1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Zapodaj coś ciekawego

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez nowy.świt, 14 Styczeń 2013.

1. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 618
    Nie narzekam. Monitorów panoramicznych mam 3. Zegarków ma kilka, ale nie mam złotego, bo nie przepadam za tym kolorem. Mam też poduszkę powietrzną w kierownicy.

2. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 701
    Polecam vlogi tego Pana

nie

3. Pestek

Pestek Well-Known Member

Polubienia:
    1 539

Jak ktoś nie wierzy, że media masowe kłamią i są przepełnione nienawiścią, uprzedzeniami i są mocno na lewo - to ten materiał może być oświecający. Dla mnie mocne. To, że media i lewactwo ukrzyżowało już tego młodego chłopaka.

Oczywiście historia okazała się przeciwnością tego, co media początkowo reportowały.

Dla osób, które nie śledziły tematu - chodzi o chłopaka, do którego podszedł jakiś Indianin i zaczął grać mu prosto przed twarzą na bębnie i śpiewać. Ten po prostu stał i się uśmiechał.
    Wcześniej do grupy młodych uczniów podeszła jakaś murzyńska organizacja żydowska i obrzucała ich inwektywami. Masowe media i lewactwo stworzyło z tego historię, w której nazistowscy poplecznicy Trumpa otoczyli bogu ducha winnego indianina i wyzywało go i prześladowało.

Ten cyrk jest już tak oczywisty, że zaczynam się zastanawiać ile to się dalej może ciągnąć. Ile takich historii przeszło w przeszłości, gdzie nie było możliwości zakwestionowania oficjalnej narracji?

Ostatnia edycja: 23 Styczeń 2019
  4. Hanki

Hanki Secessionist

Polubienia:
    3 313
    Popełniłem krótki tekst dla "Liberte!", w którym przedstawiam libertariański argument na rzecz zniesienia przepisów nakazujących czczenie i szanowanie państwowych symboli:

Całość tutaj: https://liberte.pl/szacunek-zadekretowany/

wah i inho lubią to.
  5. tosiabunio

Polubienia:
    12 618
  6. tosiabunio

Polubienia:
    12 618
  7. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    3 182
  8. sabat

sabat Well-Known Member

Polubienia:
    1 036
    Traktorem z miotaczem ognia wypalają chwasty, ale z korzenia chwast nie odbije?

snajper lubi to.
  9. tosiabunio

Polubienia:
    12 618
    sabat lubi to.
  10. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 540
    Autor próbuje dociec, skąd wziął się mem o ośmiu pająkach zjadanych średnio rocznie podczas snu przez człowieka (polskie napisy):

11. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    17 885
    Ciekawa rozkmina o pakowaniu ludzi do samolotów. Logistyka.

wah lubi to.
  12. Pestek

Pestek Well-Known Member

Polubienia:
    1 539
    Ciąg dalszy sprawy z Covington. Rodzina Nicka Sandmanna pozywa celebrytów oraz stacje za szerzenie nieprawdy na temat ich syna. Szykuje się niezła sprawa, bo większość będzie chciała zapłacić, kiedy dowody winy na pomówienie są oczywiste.

13. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    3 182
  14. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    3 182
  15. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    19 503
    To samo działa z gazem do zapalniczek. Sprawdzałem. W przypadku WD40 i spryskania felgi na rancie uzyskujemy dodatkowo uszczelnienie, gdyż przez to miejsce najczęściej uchodzi powietrze.

wah lubi to.
  16. sabat

sabat Well-Known Member

Polubienia:
    1 036
    Może to nie jest ciekawe ale mi się podoba. Grzyb z gatunku sromotnikowatych phallus indusiatus:

Drugi sromotnikowaty mądziak psi :

Purchawki:

17. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    3 182
  18. sabat

sabat Well-Known Member

Polubienia:
    1 036
  19. Pestek

Pestek Well-Known Member

Polubienia:
    1 539
    snajper, sabat, wah oraz 1 użytkownik lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.