Zwierzęta

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Właśnie nie mam pojęcia, ale trzeba by dojść po gatunku. Ten z foty powyżej wygląda jak nietoperz olbrzymi.

13376149204817-11.jpg
 
K

krasnys

Guest
Od kilku dni mam kota i nie wiem czemu śmierdzi mi w chałupie a wynoszę dwa razy dziennie jego odchody a nawet czesciej jak mam wolne dni Fajny kot ale nie znosze tego smrodu
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Środkowa fota jak wyjęta z "Indiana Jones and the Temple of Doom" :) Chwilę po tym, jak się zerwały do lotu, skompromitował się sam Indi, powiadamiając wystrachaną (jak ona miała na imię?), że to nietoperze wampiry. Nie wiem, czy tak było w scenariuszu, czy to wina polskiego przekładu.
 

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
Środkowa fota jak wyjęta z "Indiana Jones and the Temple of Doom" :) Chwilę po tym, jak się zerwały do lotu, skompromitował się sam Indi, powiadamiając wystrachaną (jak ona miała na imię?), że to nietoperze wampiry. Nie wiem, czy tak było w scenariuszu, czy to wina polskiego przekładu.
Byl to dla nas niesamowity widok, takie drzewa oblepione tymi stworami, zwłaszcza ze nie wiedzieliśmy ze to roślinożercy.

Od kilku dni mam kota i nie wiem czemu śmierdzi mi w chałupie a wynoszę dwa razy dziennie jego odchody a nawet czesciej jak mam wolne dni Fajny kot ale nie znosze tego smrodu
Możesz go tak ukarać na ten przykład:
d8a79262ad8d87d9a6489641cfdd02a0.jpg
 
R

Ronbill

Guest
Od kilku dni mam kota i nie wiem czemu śmierdzi mi w chałupie a wynoszę dwa razy dziennie jego odchody a nawet czesciej jak mam wolne dni Fajny kot ale nie znosze tego smrodu
Wiekszość kotów- tzn tych niewykastrowanych znaczy swój teren stróżką moczu czy innej wydzieliny.
Nasjlepieuj wykastrować to nie będzie odczuwał potrzeby znaczenia swojego terytorium
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Kiepawa sytuacja z konarem na drodze, ja pierdzielę (!) Zachował się wbrew zasadom i dobrze zrobił spierdalając.

 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Fejk, bo tak gadali? No nie byłbym taki pewien, ale może. W każdym razie robi wrażenie.
 
Do góry Bottom