Zwierzęta

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 939
Koty z oryginalnym futerkiem:)
Adolf Kiciler
smieszne-koty-5.jpg


Kotek z sercem na brodzie.
smieszne-koty-6.jpg

A ten na pleckach.
smiesyne-koty-21.jpg


Kotek z serduszkiem na nosku.
smieszne-koty-8.jpg


Z tym kotkiem wszędzie chodzi mała czarna małpka:)
smieszne-koty-17.jpg


A to klasyczny przykład dwulicowego kotka;)
smieszne-koty-13.jpg

tumblr_n54k1mrWmS1tw5bhko1_400.gif
tumblr_muxvmyA40i1qf5qhso5_250.gif


Masa%C5%BCysta.gif


:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 939
Ślimak, ślimak, pokaż rogi;)

Ampularia niebieska
Ampularia_niebieska_5_zl.jpg


Ampularia żółta

ampularia-zolta-zjadacz-glonow-cudne-wysylka-3-1239629.jpg


Ślimak zebra
slimak-neritina-zebra-piekny-pozeracz-glonow-3124534679.jpg


Anentome Helena - śliczny, drapieżny

195971883_1_644x461_slimaki-helena-helenki-anentome-helena-torun-bydgoszcz-solec-kujawski.jpg


Clithon corona- rogaty:)
images


125952160.jpg


Crysomallon squamiferum - pancerny
B2B.jpg


Joker Clown Snail
Long_Nose_Snail.jpg


Rabbit Snails

Poso-Orange-Rabbit-Snail__47361713_0.jpg


edit.
Conus textile.
Należy
do najbardziej jadowitych ślimaków na świecie. Jedna kropla jadu może zabić ponad 20 ludzi.
conus-textile.jpg

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

rawpra

Well-Known Member
2 741
5 409
Suhak- krytycznie zagrożona antylopa, obecnie występuje w Rosji i Mongoli. W maju 2015 miała miejsce epidemia która wybiła 40% populacji.suhak.jpg
"Podczas letnich migracji nos pomaga osobnikowi filtrować powietrze zanieczyszczone pustynnym piaskiem i stepowym kurzem wzbitymi podczas galopu. Nos ogrzewa też krew zwierzęcia. Zimą omówione struktury ogrzewają mroźne powietrze zanim nie dotrze ono do płuc."
 

rawpra

Well-Known Member
2 741
5 409
Pierwsze to wg. mnie fejk.
To drugie to żółw mata-mata, żyje w Brazylii, Wenezuelii i Gujanie.
"Głowa duża trójkątna wskutek mocno zwężonego końca pyska zakończona długim, rurkowatym wyrostkiem nad pyskiem z nozdrzami umożliwiającymi oddychanie powietrzem w trakcie zanurzenia. Szyja długa pokryta miękką skórą z długimi frędzelkowatymi wyrostkami skórnymi po bokach. Frędzle na głowie i szyi są silnie unerwione, co pozwala żółwiowi na odbieranie nawet niewielkich zmian w otoczeniu i ułatwia wykrycie ofiary."
"Na zdobycz czatuje nieruchomo na dnie pod wodą czekając, aż ryba zbliży się na odpowiednią odległość i wtedy jednym gwałtownym ruchem otwiera szeroki pysk, a wytworzony prąd wsysa rybę do środka."
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 724
Na teren mojej posesji wtargnęła sarna i się pasła. Zrobiłem jej focie fonem. Focie nie wyszły bo było po zmierzchu i aparat nie chciał się podporządkować (zoom/ostość).
43795707UlW.jpg

43795708LDa.jpg

O trzeciej w nocy zerwały mnie hałasy. Okazało się, że tym razem na moją posesję wtargnęły dwa młode sarniki, które rozrabiały. Jeden gonił drugiego. Rozpędzone wpadały w zwarte krzewy, następnie na siatkę sąsiada, odbijały się i w drugą stronę. Było dobrze widać, bo była pełnia, ale zdjęcia znów nie wyszły. Śledztwo ustaliło, że dziczyzna włazi i wyłazi przez mostek pod siatką, gdzie płynie potok, który teraz jest prawie suchy. Rozepchały masą pręty, wywaliły je i już. Innym razem widziałem u mnie bażanty. Najpierw szedł bażant, dumny i napuszony jak lew, potem gęsiego bażanciątka, a pochód zamykała tłusta i apetyczna bażancica.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 764
4 719
Wygląda to extra, ale dokarmianie, zwłaszcza wilków jak tam pisze, to głupota i proszenie sie o kłopot.
Ale pięknie się ogląda
 
Do góry Bottom