Zapodaj coś ciekawego

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 717
13 759
To nieźle ci się powodzi - monitor panoramiczny, fura z automatem, pewnie i złoty zegarek do kompletu, no, no...
Nie narzekam. Monitorów panoramicznych mam 3. Zegarków ma kilka, ale nie mam złotego, bo nie przepadam za tym kolorem. Mam też poduszkę powietrzną w kierownicy.
 

Pestek

Well-Known Member
688
1 712

Jak ktoś nie wierzy, że media masowe kłamią i są przepełnione nienawiścią, uprzedzeniami i są mocno na lewo - to ten materiał może być oświecający. Dla mnie mocne. To, że media i lewactwo ukrzyżowało już tego młodego chłopaka.

Oczywiście historia okazała się przeciwnością tego, co media początkowo reportowały.

Dla osób, które nie śledziły tematu - chodzi o chłopaka, do którego podszedł jakiś Indianin i zaczął grać mu prosto przed twarzą na bębnie i śpiewać. Ten po prostu stał i się uśmiechał.
Wcześniej do grupy młodych uczniów podeszła jakaś murzyńska organizacja żydowska i obrzucała ich inwektywami. Masowe media i lewactwo stworzyło z tego historię, w której nazistowscy poplecznicy Trumpa otoczyli bogu ducha winnego indianina i wyzywało go i prześladowało.

Ten cyrk jest już tak oczywisty, że zaczynam się zastanawiać ile to się dalej może ciągnąć. Ile takich historii przeszło w przeszłości, gdzie nie było możliwości zakwestionowania oficjalnej narracji?
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 6431

Guest
Traktorem z miotaczem ognia wypalają chwasty, ale z korzenia chwast nie odbije?
 
Do góry Bottom