Zwierzęta

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
On the left: a tortoise aged 70 in 1902. On the right: That same tortoise in 2015.
He has been alive while every human that was on the earth died
epic_photos_that_are_truly_fascinating_640_37.jpg
 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 840
Ktoś już wspomniał o krabie palmowym:)
Ja dodam, że waży 4kg a jego szczypce mają rozpiętość do jednego metra
Żywi się kokosami.Przeczytałam, że Japończycy zajadają się nim a poza tym
kupują do domu i mają żywego jako maskotkę, pupilka!
Ten stwór lubi też kraść z domów błyszczące przedmioty

krabgigant000.jpg

Robber_crab.jpg

Przerażające...
Uhh!
Ale nie tylko on,
są w oceanie na przykład takie, przerażające zwierzaczki:
4e457b4e41e62.jpg

z niewyjaśnionych do końca historii ,
japońscy zoolodzy twierdzą, że w Oceanie Spokojnym żyje stworzenie
zwane Ningen
Uhh!
e7694b5e0c3b.jpg
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Obejrzyjcie sobie. Kapitalny dokument - sekcja tygrysa i lwa. Cała robota po to, by unaocznić takim dyletantom jak ja, co powoduje, że koty są przygotowane do mięsożerstwa i zabijania niemal doskonale. Na pierwszy ogień idzie głośnia lwa. Kilka cięć i oczom ukazuje się pokaźnych rozmiarów "tuba", w którą wpompowano powietrze (efekty są spektakularne).

Potem kolejne cięcia. Ludzie, te mięśnie i pazury, cały mechanizm ich wysuwania, no i mistrzostwo świata - kocie barki. To jest perfekcyjny mechanizm. Koty, nie dość, że cieszą oczy, to jeszcze dysponują takim własnym, naturalnym arsenałem, że kopara wiotczeje.

Marna jakość video, polecam zassanie z neta wersji przynajmniej 720p.
 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 840
W poznańskim zoo doszło do zamrożenia 35 żółwi czerwonolicych.
" Pracownicy Starego ZOO opiekujący się gadami byli świadkami, jak do kartonów zapakowanych zostało 35 żółwi czerwonolicych. Zwierzęta zostały przewiezione do Nowego ZOO znajdującego się na poznańskiej Malcie i włożone do zamrażarek. W ten sposób kierownictwo ogrodu zoologicznego chciało się pozbyć żółwi."
http://wiadomosci.onet.pl/poznan/poznanskie-zoo-uspilo-35-zolwi-czerwonolicych/whtznl

Przeciwstawne kciuki widzę- syrena?
Ningen
" Według opisów, Ningen (znany również pod nazwą "Hitogata") jest biały, ma około 20 do 30 metrów długości, niby ludzką twarz i humanoidalną formę, tyle że przystosowaną do życia w wodzie. Ningena kilkakrotnie sfilmowano (istnieją co najmniej trzy filmy, jeden z filmów jest dostępny w bazie nagrań KryptoZoo) oraz sfotografowano, zaś na podstawie opisów sporządzony został jego portret pamięciowy."
 

Imperator

Generalissimus
1 568
3 553
Kiedyś uwielbiałem czytać o kryptydach i zaginionych gatunkach. W końcu część z nich udało się odkryć na nowo, przykładem może być latimeria- gatunek uważany za dawno wymarły.
Latimeria_chalumnae01.jpg



A co do oceanów to jeszcze tego nie było:
800px-Expl2365_-_Flickr_-_NOAA_Photo_Library.jpg
 
Do góry Bottom