaczego Folcwagena, gdybym miał do wyboru te Skode...

Nie dziwię się gernańskiemu najezdzcy że ma że Skodą problem. Kanibalizavja postępuje.

Ostatnia edycja: 19 Marzec 2018
    xawas, inho, Doman oraz 1 użytkownik lubi to.
  5. Eli-minator

Eli-minator zdrajca świętych dogmatów

Polubienia:
    1 515
    Nie zasypiają gruszek w popiele, przygotowują się na standardy drogowe, z jakimi będziemy mieli do czynienia po zapanowaniu anarchokapitalizmu.

sabat, snajper, wah oraz 2 uzytkowników lubi to.
  6. xawas

xawas Guest

7. xawas

xawas Guest

Tesla Semi - zjazd na doładowanie.

Elon Musk podaje, że przy załadunku wynoszącym 36 ton rozpęd od zera do setki zajmuje około 20 sekund.
    Po odłączeniu naczepy rozpędza się do tej prędkości w 5 sekund. Za napęd odpowiadają cztery, niezależne silniki elektryczne umieszczone przy każdym z tylnych kół.

sabat, wah i Finis lubią to.
  8. xawas

xawas Guest

Popatrzeć można - kupić też można, jak się ma pieniądze.

Midnight Rider 2,5 mln dolarów.

Rolls-Royce sułtana Brunei. 14 mln dolarów

Rolls Royce Phantom. 3,8 mln dolarów

Maybach Landaulet. 1,4 mln dolarów

Mercedes-Benz S 600 Pullman. 1.000.000 dolarów.

Kelsi i Finis lubią to.
  9. xawas

xawas Guest

Marauder - auto produkowane przez południowoafrykańską firmę Paramount Cars. Jest jednym z najbardziej wytrzymałych aut na świecie, może przetrwać eksplozję 14 kg trotylu pod kołami oraz 7 kg pod podwoziem, potrafi również przebić ścianę z cegieł przy prędkości 120 km/h.Oprócz pancernych zabezpieczeń posiada także nowoczesny system klimatyzacji pozwalający utrzymać komfortową temperaturę wewnątrz w przedziale temperatur zewnętrznych od -32 do 55 stopni Celsjusza.
    http://izismile.com/2012/03/30/marauder_armored_vehicle_is_a_car_for_the_36_pics.html

https://i.giphy.com/media/gYxEh0cnOqSvS/giphy.mp4

10. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    3 176
    Hummer H2

11. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    3 176

Camaro 69 SS

sabat, snajper, inho oraz 6 uzytkowników lubi to.
  12. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    3 176
    Niezwykle brzydki Hoffmann. Zobaczcie, jak się nim jeździ.

13. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    3 176
  14. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    3 176
    Tajski fan filmów Predator i Alien na motocyklu.

15. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 496
    kurde, czekałem do końca filmiku, żeby ten normalny człowiek skręcił tym autem.

btw. Doug DeMuro prezentuje 1500 KM Chirona. W tym okropnie brzydkim aucie interesuje mnie tylko czy VW nadal dokłada parę milionów dolcó do każdego sprzedanego egzemplarza.

Wracając do tematu wątka - ten Dodge Demon jest naprawdę potwornie szybki, też mi się nie podoba ale przynajmniej jestem w stanie wyobrazić sobie że mnie na niego stać.

16. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    3 176
    Jest mi niezmiernie przykro, ale będzie więcej takich. Bądź więc czujny.

17. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 496
    widziałem na podglądzie. Ty się zając nie śmiej, bo wrzucę opis tego "Hummera" ;)

wah lubi to.
  18. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    3 176
    Corvette C7 Z06.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.