Alex Jones

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Moim zdaniem szkoda, że go ujarali, bo początek był sensowny, a później odleciał całkiem. ;) Jak zaczął gadać o jakichś wpływach z zewnętrznych wymiarów to przez moment było dla mnie zabawne, ale po około 2 godzinach rozmowy stwierdziłem, że szkoda mi czasu na to. Dajcie znać jeśli jest coś ciekawego w trzeciej i czwartej godzinie... :)
 

rawpra

Well-Known Member
2 741
5 407
shalom :D https://sendvid.com/gjyq25pi

Od kiedy AJ zaczął wplatać wątki okultystyczno-religijne do swoich tyrad? Tutaj stwierdza, że wie z otoczenia Hillary, że ona jest mrocznym demonem nie z tego świata, który chce zniszczyć ludzkość:


troche lat temu mialem znajomego muzyka ska ktory byl wlasnie takim foliarzem i mowil ze szatan czy inni masoni zostawiaja znaki zeby wybrani wiedzieli ocb a jak zaczalem dopytywac to dostalem odpowiedz ze za kilka lat sam zrozumiem jak dorosne, nadal tego nie zrozumiałem ehh
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Fajna fota:

C5r4rhtU0AAXa9P.jpg
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
No, spoko.

Nie chciałem tego pisać, bo naprawdę sporo czasu poświęciłem na słuchanie Infowars i za wiele rzeczy cenię Jonesa, ale od co najmniej kilku miesięcy Alex zajmuje się głównie tele-marketem. Nie da się tego słuchać, co rusz dłuuugie reklamy, całe bloki, a jak nie reklamy, to niewiarygodna wręcz czołobitność wobec Trumpa, podkręcona KOMPLETNYM brakiem krytycyzmu. Sypnął mu na stację? Bo nie łapię, skąd to zaślepienie. I nagle Thiel to "nasz człowiek w Bilderberg Group". Eee ... no że jak i co?

Czy Alex zapomniał, czym jest demokracja w USA i jak to się je? Zapomniał, czym jest ISIS i skąd wyrastają mu nogi? Bo swego czasu dość sensownie o tym gadał, a teraz gada coś zupełnie innego.

Dodatkowo niesmak spotęgował jego dawny konflikt z Miltonem Williamem Cooperem, o czym sobie ostatnio raczyłem przypomnieć. Żenada, tym bardziej, że Cooperowe oskarżenia o sianie bezpodstawnego strachu przez Jonesa, znalazły swe uzasadnienie. Jednak.

ps: Nie, Alex nie jest pojebany, jest bystry. Zachodzę w głowę, czy styknie mu odwagi i sprytu, kiedy szydło (Trump) wyjdzie z wora. Agentem chyba nie jest, bo ma zbyt dużo niegasnącego zapału, ale pytanie o kontrolowaną opozycję pozostawiam otwarte.
 
Ostatnia edycja:

Carlos

New Member
4
21
Idzie w tym kierunku co David Icke widzę powoli. Wchodząc w podobną retorykę Trump może być zapowiadanym antychrystem, który zwiedzie cały Świat swoimi czynami walki z ośmiornicą banksterów. Zaś pokaże swoje oblicze później. Wielu twierdzi też, że antychryst to będzie kilka osób, które zachwycą ludzkość czynami. Kto jeszcze więc? Aktualny Papież - walczący z nieprawościami w KK?
 

Pestek

Well-Known Member
688
1 876
Alex Jones to nałogowiec informacji i szukania prawdy. Sam mam podobne momenty, a on zdaje się siedzieć w tym od lat. Śpi podobnie jak Trump po pare godzin dziennie, co widac po jego nocnych nagraniach i odjazdach na antenie. Taki tryb życia nie pozwala na odpowiednie przesianie informacji i wyciąganie wniosków. Więc w dużej ilości prawdy, którą odkrył i głosi, jest też wmieszane masa syfu i zabobonów.

Podobnie jak Korwin. Silny umysł, inteligencja, ale zły tryb życia, kilkoro dzieci i przekaz na tym traci. Ostatnio słyszałem, że jako nastolatek usłyszał swojego ojca rozmawiającego o jakichś teoriach spiskowych, więc to może być jego główny napęd. Nie znaczy to, że mówi nieprawdę, ale że może po prostu nieświadomie idzie drogą wytyczoną przez jego ojca. Jak my wszyscy w mniejszym czy większym stopniu. Dlatego do części jego poglądów trzeba zachować dystans.

A co do Cenk'a Uygur'a. To od niego bym info nie brał na temat Alexa Jonesa akurat. To jest dopiero duże dziecko. Pamiętam jak girlwriteswhat na antenie kazał sobie zrobić kanapkę z szynką jak przekazywała jakieś fakty na temat feminizmu, czy jego "debaty" z Samem Harrisem czy Ann Coulter. Facet nie ma argumentów, kłamie na wizji, przekręca wypowiedzi, wybucha i czerpie swoją siłę od mas zapatrzonych na niego ślepych widzów. Alex ma to w o wiele mniejszym stopniu.
 
Ostatnia edycja:
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Dave Rubin u Jonesa:



Powyżej 20 minut. Całość trwa godzinę. AJ pyta Rubina (od 9:35), czy kiedykolwiek prawacy hejtowali go za gejostwo i za fakt ochajtania się z facetem. Rubin odparł, że nigdy w życiu. Wręcz przeciwnie: każdego dnia otrzymuje wyrazy poparcia od chrześcijan i prawaków.
 

Pestek

Well-Known Member
688
1 876
Mówi o rzeczach, o których media mainstreamowe nie mówią. Staje w obronie drugiej poprawki, co powinno cieszyć libertarian. Staje w obronie konstytucji, przeciw masywnemu aparatowi państwa, szpiegowaniu ludzi przez agencje. Mówi o takich sprawach jak pizzagate. Szerzy idee libertariańskie i wolnościowe(z domieszką ekscentrycznych teorii spiskowych). Ujawnia powiązania ludzi takich jak Soros z mediami i wpływami międzynarodowymi. Ma często ciekawych gości. I więcej, których mogę teraz nie pamiętać.
Kolorowa postać z wadami i zaletami. Nie można powiedzieć, że jest to tylko pojeb.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
No ale takich miejsc jest trochę - można dowiedzieć się o tym wszystkim nie oglądając Alexa (ja go nie oglądam, a wiem). Więc nie jest to tak, że gdyby nie on, to żylibyśmy w nieświadomości, jak świat naprawdę wygląda. W gruncie rzeczy, to nie wiem, czy odkrył coś na miarę choćby tego, co dostarcza Wikileaks. To raczej taki szoł dla oszołomów, niż rzeczowe źródło prawdy o otaczającym nas świecie.
 
Do góry Bottom