Alex Jones

Pestek

Well-Known Member
688
1 874


Sam uważam, że reagują na rzeczy zbyt mocno, i czasami trollują. Jednak jaką wiarygodność ma adwokat Jonesa? Albo jego żona w trakcie rozwodu powodowana emocjami? Zgadzam się, że w Pizzagate nie było twardych dowodów, ale wiele rzeczy było podejrzanych i samo zajmowanie się tą sprawą to nic złego. Masa ludzi online śledziła tą sprawę i dochodziła do różnych wniosków. A jak ktoś zna sprawę Epstina i jego wyspy, to wie, że twierdzenie, że nic nie ma na rzeczy, to naiwność.

Co do Cernovitcha uważam podobnie. Tak, jest prowokatorem i zainwestował dużo w sukces Donalda Trumpa, co może go teraz w pewnej mierze motywować. Ale w materiale nie ma żadnej treści. Przedstawione są zdjęcia z 60 minutes, który zrobił tendencyjny materiał o fake news, w którym Cenrovitch ich rozwalił(z godzinnego wywiadu puścili 2 minuty). A sytuacja z telefonem była taka, że koleś go zaatakował i wytrącił mu go z ręki, po czym dostał za to w twarz. Było to po sytuacji, kiedy na scenie powiedział, że Bill Clinton to gwałciciel. Można zadać pytanie, czy to nie była prowokacja. Tak była. Ale to, że ktoś jest trollem, nie znaczy, że kłamie.
 
Ostatnia edycja:

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Strona antyfanowska
https://alexjonesexposed.info/
Donosi, że Alex Jones rozwiódł się ze swoją żydowską żoną na rzecz... żydowskiej kochanki. Szczerze mówiąc nie chce mi (nie potrafię) zweryfikować wszystkich informacji, ale pokrywają się one z zachowaniami Aleksa Jonesa:Moim zdaniem to agent mający przejmować trochę bardziej naiwny target antysystemowy.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 725
Czy Alex jest pojebany? Nie rozumiem, jak ktoś w ogóle mógł wpaść na taki pomysł...

NASA ZAPRZECZA: NIE PRZETRZYMUJEMY DZIECI NA MARSIE
NIEWYJAŚNIONE

Dzisiaj, 3 lipca (10:38)
NASA szykuje załogową misję na Marsa, ale zanim to się stanie faktem, musi radzić sobie z atakami różnych jednostek, które chcą ją zdyskredytować. W ostatnich dniach niejaki Alex Jones zasugerował, że NASA ma już na Czerwonej Planecie kolonię, która jest zamieszkiwana przez... dzieci.
0006OC7C3KK7AS9T-C122-F4.jpg

Zdaniem tego człowieka, NASA przetrzymuje dzieci na Marsie/materiały prasowe

Sam siebie określający mianem "dziennikarza śledczego" Alex Jones, wspierany przez Roberta Steele'a - byłego oficera CIA i propagatora niezwykłych teorii spiskowych - wyjawił, że na Marsie są przetrzymywane dzieci. Te rewelacje miały miejsce w programie Jonesa InfoWars.

- To może uderzyć słuchaczy, ale naprawdę wierzymy, że na Marsie znajduje się kolonia zamieszkała przez dzieci, które zostały porwane i wysłane w kosmos. A kiedy dotarły one na Czerwoną Planetę, nie miały innego wyjścia - stały się niewolnikami - powiedział Steele w InfoWars.

Słuchając rewelacji Steele'a Jones kiwał głową, po czym zaczął głosić propagandowe hasła w stylu "nie macie pojęcia co się dzieje" oraz "oni nie chcą, żebyśmy wiedzieli, że na Marsie są ludzie".

Mimo że cała historia wydaje się żenująca, NASA wcale się nie śmieje. Rzecznik agencji natychmiast zaprzeczył rewelacjom Jonesa i Steele'a.

- Na Marsie nie ma ludzi. Na Marsie są aktywne łaziki. W ubiegłym tygodniu pojawiła się plotka, że łazików nie ma na Marsie. Są. Ale nie ma ludzi - powiedział Guy Webster, rzecznik NASA ds. eksploracji Marsa.

Podobno wielkim fanem audycji Alexa Jones jest sam prezydent Donald Trump.
Mnie tylko ciekawi, dlaczego emerytowani oficerowie CIA zajmują się wymyślaniem z dupy wziętych teorii spiskowych. Czyżby dorabiali w showbiznesie?
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 336
A.J. zgrilowany.

Sorry, John Olivier ani nie jest śmieszny ani nawet w 1% ciekawy, kolejne gówno z telewizora - jak ktoś coś tak słabego w ogóle może oglądać?

Aby kogoś zgrilować trzeba mieć talent! Tak się składa, że Alex Jones ma 200% talentu jak na radiowca, zgrilować mógłby go tylko wielki Howard Stern lub Opie/Anthony (ten ostatni z duetu pracuje dla Jonesa :cool:)...

Dla fanów kultury migawkowej, polecam od razu przejść w poniższym filmiku na 3:33.
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Prawie nie oglądam AJ, bo mnie irytuje jego styl, ale ten gość wyżej jest 10 razy gorszy.
 
Do góry Bottom