Alex Jones

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
@Krzysio

Faktycznie był 1 kwietnia. Co za przypadek. :)

kobiety nie mają penisów :D

Nie mają, ale dobrze zrobiony trans może wyglądać kobieco. Gdybym miał wybierać np. między takim niezłym a Dorotą Wellman to bym wybrał transa. To są czysto teoretyczne dywagacje, ale po prostu sygnalizuję, że ta zakładka Alexa Jonesa mnie nie szokuje. Szokuje mnie, że w szkołach zaczyna się nagabywanie dzieci w celu posłania ich na procedury transformacji jak same jeszcze nie rozumieją co się z nimi dzieje i w ogóle cała ta propaganda LGBT. Z jednej nienormalności w drugą. 50 lat temu skazali Alana Turinga a teraz do dobrego tonu należy być dziwakiem.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Skoordynowany ban pokazuje, że gospodarka jest kontrolowana przez wąską kastę. Mimo to, nadal pojawiają się bezczelne (albo głupio-naiwne) typy wmawiające, że wszystko jest oddolne i spontaniczne. Jeden taki sprowokował mnie aby dopisać komentarz do wątku o oligarchach. Napisałem jak umiałem, pod wpływem chwilowego wkurwu i z tym co mi chwilowo przyszło do głowy. Do tematu warto jednak podejść systematycznie, warto go drążyć, bo to jest kręgosłup współczesnego systemu władzy.
 
Ostatnia edycja:

draq

Well-Known Member
197
274
AJ mówi, że jest gotowy umrzeć w walce z globalistami i NWO.

Po czym gdy trump wysyła swojego zięcia do grupy bilderberga ten sam AJ nie ma z tym problemu xd
Ten sam AJ nie ma też problemu ( tak jak ty zresztą) gdy trump mianuje do sądu najwyższego członka grupy bilderberg gorsucha
Zaiste imponująca walka z nwo i globalistami!
 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 410
4 438

Alex Jones concedes that the Sandy Hook attack was '100% real'​


Ciekawe, kiedy zacznie się kajać za 9/11 i Bohemian Grove.
 

kran

Well-Known Member
703
698
Dolozyli mu nastepne 45 milionow??? Wolność słowa to nie wolność łgania!!
A Tucker Carlson to co?? Jones na pewno zrobi jakąś amerykańską zrzutkę i będzie miał 10 milionów.
 
Do góry Bottom