1. Informujemy, iż na naszym forum korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z forum, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje Politykę Prywatności
  2. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Atak w Las Vegas

Dyskusja w 'Broń palna i przestępczość' zaczęta przez Hitch, 2 Pażdziernik 2017.

1. kawador

kawador Merchant of Death Obsługa Forum

Otrzymane Polubienia:
    17 782
    @bobmardier

Wiadomo, że używał - do monitorowanie ulicy i korytarza. Dlatego mógł mieć przy sobie kilka lapków. Zatem to nie jest abstrakcyjne. Abstrakcyjne i w huj podejrzane jest zaginięcie dysku twardego z jednego z laptopów. Abstrakcyjne jest wejście grupy włamywaczy do jego domu w Reno tuż pod nosem policji. I wiele innych rzeczy. Jak na moje, KTOŚ czyści dowody.

2. vast

vast Well-Known Member

Otrzymane Polubienia:
    4 276
    Zeznania słowne mi nie wystarczają. Jakby była jakaś fotka to przestawiająca, to byłoby ok.

Bo jakby go zniszczył w domu to nie mógłby się nim posługiwać w kasynie i hotelu. Siedział tam chyba z tydzień, po co rozwalać więc tak wcześnie kawał przydatnego ekwipunku?

No w hotelu, a gdzie? Co tu jest jakiegoś trudnego do zrozumienia? Koleś siedzi w pokoju, kasuje dane, wyciąga dysk, rozwala młotkiem. Potem wychodzi z nim na miasto i wrzuca gdzieś do wody. Wraca do hotelu i zaczyna masakrę. Gdzie ty tu widzisz jakiś problem?

mikioli likes this.
  3. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Otrzymane Polubienia:
    8 980
    ja chciałbym dodać, że coby korzystać z komputera nie jest potrzebny dysk twardy

emotrumpostrzał and mikioli like this.
  4. rawpra

rawpra Well-Known Member

Otrzymane Polubienia:
    3 325
    dowody czego? tego ze ten strzelec byl agentem służb?

5. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Otrzymane Polubienia:
    4 403
    Z tego co czytałem facio był księgowym w jakiejś firmie zbrojeniowej. Może coś wyszperał, kogoś szantażował ? Tylko czemu zamiast "zawału serca" albo "samobójstwa" zainteresowani odjebali taki cyrk który zwrócił na niego uwagę nawet przenikliwych słowiańskich umysłów z drugiego końca świata ?
    Może liczyli się z tym, że jako zabezpieczenie ukrył gdzieś zeznanie. Jak za kilka tygodni, miesięcy albo lat to zeznanie wypłynie to powiedzą: " no co wy -wierzycie świrowi co strzela z okna ?" :D

mikioli likes this.
  6. Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

Otrzymane Polubienia:
    4 688

Gość napisał, że podczas strzelaniny goniło go 2 typów z bronią, ale przeżył. Zastrzelono go 3 tygodnie pozniej w jego domu. Dziwna sprawa.

7. vast

vast Well-Known Member

Otrzymane Polubienia:
    4 276
    20 lat temu...

Po pierwsze nie w jego domu, tylko w pustostanie w którym handluje się dragami. Po drugie tatuaże wskazują na powiązania z gangami. Po trzecie czemu mam wierzyć, że ten człowiek rzeczywiście był na tym festiwalu? Jakiś dowód? Historyjka z tweeta może być zmyślona.

https://www.reviewjournal.com/crime...las-vegas-man-found-shot-dead-in-vacant-home/

Staszek Alcatraz likes this.
  8. kawador

Otrzymane Polubienia:
    17 782
    Jego konto na Twitterze zostało szybko usunięte, więc nie mogłem zweryfikować prawdziwości tego tweeta. Po necie cyrkulują wyłącznie screenszoty.

EDIT
    Wrzucam dla formalności - małżeństwo, które przeżyło masakrę w Vegas, zginęło w wypadku samochodnym ~800 metrów od swojego domu, uderzając w metalową bramę:

https://www.reviewjournal.com/crime...-in-crash-after-surviving-las-vegas-shooting/

9. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Otrzymane Polubienia:
    4 403
  10. kawador

Otrzymane Polubienia:
    17 782

Dobry koment pod wpisem: "62. prezydent odtajni akta"

11. Cptkap

Cptkap Well-Known Member

Otrzymane Polubienia:
    2 462
    Niby wygrywał na automatach i ogólnie hazardzie, hehe.
    https://www.nytimes.com/2017/10/04/us/stephen-paddock-gambling.html

Przypomnę tylko jak Bolek tłumaczył skąd ma pieniądze, które naprawdę dostawał od służb.

Last edited: 6 Listopad 2017
    Mad.lock and Hitch like this.
  12. kawador

Otrzymane Polubienia:
    17 782
    Tucker wraca do tematu masakry w Las Vegas. Nadal NIC nie wiadomo:

Antoni Wiech likes this.
  13. Max J.

Max J. Well-Known Member

Otrzymane Polubienia:
    336
    Że jak? Król Arabii Saudyjskiej był w Vegas w tym samym hotelu i żadne media oprócz jakiejś dziwnej stronki o tym nie poinformowały? Przyleciał do USA i Trump się z nim nie widział? Niezły bullshit.

Coś tam wiadomo. Nie wszystko, ale też nie można powiedzieć, ze "nic".

14. Politolog przyszly

Politolog przyszly Well-Known Member

Otrzymane Polubienia:
    379
    Nie wiem wpadłem na to więc wrzucam. Ciekawe tylko ze po las vegas nastąpiły aresztowania w Arabii a wiadomo ze bez zgody króla by ich nie aresztowano. Może ten caly paddock był robotem CIA czyt. Mk ultra, a służbą nie podoba się, ze trump ma dobre układy z Królem Arabii wiec postanowili w taki sposób zlikwidować króla i tym samym wprowadzić na tron swojego Al-Walid ibn Talala. Nie udało się król się dowiedział o spisku i odjebał Talala.
    Taka teoria spiskowa:D:D

15. kawador

Otrzymane Polubienia:
    17 782
    Czyli co? Miał być zamach na życie dziedzica korony królewskiej, a ostatecznie skończyło się na zmasakrowaniu fanów muzyki country?

Max J. likes this.
  16. Politolog przyszly

Politolog przyszly Well-Known Member

Otrzymane Polubienia:
    379
    Nie wiem może to było zrobione dla odwrócenia uwagi od czegoś innego, nawet jeśli to tak czy inaczej się o tym nie dowiemy.

17. kawador

Otrzymane Polubienia:
    17 782
    Sargon zebrał zeznania świadków. Z tych informacji wyłania się obraz kilku strzelców rozlokowanych w różnych hotelach w mieście:

18. Max J.

Max J. Well-Known Member

Otrzymane Polubienia:
    336
    Nie dziedzica, tylko króla. Uciekł helikopterem, więc zdecydowali się postrzelać dla sportu z okien.
    Król Salman ponoć ma łagodnego Alzheimera. Najwięcej udziela się jego syn, który przeprowadza czystki. Idealna sytuacja jak dla mnie,. Następca ma czyste ręce, bo odpowiedzialność bierze na siebie Salman. Po co go eliminować?

19. Wironin

Wironin Member

Otrzymane Polubienia:
    82
    New York Times przeanalizował filmy i nagrania policyjne i odtworzył chronologiczny ciąg wydarzeń.

tolep likes this.

Udostępnij Tą Stronę