Zwierzęta

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
he he he. I co dalej z tym koniem?


Koń to koń.
Pan GAZDA mówił, żeby pod tym wątkiem napisać o koniu no więc napisałam. Pana GAZDY słuchać trzeba.Spojrzałam dziś na jego ładniutki awatar i co sie dowiedziałam?
On tu jest prawie najważniejszy!To już prawie 7 lat jak pan GAZDA tu jest .

Ale konia nie kupię.Bo trzeba mieć dla niego pomieszczenie odpowiednie, żeby tam jadł i spał.
Chciałam mieć konia bo kupiłam działkę i postanowiłam oprócz marchewki, koperku i kwiatów zasiać tam ziemniaczki:) Kupiłam w sklepie takie pyszne ziemniaczki w kształcie księżyca Postanowiłam zasiać sobie właśnie takie i je potem wykopać.Rozpalić ognisko,upiec i jeść z masełkiem:) Na filmie widziałam, że koń ciągnął specjalną maszynę do kopania ziemniaków.
Dlatego myślałam o tym koniu , takim rolniczym. No ale przecież nie mam dla niego odpowiednich warunków Wiec nie kupię konia tylko jak posieję ziemniaki i wyrosną to zamówię rolnika i mi je wykopie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
R

Ronbill

Guest
he he he
Lepiej będzie jak sama nie będziesz się zabierać za tą robotę na roli
Żeby nie było,że się naśmiewam ale ziemniaków się nie sieje tylko sadzi!Pogadaj sobie lepiej z jakimś rolnikiem,on ci wszystko wytłumaczy a jak dobrze zapłacisz to ci wszystko sam zrobi .

Ta ,Gazda najważniejszy jest zaraz po bogu:D
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
R

Ronbill

Guest

Nie jest tak źle
z tym naśmiewaniem się z pana strony.Ciekawe teksty o mnie piszą inni Właśnie dołączyłam nowy materiał do mojego wątku powitalnego:)
Dobrze,że masz dystans i poczucie humoru i nie przejmujesz się sfrustrowanymi dupkami,co to cieszą się jak głupcy z tego ,ze anonimowo mogą do kogoś się przypieprzyć.
Z tym płaceniem przed dostaniem dokumentu do ręki byłbym ostrożny bo to różnie bywa,chyba ,że to znajomi.

może to ja jestem tym mesjaszem,.
Ja bym powiedział,że w poprzednim wcieleniu( z brodą) to nawet go przypominałeś:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Racibor

Well-Known Member
408
2 159
Lis polarny błąkał się po Pradze. "Zwierzę kulało"

Na tyłach Szpitala Praskiego mieszkańcy zobaczyli wycieńczonego białego lisa. Konieczna była interwencja strażników miejskich. Ci byli zaskoczeni, jak sami przyznają - takiego zwierzęcia się nie spodziewali.


Funkcjonariusze znaleźli zwierzę przy głównym wejściu do szpitala, od strony al. Solidarności. Odcięli mu drogę ucieczki i wezwali ekopatrol.

"Był lekko wycieńczony"

- Lis kulał, był lekko wycieńczony, ale był w ogólnie dobrym stanie. Nie miał widocznych obrażeń. Odłowiliśmy go za pomocą chwytaka i podbieraka - wyjaśnia Tomasz Szymczak, strażnik z ekopatrolu.

Jak dodają strażnicy, był to biały lis polarny, piesiec.

- Skontaktowaliśmy się z ogrodem zoologicznym i zapytaliśmy, czy nie uciekł im jeden z okazów, ale dowiedzieliśmy się, że nie. Zwierzę uciekło prawdopodobnie z prywatnej hodowli. W ostatnich latach nie podejmowaliśmy żadnych interwencji wobec lisów polarnych - wyjaśnia Piotr Mostowski, kierownik referatu ekologicznego.

Zwierzę trafiło do Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt przy ul. Prawdziwka.

4cd26022-a13b-11e4-b832-0025b511229e.jpg

4d43dee6-a13b-11e4-9a5d-0025b511229e.jpg

4d8e5732-a13b-11e4-afae-0025b511229e.jpg

Pozdrowienia do więzienia, to dla ludzi zza krat
 

Rōnin

School of Hard Knocks
26
117
Od czapy jakoś przypomniały mi się śmieszne ptaszki. Przez lata komponują, wedle gustu, "gniazdka miłości", coby zaciągnąć do nich dzierlatki. Konkurencja spora, a dziewuszki wybredne.

SNN0923AA-682_924692a.jpg



YT oczywiście nie zawiódł;
"The dude only lasted for like 3 secs LOL .... He worked his ass for how many fucking years only to get the booty for 3 secs ..."

"So I build her a nest. Bitches love nests."

"Poor bird, all that for nothing. Should have bought a lambo."

"We are so much more evolved, we will work 60 hours a week to buy a car we can not afford to assist in our getting laid."
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Pies dostał polecenie przytaszczenia kota do domu i jako wzorowy symbol kolektywisty, spełnia swoje zadanie. Kot początkowo nie wie, że chodzi o dom, więc pewnie myśli, że będzie dobra zabawa, bo naiwny psiak zrobi se z nim na grzbiecie kilka okrążeń. Dopiero, kiedy mały pieron przekroczył próg domu, kot wyraźnie stanął ... okoniem ;)

 
R

Ronbill

Guest
Wstrętne przerażające cielsko Niebezpieczny dla ludzi a pod wzgledem wielkości ustępuje tylko słoniom

7236893_hipopotam-nilowy-.jpg

hipopotam-nilowy-42x_2146.jpg
 

Rōnin

School of Hard Knocks
26
117
Ale mają np. do lwów;


Bleh. Natomiast hipcie generalnie są jakoś zbyt kolorowo odbierane zdaje mi się, chyba to przez kreskówki czy inne takie, hehe. Kilka ciekawostek;
  • The hippopotamus is a highly aggressive and unpredictable animal and is ranked among the most dangerous animals in Africa;
  • Crocodiles are particularly frequent targets of hippo aggression, likely because they often inhabit the same riparian habitats as hippos. Crocodiles may be either aggressively displaced or killed by hippopotamuses;
  • Hippos are also very aggressive towards humans, whom they commonly attack whether in boats or on land with no apparent provocation;
  • Despite its stocky shape and short legs, it can easily outrun a human. Hippos have been recorded as running at 30 km/h (19 mph) over short distances;
  • Although hippos lie close to each other, they do not seem to form social bonds except between mothers and daughters, and they are not social animals. The reason they huddle close together is unknown.

No i o ile dobrze sprawdziłem to poza gadami mają najmocniejszy gryz. Swoją drogą, różnica jest niezła - najgorszy skurwiel to krokodyl różańcowy z PSI 7700, za nim są jeszcze dwa kolejne gady jemu podobne, potem dopiero hipcio i "tylko" 1821 PSI. Ale z tego co wyżej napisane wynika, że hipcie wykładają lachę na liczby.
 
Do góry Bottom