Zaszczepiliście się?

Zaszczepiliście się?

  • tak

    Votes: 18 37,5%
  • nie, ale zamierzam

    Votes: 1 2,1%
  • nie i nie zamierzam

    Votes: 23 47,9%
  • nie, ale się zastanawiam

    Votes: 6 12,5%

  • Total voters
    48

tolep

five miles out
8 555
15 441
W jakim okresie czasu powinniśmy się spodziewać? Może w ciągu kilku miesięcy, kilkunastu miesięcy, kilku lat, albo nigdy. Trzeba obserwować co będzie dalej. Dlatego przed COViD badania nad nową szczepionką trwały 10 lat, a nie kilka miesięcy.
Dlatego, że zostało w to wrzucone mnóstwo zasobów i starzy ludzie zdychali kurwa setkami tysięcy, a straty szły w setki miliardów.

Ja jebię, 10 lat czy rok, te same panstwowe instytucje to zatwierdzały i ta sama Big Pharma to opracowała. Przekop Mierzei Wiślanej idzie już 6 rok od podjęcia decyzji. A powinien być skończony w 6 miesięcy, w normalnym państwie. Że nie wspomnę o atomówkach w Polsce. Bo normalnie powinno to trwać dekady? Nie, to nie jest normalne.

Disklajmer: jestem dwa tygodnie po pierwszej dawce. Przekupili mnie dniem urlopu w nowej robocie.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Dlatego, że zostało w to wrzucone mnóstwo zasobów i starzy ludzie zdychali kurwa setkami tysięcy, a straty szły w setki miliardów.

Ja jebię, 10 lat czy rok, te same panstwowe instytucje to zatwierdzały i ta sama Big Pharma to opracowała. Przekop Mierzei Wiślanej idzie już 6 rok od podjęcia decyzji. A powinien być skończony w 6 miesięcy, w normalnym państwie. Że nie wspomnę o atomówkach w Polsce. Bo normalnie powinno to trwać dekady? Nie, to nie jest normalne.

Disklajmer: jestem dwa tygodnie po pierwszej dawce. Przekupili mnie dniem urlopu w nowej robocie.
Jakoś autorytet PAŃSTWOWYCH instytucji czy BigPharmy, gdzie chciwość i zyski przeważają nad troską o zdrowie, mnie nie przekonuje jeśli chodzi o ingerencję w działanie skomplikowanego organizmu ludzkiego, gdzie występują miliony jak nie miliardy różnych czynników.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Od znajomych foliarzy słyszałem teorie że jak się człowiek zaszczepi to przez następne 2 tyg. zaraża covidem bo mu został wirus wstrzyknięty xD
Co miałoby jakiś odległy związek z rzeczywistością w przypadku wszystkich dotychczasowych szczepionek, gdzie aplikowano martwe lub osłabione patogeny, ale akurat nie tych na kowida.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Jeśli szczepionki wywołują taką "autoimmunologiczną" reakcję o której mowa w drugiej części filmu ( od 13:59 ) to należałoby się spodziewac masowych zachorowań na choroby układu krążenia. Przecież zaszczepiły się miliony ludzi ?
Ale to też wiadomo od przynajmniej kilku miesięcy.


To nie są żadne rewelacje ani tajemna wiedza tak naprawdę. Nikt tego nie ukrywał.
 

noniewiem

Well-Known Member
611
969
Co miałoby jakiś odległy związek z rzeczywistością w przypadku wszystkich dotychczasowych szczepionek, gdzie aplikowano martwe lub osłabione patogeny, ale akurat nie tych na kowida.
No wiem przecież ale tym znajomym przytaknąłem bo nie jestem konfliktowy i nie zależy mi żeby kogokolwiek przekonywać do czegokolwiek.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Po lekturze tekstu można równie dobrze wnioskować, że zabił ją pracoholizm, ale koledzy z pracy nie potwierdzą, bo sami tkwią w korpo-crunchu. Dla dowodu anegdotycznego opartego na zdupingowym researchu taka hipoteza jest mniej więcej tyle samo warta.

Jeśli przeczytacie wspomniany materiał pod kątem poszukiwania przesłanek za śmiercią wynikłą z przepracowania a'la Japonia, znajdziecie w relacjach jej znajomych więcej za jej potwierdzeniem niż za morderczą szczepionką. Na zdjęciach też dla mnie nie wygląda zbyt zdrowo, a jeśli od dłuższego czasu nie dosypiała i tak też opisują ją we wspomnieniach, mogła się wykończyć sama prowadzeniem niehigienicznego stylu życia.



View: https://www.youtube.com/watch?v=B_188XfO2so


To tak odnośnie zapierdalania w dziennikarstwie. Lisa akurat szczepionka nie załatwiła. Po prostu dziennikarstwo nie jest chill-outowym pisaniem wierszy, gdy przyjdzie wena, a jakąś straszliwą codzienną szarpaniną obciążającą organizm, gdzie cena sukcesu, jakim jest znalezienie się na świeczniku, odkłada się na zdrowiu. Część korposzczurków biorących udział w tym wyścigu, zajeżdża się po drodze i nie dobiega do mety.

Pewnie jeszcze niejeden dziennikarz wykituje przedwcześnie, w sile wieku, i nie będzie to skutkiem żadnej depopulacji, tylko przyjętych priorytetów życiowych i wieloletniego, codziennego crunchowania.
 

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 200
Disklajmer: jestem dwa tygodnie po pierwszej dawce. Przekupili mnie dniem urlopu w nowej robocie.
Robota w Polsce? U mnie menadżerowie twardo obstają, że RODO i góra nie może nawet oficjalnie pytać o status zaszczepienia.

Wracając do tematu w tym roku nie tylko zostałem zaszczepiony przeciw sars-cov-2, ale też przeciw zwykłej grypie. W tamtym roku przegapiłem. Szczepienie przeciw grypie całkiem koszerne jak na możliwości w obecnej rzeczywistości: pełna odpłatność za szczepionkę w aptece + szczepienie przez pielęgniarkę wizyty w placówce medycznej do której mogę przychodzić w ramach prywatnego pakietu medycznego opłaconego przez pracodawcę.
 

ckl78

Well-Known Member
1 881
2 035
Wkręcający zostali wkręceni ?


Szczepionkowy przekręt!

Rośnie liczba osób zgłaszających się po fałszywe szczepienia przeciw COVID-19. Łapówki dla lekarzy wstrzykujących sól fizjologiczną zamiast właściwego preparatu sięgają nawet 400 euro.

Przeciwnicy szczepień nie mają łatwego życia w Grecji. Na terenie kraju obowiązują surowe obostrzenia dla osób, które nie przyjęły preparatu przeciw COVID-19. Antyszczepionkowcy próbują obejść prawo, prosząc lekarzy, by wstrzyknęli im zwykły roztwór soli fizjologicznej. Łapówki przy tego typu ofertach wynoszą mniej więcej 400 euro (około 1,8 tysiąca złotych)

Jak informuje grecka Mega TV, medycy przechytrzyli przeciwników szczepień. Większość z nich przyjmuje pieniądze, po czym podaje im prawdziwą szczepionkę. Dzięki temu nikt nie oskarży placówek o fałszerstwa, a lekarze czerpią korzyści z głupoty niektórych pacjentów.

Według gazety Tovima "fałszywe" szczepienia oferowało około 300 medyków. Ponad 100 tysięcy Greków próbowało uzyskać w ten sposób certyfikat covidowy.

Cały proces podawania szczepionki przeciw COVID-19 przeciwnikom szczepień jest w pełni zgodny z procedurami. Zatem w przypadkach pozywania placówek medycznych, antyszczepionkowcy musieliby przyznać się do oferowania łapówek i namawiania do fałszowania dokumentacji.

 

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 200
Ja się nie szczepię z zasady i tym razem również nie zamierzam tego czynić.

Teorie spiskowe w tej materii są różne. Tu linkuję moim zdaniem najbardziej prawdopodobną:


View: https://odysee.com/@VuyekTimo:c/kurczaki:d

Wybrałem randomowo miejsce w filmie (~15 minuta) i koleś udowodnił, że nawet po angielsku z pomoca translatora nie potrafi przetłumaczyć fragmentu tekstu... Jeśli to jest najbardziej prawdopodobna wersja to nie chcę nawet dla beki oglądac mniej prawdopodobnych.
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Ja jebię, 10 lat czy rok, te same panstwowe instytucje to zatwierdzały i ta sama Big Pharma to opracowała.
W tym przypadku, oprócz tradycyjnej państwowo-urzędniczej opieszałości, istnieją sensowne, naukowe przesłanki by ten proces trwał odpowiednio długo. Skutki uboczne niektórych leków objawiają się po latach od zastosowania. Chodzi o uniknięcie takich przypadków jak np.:


Rośnie liczba osób zgłaszających się po fałszywe szczepienia przeciw COVID-19. Łapówki dla lekarzy wstrzykujących sól fizjologiczną zamiast właściwego preparatu sięgają nawet 400 euro.
Lol. Gdybym miał zapłacić 400 dolarów łapówki za fałszywy certyfikat, to nie dałbym sobie nic wstrzyknąć. Ciekawe ilu lekarzy bierze kasę i szczepi normalnie, żeby nie mieć kłopotów. :)
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700

Poczekamy na kolejne pandemie innych chorób i zobaczymy kto ma rację. Wyszprycowani czy niewyszprycowani.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Ja się nie szczepię z zasady i tym razem również nie zamierzam tego czynić.

Teorie spiskowe w tej materii są różne. Tu linkuję moim zdaniem najbardziej prawdopodobną:


View: https://odysee.com/@VuyekTimo:c/kurczaki:d

Wybrałem randomowo miejsce w filmie (~15 minuta) i koleś udowodnił, że nawet po angielsku z pomoca translatora nie potrafi przetłumaczyć fragmentu tekstu... Jeśli to jest najbardziej prawdopodobna wersja to nie chcę nawet dla beki oglądac mniej prawdopodobnych.
Dlatego mnie się nie chce go słuchać. Jeśli to jest źródło, jakie starał się omawiać przez cały ten filmik:

i miałby to być ten sam scenariusz, co w przypadku COVIDu, to szczepionka powinna spowodować, że wirus okaże się jeszcze groźniejszy, ale dla niezaszczepionych.
“One way to look at that experiment is that shows vaccinating birds kills unvaccinated birds. The vaccination of one group of birds leads to the transmission of a virus so hot that it kills the other birds, said Read said. “If you vaccinate the mothers, the same thing happens. The offspring are protected by the maternal antibodies of the mother and that allows the virus in the chicks to transmit before they kill the host. So they transmit and kill the other individuals.”
Krótko mówiąc, to że się szczepy szczepią, spowoduje, że wirus zrobi się jeszcze groźniejszy dla nieszczepów. To chyba mokra, technokratyczna fantazja polucyjna Redruma, wirus wybijający szurię nie słuchającą Ubermenschów w kitlach. :D

Zresztą, jeśli się już bawić w jakieś spiskowe teorie, to po co elity chcące władzy, miałyby zabijać tych w tej optyce "uległych", którzy wykonują ich absurdalne polecenia, a zostawiać tych, którzy się im sprzeciwiają? Nie ma to większego sensu, zostawiać sobie do rządzenia najbardziej krnąbrnych.

No ale to może inna fantazja dowartościowująca, mianowicie, że NWO chce rządzić przede wszystkim swoimi wrogami, których docenia, a cała resztę owiec ma posłać do piachu.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Krótko mówiąc, to że się szczepy szczepią, spowoduje, że wirus zrobi się jeszcze groźniejszy dla nieszczepów. To chyba mokra, technokratyczna fantazja polucyjna Redruma, wirus wybijający szurię nie słuchającą Ubermenschów w kitlach. :D
Właśnie takie zagrożenie istnieje. :(
Jednak moim zdaniem do jego realizacji potrzeba jeszcze sporo dawek szprycy, więc tymczasowo nie musimy się martwić.

Jest też nadzieja, że nawet słabe kraje takie jak Libia, Syria czy Liban są w stanie niewielkim kosztem stworzyć jakiegoś mutanta ospy czy jakiejś lokalnej choroby i wypuścić ją na wyszprycowanych. Wtedy wyszprycowani będą padać jak muchy.

IMO najlepszą strategią przetrwania jest wyczekiwanie na dalszy rozwój wydarzeń, a w najgorszym wypadku (raczej mała szansa, by do tego doszło) pozostanie wybór: albo szpryca albo izolacja na zadupiu (wraz z innymi niewyszprycowanymi).
 

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 200
W tym przypadku, oprócz tradycyjnej państwowo-urzędniczej opieszałości, istnieją sensowne, naukowe przesłanki by ten proces trwał odpowiednio długo. Skutki uboczne niektórych leków objawiają się po latach od zastosowania. Chodzi o uniknięcie takich przypadków jak np.:



Lol. Gdybym miał zapłacić 400 dolarów łapówki za fałszywy certyfikat, to nie dałbym sobie nic wstrzyknąć. Ciekawe ilu lekarzy bierze kasę i szczepi normalnie, żeby nie mieć kłopotów. :)
Po latach od (jednorazowego) zastosowania, po latach (ciągłego) stosowania czy po latach od wprowadzenia na rynek (by wystarczająco duża grupa użyła)? To są 3 podobnie brzmiące, ale różne rzeczy.
 
Do góry Bottom