Zlot forum libertarian 2016 (26- 28 sierpnia)

Przyjedziesz?


  • Total voters
    20
OP
OP
Ciek

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 852
12 246
Został 1 dzień, więc rzutem na taśmę tekst dla wahających się, niezdecydowanych lub tych, którzy doszli do wniosku, że im się nie chce, źle się czują itp. itd.:

Nadal nie jest za późno, zapraszamy. Zapowiada się piękna pogoda i fajna impreza. Będzie chłodne piwko nad jeziorem, biedystyczne kiełbaski z ogniska i cholera wie co jeszcze. To duży, atrakcyjny teren, więc można sobie znaleźć rozrywki dostosowane do swoich potrzeb i się zrelaksować.

Jeśli ktoś nie zdecydował się dotychczas, nadal jest szansa, bo miejsce się znajdzie. Jeśli komuś się nie chce na 2 noce, to nie ma problemu wpaść w sobotę. Miejsce jest dobrane w ten sposób, żeby się dało dojechać w rozsądnym czasie z jak największej liczby miejsce (Poznań, Łódź, Warszawa, Wrocław, Toruń, Bydgoszcz - wsio w okolicach 2-3h). Serio, wystarczy tylko chcieć.

Spędziliśmy tu na forum ze sobą całkiem miło całkiem dużo czasu, a że przyszłość jest zawsze zdarzeniem niepewnym, więc warto, bo nie wiadomo czy jeszcze kiedyś będzie okazja.

P.S. Nawet jeśli introwertyczna osobowość podpowiada, że to nie ma sensu, to weźcie pod uwagę, że Reptylianie spotykają się corocznie w ramach Grupy Bildeberg i władają światem, więc spotkania takie czemuś służą.
 

kompowiec

freetard
2 568
2 622
nie zapomnijcie o zdjęciach. A jak będzie jakiś czat to zapodajcie linka, bo niestety z powodu choroby nie mogę tak daleko wyjeżdzać, choć bardzo chciałem :( To drugie byłoby niczym pełnomocnik na licytacji.
 

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
Jeśli chodzi o prowiant to mam nadzieję, że po zebraniu się dzisiaj skoczymy na jakieś zakupy, bo ja przyjeżdżam bez niczego i planowałem kupić coś później. Będę około 19:30 jeśli nie zawiodą mnie polskie koleje.
 
OP
OP
Ciek

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 852
12 246
uid_67b142562def1c2913bc0d58043d266a1314098714614_width_736_play_0_pos_0_gs_0_height_414.jpg

Użytkowniczki i użytkownicy!

Zwracam się dziś do Was jako administrator. Zwracam się do Was w sprawach wagi najwyższej.

O godzinie 12:00 władzę nad forum przejmie Rada Ocalenia Forum i wprowadzony zostanie Stan Wygrywu. Wraz z nim wejdzie w życie bezwzględny, 48-godzinny zakaz piwniczenia.

Historia oceni nasze działania. Nie obędzie się bez potknięć. Wyciągniemy z nich wnioski.

Zwracam się do wszystkich użytkowników - nadeszła godzina ciężkiej próby. Próbie tej musimy sprostać, dowieść, że jesteśmy warci.
 
Do góry Bottom