Wojciech Olszański vel Aleksander Jabłonowski

OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 584
Ja też kliknąłem i już jesteśmy wszyscy na celowniku. To nie są przelewki.
Procedura jest taka, że jak się klika na takie strony (i inne należące do Alfabetu czyli 3-literowych agencji), to z automatu ma się:
- pobrany IPv4
- pobrany numer karty sieciowej (bo IPv6)
- pobrane odciski (fingerprints) systemu i przeglądarki
Dalej z automatu następuje śledzenie użytkownika i zbieranie danych o nim. Czyli łączenie wszystkich jego urządzeń i kont (G, Fb, itd.). Jak się ma pecha i zostanie się wytypowanym (kryteriów i systemu targetowania nie znam), to podejmują działania przeciw takiemu osobnikowi. Tylko tyle. Czyli ten to tam wlazł ma większe szanse na dokładne trzepanie na granicy USA i sojuszników, dopytywanie się po co, z kim itd, śledzenie, a nawet drobne problemy.
Jeśli uciążliwości nie nastąpiły, oznacza to że osobnik który tam wlazł jest dla nich gówno warty.
 

ckl78

Well-Known Member
1 693
1 849
Wojciech Olszański na drodze do Sejmu - zakłada partię polityczną.

Potwierdza w rozmowie z „Rzeczpospolitą”, że jest w trakcie rejestracji ugrupowania. – Partia już istnieje od roku, a obecnie ją tylko rejestrujemy – mówi. – To będzie legalna partia, która spełni wszystkie demokratyczne procedury, zostanie poddana wszystkim obostrzeniom i nakazom. To będzie partia endecka, tworzona przez Polaków dla Polaków – dodaje i zapowiada, że ugrupowanie wystartuje we wszystkich zbliżających się wyborach.

 
Do góry Bottom