1. Informujemy, iż na naszym forum korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z forum, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje Politykę Prywatności
  2. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Zlot forum libertarian 2016 (26- 28 sierpnia)

Dyskusja w 'Inicjatywy wolnościowe' zaczęta przez Ciek, 25 Maj 2016.

Przyjedziesz?

1. Tak!

70,0%
  2. Tak!

30,0%
  1. Avx

Avx Active Member

807
    98
    Nie dość, że ostatnio zaglądam tu stanowczo zbyt rzadko, to jeszcze mnie nie było. W przyszłym roku muszę koniecznie znaleźć czas.
    Flaga piękna :)

2. Triss

Triss libertarian pitbull

106
    382
    To moja ^^

osman and Avx like this.
  3. shadilay

shadilay ChNiNK! ChP!

4 981
    7 922
    Przydałoby się następnym razem paru, nazwijmy to z przymrużeniem oka, prelegentów.

4. kompowiec

kompowiec Open Source Boy

1 289
    1 013
    Jestem pod stałą obserwacją lekarską i dlatego nie mogłem przyjechać choć bardzo chciałem i miałem odłożony hajs (zostało mi go jednak tylko przepierdzielić). Pisałem o tym kiedyś na shoutcie dokładniej. Naprawdę, starałem się znaleźć jakieś rozwiązanie, jednakże z ogromnym smutkiem musiałem w końcu stwierdzić że pewnych rzeczy bym nie przeskoczył. No chyba że jakbym pojechał bez informowania kogokolwiek a potem dojechałbym na zlot razem z bagietami.

5. rawpra

rawpra Well-Known Member

1 546
    2 845
    czyli jak bede cpal cos innego niz etanol to moge przyjechac?

6. Triss

Triss libertarian pitbull

106
    382
    Pod warunkiem, że się podzielisz.

osman, mikioli and pLT like this.
  7. osman

osman Well-Known Member

351
    682
    jak wszyscy zadowoleni to trzeba chociaz laikami nagrodzic organizatorow bo oni najwiecej zawsze pracy w to wkladaja.
    nieraz jest tak ze ludzie krytykuja tylko a sami nic nie zrobią.

8. Kelsi

Kelsi Well-Known Member

955
    4 819

Jejciuu, głowa odcięta od korpusu???!, moja biedna Maja, cierpiała..:( takie rzeczy to tylko w akapie chyba?;)

Ogromną radość sprawiła mi wiadomość, że impreza udała się Wam znakomicie:) Dzieliła mnie wtedy od Was odległość chyba około 1500 km, ale myślami byłam z Wami:)

Historia torcika Maja jest bardzo długa, zaczęła się już pod koniec czerwca, no i troszkę śmieszna była i troszeczkę tragiczna, no ale pisać nie będę, bo zanudziłabym libertarian.
    Wszystko odbywało się niestety tylko drogą elektroniczną i telefoniczną, no i chyba coś nie tak było, jak być powinno?, ale wybaczcie proszę, nie miałam możliwości sprawdzić jeśli chodzi o smak, estetykę itd. no i wiadomo, że każdy posiada indywidualne upodobania smakowe.

No może imprezka w przyszłym roku będzie bliżej moich terenów?;) to znaczy, kiedy w Polsce jestem to mam najbliżej do Berlina, jeśli o stolice chodzi, jakieś chyba 160 km?, nie wiem dokładnie, ale wtedy miałabym wpływ na to ,żeby wszystkim smakowało, mam jedno tylko miejsce, ale są tu słodkości najlepsze na świecie;) może Maja przyleciałaby nawet z Guciem, kto wie?:)

Last edited: 10 Wrzesień 2016
    osman, jkruk2, ultimate and 12 others like this.
  9. osman

osman Well-Known Member

351
    682
    a ten zlot w przyszłym roku to w tym samym miejscu będzie?

10. kompowiec

kompowiec Open Source Boy

1 289
    1 013
    Ta, widać to w sygnaturce tolepa

11. szeryf17

szeryf17 "No reason it's a good reason"

424
    1 012
    Co to za zielsko na torcie?

12. rawpra

rawpra Well-Known Member

1 546
    2 845
    wygląda jak grążel

13. ultimate

ultimate Well-Known Member

2 002
    4 380
    Widzę, że awansowałeś na tym forum i dycydujesz o tym, kto może być, a kto nie, gratulacje!:D

Denis likes this.
  14. shadilay

shadilay ChNiNK! ChP!

4 981
    7 922
    Wspominkowo

Jezioro nie zamarza. Ptaki to wiedzą
    Publikacja: 06.02.2017 g.15:20
    Zimą to prawdziwy raj dla ptaków i ryb. Mowa o konińskich jeziorach, które prawie nigdy nie zamarzają bo ogrzewane są przez pobliskie elektrownie.
    Fot. Emilia Chudzińska
    Nawet podczas dużych mrozów temperatura wody w jeziorach nie spada poniżej 7°C. To wymarzone miejsce dla wędkarzy i tych którzy, tak jak nasza reporterka, lubią podglądać ptaki.

Ważna informacja dla spacerowiczów - nie należy dokarmiać przebywających tam ptaków, bo w związku z tym, że jeziora nie zamarzają - ptaki mogą same zdobyć pożywienie. Dokarmianie przez ludzi może ptakom tylko zaszkodzić.

SŁUCHAJ
    Iwona Krzyżak - o egzotycznych ptakach i rybach z Konina

15. ultimate

ultimate Well-Known Member

2 002
    4 380
    Ale jezioro Lubotyń należące do województwa konińskiego pokryte jest lodem.
    Kolega z pracy był w ubiegłym tygodniu i pokazał nam zdjęcia.

Udostępnij Tą Stronę