Atak w Las Vegas

D

Deleted member 427

Guest
@bobmardier

Najprostsze założenie, że używał laptopa w hotelu, jest zbyt abstrakcyjne?

Wiadomo, że używał - do monitorowanie ulicy i korytarza. Dlatego mógł mieć przy sobie kilka lapków. Zatem to nie jest abstrakcyjne. Abstrakcyjne i w huj podejrzane jest zaginięcie dysku twardego z jednego z laptopów. Abstrakcyjne jest wejście grupy włamywaczy do jego domu w Reno tuż pod nosem policji. I wiele innych rzeczy. Jak na moje, KTOŚ czyści dowody.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 669
A czemu mieliby kłamać? Zwykły wywiad w mainstreamowej telewizji. Wtedy jeszcze nawet nikt nie interesował się tematem lapków.

Zeznania słowne mi nie wystarczają. Jakby była jakaś fotka to przestawiająca, to byłoby ok.

Żeby zniszczyć. Wg twojej hipotezy, miał na dysku jakieś kompromitujące materiały. Zamiast zniszczyć wszystko na spokojnie w domu PRZED udaniem się do hotelu, wziął niby lapka do hotelu i dopiero tam usunął z niego dysk, który następnie przepadł bez śladu.

Bo jakby go zniszczył w domu to nie mógłby się nim posługiwać w kasynie i hotelu. Siedział tam chyba z tydzień, po co rozwalać więc tak wcześnie kawał przydatnego ekwipunku?

Ale dysku nie było w lapku w hotelu. Zatem musiał to zrobić jeszcze w hotelu. I do jakiego ścieku? Że niby spłukał w kilku różnych kiblach. To jest twoje wytłumaczenie?

No w hotelu, a gdzie? Co tu jest jakiegoś trudnego do zrozumienia? Koleś siedzi w pokoju, kasuje dane, wyciąga dysk, rozwala młotkiem. Potem wychodzi z nim na miasto i wrzuca gdzieś do wody. Wraca do hotelu i zaczyna masakrę. Gdzie ty tu widzisz jakiś problem?
 

rawpra

Well-Known Member
2 743
5 065
@bobmardierWiadomo, że używał - do monitorowanie ulicy i korytarza. Dlatego mógł mieć przy sobie kilka lapków. Zatem to nie jest abstrakcyjne. Abstrakcyjne i w huj podejrzane jest zaginięcie dysku twardego z jednego z laptopów. Abstrakcyjne jest wejście grupy włamywaczy do jego domu w Reno tuż pod nosem policji. I wiele innych rzeczy. Jak na moje, KTOŚ czyści dowody.
dowody czego? tego ze ten strzelec byl agentem służb?
 
D

Deleted member 4683

Guest
Z tego co czytałem facio był księgowym w jakiejś firmie zbrojeniowej. Może coś wyszperał, kogoś szantażował ? Tylko czemu zamiast "zawału serca" albo "samobójstwa" zainteresowani odjebali taki cyrk który zwrócił na niego uwagę nawet przenikliwych słowiańskich umysłów z drugiego końca świata ?
Może liczyli się z tym, że jako zabezpieczenie ukrył gdzieś zeznanie. Jak za kilka tygodni, miesięcy albo lat to zeznanie wypłynie to powiedzą: " no co wy -wierzycie świrowi co strzela z okna ?" :D
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 735
8 060
DNQTWwFXkAAPKI5.jpg


Gość napisał, że podczas strzelaniny goniło go 2 typów z bronią, ale przeżył. Zastrzelono go 3 tygodnie pozniej w jego domu. Dziwna sprawa.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 669
Z tego co czytałem facio był księgowym w jakiejś firmie zbrojeniowej.

20 lat temu...

Gość napisał, że podczas strzelaniny goniło go 2 typów z bronią, ale przeżył. Zastrzelono go 3 tygodnie pozniej w jego domu. Dziwna sprawa.

Po pierwsze nie w jego domu, tylko w pustostanie w którym handluje się dragami. Po drugie tatuaże wskazują na powiązania z gangami. Po trzecie czemu mam wierzyć, że ten człowiek rzeczywiście był na tym festiwalu? Jakiś dowód? Historyjka z tweeta może być zmyślona.

https://www.reviewjournal.com/crime...las-vegas-man-found-shot-dead-in-vacant-home/
 
D

Deleted member 427

Guest
Staszek Alcatraz napisał:
Gość napisał, że podczas strzelaniny goniło go 2 typów z bronią, ale przeżył.

Jego konto na Twitterze zostało szybko usunięte, więc nie mogłem zweryfikować prawdziwości tego tweeta. Po necie cyrkulują wyłącznie screenszoty.

EDIT
Wrzucam dla formalności - małżeństwo, które przeżyło masakrę w Vegas, zginęło w wypadku samochodnym ~800 metrów od swojego domu, uderzając w metalową bramę:

https://www.reviewjournal.com/crime...-in-crash-after-surviving-las-vegas-shooting/
 

Cptkap

Well-Known Member
689
3 014
Ostatnia edycja:

Max J.

Well-Known Member
414
433
Że jak? Król Arabii Saudyjskiej był w Vegas w tym samym hotelu i żadne media oprócz jakiejś dziwnej stronki o tym nie poinformowały? Przyleciał do USA i Trump się z nim nie widział? Niezły bullshit.

Tucker wraca do tematu masakry w Las Vegas. Nadal NIC nie wiadomo:

Coś tam wiadomo. Nie wszystko, ale też nie można powiedzieć, ze "nic".
 

Politolog przyszly

Well-Known Member
263
629
Że jak? Król Arabii Saudyjskiej był w Vegas w tym samym hotelu i żadne media oprócz jakiejś dziwnej stronki o tym nie poinformowały? Przyleciał do USA i Trump się z nim nie widział?
Nie wiem wpadłem na to więc wrzucam. Ciekawe tylko ze po las vegas nastąpiły aresztowania w Arabii a wiadomo ze bez zgody króla by ich nie aresztowano. Może ten caly paddock był robotem CIA czyt. Mk ultra, a służbą nie podoba się, ze trump ma dobre układy z Królem Arabii wiec postanowili w taki sposób zlikwidować króla i tym samym wprowadzić na tron swojego Al-Walid ibn Talala. Nie udało się król się dowiedział o spisku i odjebał Talala.
Taka teoria spiskowa:D:D
 
D

Deleted member 427

Guest
Czyli co? Miał być zamach na życie dziedzica korony królewskiej, a ostatecznie skończyło się na zmasakrowaniu fanów muzyki country?
 

Max J.

Well-Known Member
414
433
Czyli co? Miał być zamach na życie dziedzica korony królewskiej, a ostatecznie skończyło się na zmasakrowaniu fanów muzyki country?

Nie dziedzica, tylko króla. Uciekł helikopterem, więc zdecydowali się postrzelać dla sportu z okien.
Król Salman ponoć ma łagodnego Alzheimera. Najwięcej udziela się jego syn, który przeprowadza czystki. Idealna sytuacja jak dla mnie,. Następca ma czyste ręce, bo odpowiedzialność bierze na siebie Salman. Po co go eliminować?

Saudi King Salman bin Abdul Aziz, 80, is said to have Alzheimer’s or dementia, according to Lebanese media reports.

The Lebanese Al-Ahed claimed to obtain medical records of King Salman testifying that he was suffering dementia since 2008, and that the number of hospital visits in the last few months has increased and that he did not walk around, as he did before

In 2015, King Salman succeeded big brother Abdullah bin Abdul Aziz who died at the age of 90.

The report further predicted that, within next next 18 months, the Saudi king will not be able to continue his post due to his deteriorating health and inability to make political decisions.

The Saudi government is currently being administered by Crown Prince Muhammad bin Nayef.

“The king is not in a stable condition and in reality the son of the king is ruling the kingdom,” the report claimed.
 
Do góry Bottom