Zapodaj coś ciekawego

Zbyszek_Z

Well-Known Member
1 021
2 463
Jak już jesteśmy w tych klimatach:
Cebulski z ekipą wyleciał do Afryki budować szkołę. W międzyczasie założyli pierwszy w okolicy rurociąg i jak wszyscy wiemy stali się obrzydliwymi monopolistami, którym ludzie płacili milion za litr bo nie można przecież nie mieć bieżącej wody ;)
A tak poważnie, film fajnie obrazuje proste rzeczy, których nie potrafi zauważać europejczyk, przyzwyczajony do swojego standardu życia.
Cała seria jest warta obejrzenia, albo przynajmniej to co sam oglądałem, bo nie widziałem jeszcze najnowszych odcinków.

Tutaj początek serii

Odcinek o wodociągach
 

Hitch

3 220
4 872
Określ swoje pochodzenie za pomocą stóp:

6922429_700b_v1.jpg
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Niezłe jaja :) Mi wyszło, że egipskie. Może dlatego nienawidzę jakichkolwiek temperatur poniżej 20 stopni w cieniu.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Nikt więcej nie jest "Jedynką"?

Wobec tego, nie pozostaje mi nic innego, jak szukać z Żoną - bo też jest "egipska" - czegoś semickiego w drzewku genealogicznym :D
 
OP
OP
N

nowy.świt

Guest
Z skarpetami czy bez?
Bo ja chodzę z skarpetami, bo czemu nie.
W kontekście "modnych pościeranych" spodni i "irokezów" na żel wyśmiewanie się z ludzi chodzących w skarpetach do sandałów budzi co najmniej zażenowanie u mnie.

skarpetki to dobra ochrona przed pyłem i dyskomfortem z powodu wtargnięcia jego do środka buta.

chociaż zgodzę się że białe skarpetki nie pasują do czarnych sandałów - ale do czarnych to nie wiem dlaczego te buraki się przypieprzają?
 
D

decha_131

Guest
WŁOCHY - Władze wojskowe francuzkie w Państwie Kościelnem, wzięły się nareszcie z całą gorliwością do zapobieżenia rozbójnictwu. Dokonane już kroki dowodzą, jak usprawiedliwionemi były zażalenia rządu włoskiego. Niezbyt dawno tak w Rzymie jak i w Civita Vecchia przedsięwzięto ważne aresztowania, w skutku których skompromitowanych jest kilka osób znakomitych z stronnictwa legitymistów francuzkich.

Prawo o podatku dochodowym, mimo wielkiego oporu jaki ten projekt wywołał, ostatecznie zapewne przyjętem będzie. Zarzut, że we Włoszech nikt nie będzie podawał ściśle swego dochodu, jest bezzasadnym. We wszystkich krajach w których ten podatek wprowadzono, z początku niezbywało na fałszywych podaniach; powoli jednak publiczność oswaja się z tą koniecznością, a moralizujący wpływ podobnego podatku, słusznie jest wynoszony przez obrońców projektu.

(KURJER WARSZAWSKI, nr 153, 1863)

http://rebelya.pl/forum/watek/63143/
 
D

decha_131

Guest
Hammurabi, wiemy gdzie mieszkasz, jutro wpadniemy do twojej hawiry!!!!!111
Oficjalni Hooligani Libertarianizmu
 
Do góry Bottom