Atak w Las Vegas

D

Deleted member 427

Guest
Skąd wiadomo, że to jest fotka woźnego z hotelu? Gdzie jest źródło tego twierdzenia?
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 782
12 385
Ale dżaja! Podobieństwo IMO widoczne (o ile to ten koleś, jak sugeruje słusznie kawador). Prawa (od naszej lewa) strona żuchwy i kształt małżowin usznych plus rodzaj zarostu i górna warga. Skrzep na dolnej niestety zasłania jej kształt.
 
D

Deleted member 427

Guest
Poniżej kobieta, która przeżyła zamach i chwile po masakrze relacjonowała na Facebooku przebieg wydarzeń - kilku strzelców (w tym jeden na ziemi wśród tłumu), kule nadlatywały ze wszystkich stron etc.

Nie żyje. Oficjalna przyczyna zgonu: nasilające się ataki epilepsji + stres. Dziewczyna przechodziła już wcześniej stany padaczkowe (tzw. napady ogniskowe). Zmarła podczas snu. 28 lat.

DMHOElMW0AIiYIC.jpg


Więcej: https://www.inquisitr.com/4553338/l...multiple-shooters-involved-dies-unexpectedly/
 

Antoni Wiech

paranacjonalista
Członek Załogi
3 666
5 061
Lombardo, szeryf Las Vegas, co pojawia się na konferencjach prasowych i jak rozumiem jest szefem dochodzenia, płacze kiedy mówi o tym, że Paddock wziął sobie na cel policjantów w pewnym momencie. Ja rozumiem, że ludzie są emocjonalni itd. ale kurde no. Ten typ ma podejść ultra rzeczowo do sprawy i na chłodno badać wszystkie wątki, a nie dać ponosić się emocjom... WTF?

http://edition.cnn.com/2017/10/13/us/las-vegas-shooting-investigation/index.html
 
D

Deleted member 427

Guest
Policja na polecenie FBI wyprasza z konferencji niezależnych dziennikarzy. Tylko koncesjonowane media i pismaki z akredytacją mają wstęp wolny:

 

kowaI

Well-Known Member
417
528
"
FEAR & LOATHING IN LAS VEGAS

Od Las Vegas zaczynam swoją książkę „Smoleńsk”, yeah... Viva Las Vegas! Najbardziej przerażające jest to, że oni nie silą się na ściemę już nawet. Przecież, do kurwy nędzy, drobny research z pierdolonego odległego Powiśla, pozwala stwierdzić, ze tego gościa wrobiono (na miły Bóg!, przecież on nawet nie wygląda przekonująco, to taka powtórka z figury Lee Harvey Oswalda), jego biografia, background, intrygująca przeszłość jego ojca, na to wskazują; uzależniony od hazardu (na pewno?) biedak, który mógł, choćby z różnych względów (długi?) - kropnąć sobie w głowę – a potem jego ciało post factum zostało wykorzystane do ustawki - lub został przy innej okazji zdjęty przez mafię chroniącą jedno z kasyn, a wobec którego ten nieszczęśnik ustawił się nieodpowiednio. Wybór miasta, stanu jest też znaczący… daje pole do popisu interpretacyjnego.

Nie wiem na ile mocno rywalizacja miedzy kasynami grała tu rolę (należałoby sprawdzić, kto jest właścicielem Mandalay Bay, skąd strzelał, kto jego konkurentem, jakie są sitwy w Las Vegas), ale to tylko pochodna całości, pamiętajmy bowiem, że rywalizacja miedzy kasynami, to rywalizacja miedzy razwiedką cywilną i wojskową - zatem moim zdaniem ten case (który to już raz z rzędu!!! Marsylia, Berlin, Paryż! chaos poznawczy, informacyjny, cała ta przeżarta kłamstwem i nędzną obłudą fantazja, to podłe show), to wg mnie typowy przykład braku porozumienia wewnątrz koterii wywiadowczych w USA… Braku porozumienia, co do tego, jak ma to być ogrywane w mediach i przedstawione bydłu, jaka ma być wiodąca opowieść…

Jedni (wojsko), tworząc całość, tę całą maskirowkę, chcieliby zrzucić to wszystko na ISIS i tak było to zapewne przygotowywane wg mnie, a cywile (CIA&FBI) nagle "uszkadzają" tę narrację, unieważniają ją i wkraczają na teren, od razu stwierdzając, że był tylko jeden strzelec (ludzie mówią o kilku) i że to samotny wilk i że nie ma styku między nim, a złymi terrorystami, choć już niektórzy (Żydzi – Rita Katz lub jej awatar, wielce ciekawa postać) mówią, że są poszlaki wskazujące na powiązania „sprawcy” z pohańcami.

Las Vegas i iwenty poprzednie po raz setny obnażyły prawdziwy koniec wiary ludzi w całe to załgane gówno, jakim jest info-entertejment. Permanentne kłamstwo doprowadziło do całkowitego braku zaufania do czegokolwiek. A najzabawniejsze jest to, że kiedy bunt narośnie do rozmiarów, którego nie będzie można już ukryć, obśmiać, zdyskredytować, wymilczeć, to staną na jego czele jakieś kurwy z bezpieki wojskowej lub ich podwykonawcy, tacy jak w wersji softowej Borat-Zaczeska-Trump, ktory został zasuflowany amerykańskim patriotom. Buchachachachachacha!

Wiele niejasności, naprawdę wiele na wszystkich poziomach: kto kogo tym aktem z 1 października w Newadzie chciał wysiudać? Cywile wojskowych? (chęć kompromitacji białych prawicowców, pośrednio władzy Borata, która w optyce lewackiego żydostwa symbolizuje, hehehe, prawicę i białą konserwę; czy to kolejna odsłona walki o dostęp do broni?), czy po prostu DIA chciało mieć dobrą legendę, by wejść mocniej w Pakistan (na miejscu Islamabadu bardzo bym się oglądał za siebie, bo jeśli Borat i drogi Joe Dunford mówią głośno publicznie, ze Pakistan „musi zmienić swoje zachowanie,” to bym raczej nie spał po nocach, tylko kuł miecze…) Pakistan jest pierwszy do „naprawy”. Pierwszy w kolejce, jeszcze przed Iranem. Najpierw USA wchodzą mocniej do Afganistanu – to się już dzieje - (polscy durnie u ich boku), następnie ustawią sobie odpowiednio nowe władze w Islamabadzie, a potem, po okrążeniu Persji, odbędzie się pełnowymiarowa obróbka taka lub inna Teheranu (stawiam na rewolucję)… A tego typu rzezie, jak w Las Vegas, służą tylko zalegendowaniu potrzeby użycia siły tam, gdzie wymaga tego „bezpieczeństwo narodowe”, rozumicie….

Większość z nas strzela i wie, że nie jest łatwe z 300 metrów prowadzić celny ogień ciągły (pod dużym kątem) i skutecznie zdjąć 60 osób oraz ranić 500, nawet jeśli stoją w tłumie (tak naprawdę nie wiemy, ilu dokładnie zabito ludzi, nic nie wiemy na pewno, my nic nie wiemy przecież w tym szumie medialnym, my w ogóle nic nie wiemy, w ogóle, umieramy głodem przy stole zastawionym jedzeniem, zdychamy przy złotej zastawie, na której pysznią się dusery i mięso kapiące tłuszczem; my: tzn. wielka masa dziewczynek z zapałkami; oto owoc tego gówna, mass mediów: głód wiedzy, a raczej jej pozór, przy pozornej obfitości; no, ale – dobra rada - obserwując i analizując wszystko, zawsze należy trzymać przed oczyma „Protokoły mędrców Syjonu,” tam wsio piknie opisane zostało ponad sto lat temu: rola prasy, mediów i ich prawdziwy cel; tę lekturę zawsze trzymajcie na kolanach…)

Jeszcze rzecz jedna ważna dla mnie: ten iwencik to pochodna speechów Borata w ONZ z 19 wrzesnia br. i „Posłania do narodu” z 21 sierpnia br. Wystarczy też posłuchać Joe Dunforda przed Komisją Senacką ds. Sił Zbrojnych z 26 września br., by pojąć, że przeca Orlando, Las Vegas i inne atrakcje, jak ta z San Bernardino, to my (DIA), panie, mocno takich rzeczy poczebujem! poczebujem! na maksa poczebujem!!!! Po psychopatycznym wystąpieniu Zaczeski-Borata czekałem tylko na takie „malownicze” przedsięwzięcia, jak to w LV. Wierzcie m: to dopiero początek.

Anyway: to w ogóle nie jest zabawne, nie powoduje jakiegoś zarozumiałego poczucia wyższości, że my wiemy, że to wszystko lipa, że to parszywy syf i ustawka…To masowe brandzlowanie się na portalach drugo i trzeciobiegowych jest nudne i do niczego nie prowadzi.
Dewastujące jest bardziej to, że można do gazu wysłać 60 osób (bo przecież to mierzwa, bydło, plebs), 500 ranić dla podłych gier (Kondor: "Wam chodzi tylko o gry", Higgins (CIA): "Tak, tu chodzi tylko o grę"), tak jak można lekką ręką posłać do piekła niemal 300 osób z malezyjskiego samolotu nad Krainą U (robota DIA łapami banderowskiego wywiadu wojskowego uczyniona....). I są w tym wszystkim kurwie elity, kurwie media (żydostwo), i są w tym wszystkie kurwy tego świata, to całe kurestwo, które ma w dupie nas, każdego z nas. Mają w dupie Twoje marzenia, marzenia Twoich dzieci, mają w dupie to, co jest wszystkim dla Ciebie. Nienawidzą Ciebie całym swoim jestestwem, całą swoją istotą, nienawidzą wszystkiego, co jest Twoje i w co wierzysz...

I dlatego trzeba ich znieść ze szczętem.

+++

Rita Katz już wie, AMAN wie:
Żydostwo czujne jak zwykle!!! Postulat cenzury:
https://www.nytimes.com/2017/10/02/business/las-vegas-shooting-fake-news.html
http://www.neon-nettle.com/news/286...tion-confirms-multiple-shooters-during-attack
http://www.neon-nettle.com/news/2858-audio-las-vegas-shooter-s-neighbor-blows-whistle-he-was-set-up-
http://www.zerohedge.com/news/2017-10-03/first-pictures-emerge-vegas-shooters-weapons
http://www.zerohedge.com/news/2017-...y-passed-federally-mandated-background-checks
https://lasvegassun.com/news/2017/oct/01/reports-active-shooters-on-las-vegas-strip/

General Joe Dunford przed senacką komisją 26.09.2017:

Zaczeska-Borat przemówienia, key to the whole thing:
21.08.2017 Przemówienie do narodu:
https://www.whitehouse.gov/featured...ident-trump-gives-presidential-address-nation
19.09.2017 Przemówienie na forum Zgromadzenia Ogólnego ONZ:
https://www.whitehouse.gov/featured...s-address-72nd-session-united-nations-general
+++

A poza tym sadzę, że Jeruzalem musi być wyzwolona.
Pod mostem Łazienkowskim; przy ognisku, z bezdomnymi; Powiśle, 4 października 2017r."

Pan Nikt.
 

Antoni Wiech

paranacjonalista
Członek Załogi
3 666
5 061
Typ poddaje analizie dźwięki ze strzelaniny i uważa, że był więcej niż jeden strzelec. Nie wiem na ile to jest wiarygodne, ale z pozycji laika patrząc na pierwszy rzut oka to ma sens.

 

vast

Well-Known Member
2 745
5 669
Typ poddaje analizie dźwięki ze strzelaniny i uważa, że był więcej niż jeden strzelec. Nie wiem na ile to jest wiarygodne, ale z pozycji laika patrząc na pierwszy rzut oka to ma sens.


Ta prezentacja jest niezłej jakości manipulacją. Foliarze i ludzie nieobcykani w temacie z łatwością nabiorą się na brednie w niej serwowane. Napisałem nawet komentarz pod tym filmikiem, wyjaśniający co jest w nim przekłamane.
 

Antoni Wiech

paranacjonalista
Członek Załogi
3 666
5 061
Ta prezentacja jest niezłej jakości manipulacją. Foliarze i ludzie nieobcykani w temacie z łatwością nabiorą się na brednie w niej serwowane. Napisałem nawet komentarz pod tym filmikiem, wyjaśniający co jest w nim przekłamane.
Spoko, ja napisałem w 2001 koment pod jednym filmikiem co jest przekłamane, ale nie wrzucę go tu, bo po chuj?

edit:

Ostatni koment pod tym filmem 23 godziny temu, więc w ogóle WTF?
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 669
@vast

Tam jest prawie 5k komentarzy. Który jest twój?

Nie wiem nawet czy go w ogóle widać, bo dzieją się jakieś jaja z komentarzami pod tym filmikiem. Albo na YT się coś pierdoli, albo cenzurują...

Treść komentarza:


livingthehardlife
4 dni temu (edytowany)
Few things:
-You don't know what type of bullets he used. He might aswell used subsonic bullets.
-He might use two or more different type of bullets, so velocity may vary (5.56 and 7.62)
-He had multiple rifles in his room, he might switch between them and between ammo (as i mentioned before), so again - different velocity
-Bullets hit the ground in various places, so distance between falling bullets and recording device is different each time he changes the target
-The only value that is fixed is the distance between shooter and the recording device. Sound of the gun will arrive to the recording device at the same moment each time (if the device isn't moving)
-Sound of the bullets hitting the concrete will not arrive to the device at the same moment each time, because distance between recording device and the target is different each time

This explains the discrepancy between lags. There was a shorter lag, because he shot at a target that was further away from the recording deviceTo oczywiście nie wszytko co się nie klei w tej analizie.
 
Ostatnia edycja:

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 848
14 247
Tylko dowody rzeczowe. Świadkowie to sobie zmyślają do woli, bo taka to już ludzka natura, więc opowieści od wielu strzelca z wielu kierunków to niewiele znaczące ciekawostki. Co do kierunków strzałów, to pewnie wie to policja, ale raczej się nie podzieli.
 
D

Deleted member 427

Guest
Umknęła mi informacja, że było włamanie do domu Paddocka w Reno. Czaicie - włamanie do domu sprawcy/podejrzanego. Stefan podsumowuje świeże ustalenia w sprawie Vegas (o włamaniu od 5:20)

 

rawpra

Well-Known Member
2 743
5 065
Tylko dowody rzeczowe. Świadkowie to sobie zmyślają do woli, bo taka to już ludzka natura, więc opowieści od wielu strzelca z wielu kierunków to niewiele znaczące ciekawostki. Co do kierunków strzałów, to pewnie wie to policja, ale raczej się nie podzieli.
trochę racja w sumie. są ludzie którzy są święcie przekonani że porawli ich kosmici na przykład
 
Do góry Bottom