Zapodaj coś ciekawego

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
To nieźle ci się powodzi - monitor panoramiczny, fura z automatem, pewnie i złoty zegarek do kompletu, no, no...

Nie narzekam. Monitorów panoramicznych mam 3. Zegarków ma kilka, ale nie mam złotego, bo nie przepadam za tym kolorem. Mam też poduszkę powietrzną w kierownicy.
 

Pestek

Well-Known Member
688
1 876


Jak ktoś nie wierzy, że media masowe kłamią i są przepełnione nienawiścią, uprzedzeniami i są mocno na lewo - to ten materiał może być oświecający. Dla mnie mocne. To, że media i lewactwo ukrzyżowało już tego młodego chłopaka.

Oczywiście historia okazała się przeciwnością tego, co media początkowo reportowały.

Dla osób, które nie śledziły tematu - chodzi o chłopaka, do którego podszedł jakiś Indianin i zaczął grać mu prosto przed twarzą na bębnie i śpiewać. Ten po prostu stał i się uśmiechał.
Wcześniej do grupy młodych uczniów podeszła jakaś murzyńska organizacja żydowska i obrzucała ich inwektywami. Masowe media i lewactwo stworzyło z tego historię, w której nazistowscy poplecznicy Trumpa otoczyli bogu ducha winnego indianina i wyzywało go i prześladowało.

Ten cyrk jest już tak oczywisty, że zaczynam się zastanawiać ile to się dalej może ciągnąć. Ile takich historii przeszło w przeszłości, gdzie nie było możliwości zakwestionowania oficjalnej narracji?
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 6431

Guest
Może to nie jest ciekawe ale mi się podoba. Grzyb z gatunku sromotnikowatych phallus indusiatus:

49dd06aed671ae96212949524bf60614.jpg


Drugi sromotnikowaty mądziak psi :

filing_images_fe076967bc5e.jpg


Purchawki:
filing_images_b7ddcc5849f3.jpg
 
Do góry Bottom