Zlot forum libertarian 2016 (26- 28 sierpnia)

Przyjedziesz?


  • Total voters
    20

Avx

Active Member
831
186
Nie dość, że ostatnio zaglądam tu stanowczo zbyt rzadko, to jeszcze mnie nie było. W przyszłym roku muszę koniecznie znaleźć czas.
Flaga piękna :)
 

kompowiec

freetard
2 567
2 622
Abstynenci zgodnie ze spiżowymi słowami towarzysza Stalina, nie mają zaproszeń na zlot.
Jestem pod stałą obserwacją lekarską i dlatego nie mogłem przyjechać choć bardzo chciałem i miałem odłożony hajs (zostało mi go jednak tylko przepierdzielić). Pisałem o tym kiedyś na shoutcie dokładniej. Naprawdę, starałem się znaleźć jakieś rozwiązanie, jednakże z ogromnym smutkiem musiałem w końcu stwierdzić że pewnych rzeczy bym nie przeskoczył. No chyba że jakbym pojechał bez informowania kogokolwiek a potem dojechałbym na zlot razem z bagietami.
 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
Trochę wyobraźni i nawet tort udało się przerobić na coś bliższego sercu.
rsz_img_20160828_095506.jpg


Jejciuu, głowa odcięta od korpusu???!, moja biedna Maja, cierpiała..:( takie rzeczy to tylko w akapie chyba?;)

Dziękujemy @jessod za torcik. To było mił niespodzianka.
kwiatek.gif


Ogromną radość sprawiła mi wiadomość, że impreza udała się Wam znakomicie:) Dzieliła mnie wtedy od Was odległość chyba około 1500 km, ale myślami byłam z Wami:)

Historia torcika Maja jest bardzo długa, zaczęła się już pod koniec czerwca, no i troszkę śmieszna była i troszeczkę tragiczna, no ale pisać nie będę, bo zanudziłabym libertarian.
Wszystko odbywało się niestety tylko drogą elektroniczną i telefoniczną, no i chyba coś nie tak było, jak być powinno?, ale wybaczcie proszę, nie miałam możliwości sprawdzić jeśli chodzi o smak, estetykę itd. no i wiadomo, że każdy posiada indywidualne upodobania smakowe.


No może imprezka w przyszłym roku będzie bliżej moich terenów?;) to znaczy, kiedy w Polsce jestem to mam najbliżej do Berlina, jeśli o stolice chodzi, jakieś chyba 160 km?, nie wiem dokładnie, ale wtedy miałabym wpływ na to ,żeby wszystkim smakowało, mam jedno tylko miejsce, ale są tu słodkości najlepsze na świecie;) może Maja przyleciałaby nawet z Guciem, kto wie?:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

tolep

five miles out
8 555
15 441
Wspominkowo

Jezioro nie zamarza. Ptaki to wiedzą
Publikacja: 06.02.2017 g.15:20
Zimą to prawdziwy raj dla ptaków i ryb. Mowa o konińskich jeziorach, które prawie nigdy nie zamarzają bo ogrzewane są przez pobliskie elektrownie.
elektrownia-patnow.jpg

Fot. Emilia Chudzińska
Nawet podczas dużych mrozów temperatura wody w jeziorach nie spada poniżej 7°C. To wymarzone miejsce dla wędkarzy i tych którzy, tak jak nasza reporterka, lubią podglądać ptaki.

Ważna informacja dla spacerowiczów - nie należy dokarmiać przebywających tam ptaków, bo w związku z tym, że jeziora nie zamarzają - ptaki mogą same zdobyć pożywienie. Dokarmianie przez ludzi może ptakom tylko zaszkodzić.


SŁUCHAJ
Iwona Krzyżak - o egzotycznych ptakach i rybach z Konina
 
Do góry Bottom