1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Alex Jones

Temat na forum 'Nierząd' rozpoczęty przez kawador, 20 Kwiecień 2013.

1. Doman

Doman Well-Known Member

Polubienia:
    3 873
    @Krzysio

Faktycznie był 1 kwietnia. Co za przypadek. :)

Nie mają, ale dobrze zrobiony trans może wyglądać kobieco. Gdybym miał wybierać np. między takim niezłym a Dorotą Wellman to bym wybrał transa. To są czysto teoretyczne dywagacje, ale po prostu sygnalizuję, że ta zakładka Alexa Jonesa mnie nie szokuje. Szokuje mnie, że w szkołach zaczyna się nagabywanie dzieci w celu posłania ich na procedury transformacji jak same jeszcze nie rozumieją co się z nimi dzieje i w ogóle cała ta propaganda LGBT. Z jednej nienormalności w drugą. 50 lat temu skazali Alana Turinga a teraz do dobrego tonu należy być dziwakiem.

wah, Eli-minator i kr2y510 lubią to.
  2. Hitch

Hitch

Polubienia:
    4 360

sabat i Alu lubią to.
  3. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    20 363
    Wideo 10 min., ale warto zerknąć.

Tak kończą ci co ujawniają prawdę.

nazimno, Doman i sabat lubią to.
  4. Doman

Doman Well-Known Member

Polubienia:
    3 873
    Skoordynowany ban pokazuje, że gospodarka jest kontrolowana przez wąską kastę. Mimo to, nadal pojawiają się bezczelne (albo głupio-naiwne) typy wmawiające, że wszystko jest oddolne i spontaniczne. Jeden taki sprowokował mnie aby dopisać komentarz do wątku o oligarchach. Napisałem jak umiałem, pod wpływem chwilowego wkurwu i z tym co mi chwilowo przyszło do głowy. Do tematu warto jednak podejść systematycznie, warto go drążyć, bo to jest kręgosłup współczesnego systemu władzy.

Ostatnia edycja: 28 Kwiecień 2019
  5. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 725
    ja bym wolał twinka :D

6. Finis

Finis Anarchoindywidualista

Polubienia:
    1 279
    Reanimuję wątek :)

Polecam całkiem sensowny materiał dotyczący m.in. "Natural Law". Gościem Alexa jest Mark Passio.

wah i Claude mOnet lubią to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.