Wielka Orkiestra świątecznej Pomocy udaje, że wspiera słabych. chorych i starych

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
1560698_704849322879442_743131009_n.jpg
Fajna dupa dla normalnych ludzi:)
 
OP
OP
M

Matrix

Guest
Ten pierwszy filmik ( nie ważne, że nieorginalny) bardziej odpowiada prawdzie, jaki jest pan Owsiak.:)
 

Till

Mud and Fire
1 070
2 287
Tak załganego, skurwiałego tekstu nie czytałem już dawno. PRLowski styl w formie czystej. Takie gady jak autor powinny się na każdym kroku w życiu codziennym spotykać z bluzgami i opluwaniem. Spójrzcie na ten perfidny, zakłamany, maziarski ryj. Aż chce się napluć.

Medialni i polityczni bojówkarze z obozu prawicy na początku każdego roku, w okolicy finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wykazują wzmożoną aktywność i organizują kampanię nienawiści przeciw tej pięknej akcji łączącej miliony Polaków. Z roku na rok robią to coraz agresywniej. Coraz bezwzględniej szczują przeciw jej organizatorowi i go oczerniają.

Nie podzielam opinii mojego redakcyjnego kolegi Wojtka Czuchnowskiego, który skrytykował Jurka Owsiaka za wyrzucenie z konferencji prasowej przedstawiciela TV Republika Michała Rachonia.

Rachoń został wywalony, bo zaprezentował dokładnie to samo, co trzy lata wcześniej Ewa Stankiewicz, która nadużywając statusu dziennikarza i posługując się kamerą jak kastetem, atakowała Stefana Niesiołowskiego. Poseł PO jednoznacznie ją poinformował, że nie chce z nią rozmawiać i nie odpowie na jej pytania, a mimo to Stankiewicz napierała, chodziła za nim, prowokowała go, bezczelnie wtykała mu obiektyw w twarz. To była działalność nie dziennikarska, lecz bojówkarska i chuligańska. W końcu zniecierpliwiony Niesiołowski odepchnął kamerę - miał do tego święte prawo.

O tym, jak to samo wyglądało w wykonaniu Michała Rachonia, pisze rzecznik TVP Jacek Rakowiecki: "Pan Rachoń pod koniec konferencji dotyczącej wyłącznie finału Orkiestry zgłosił się z pytaniem o działalność biznesową Jerzego Owsiaka. Owsiak odpowiedział mu, że tu i teraz nie będzie odpowiadał na takie pytania. Wtedy p. Rachoń zaczął swoje pytanie powtarzać jak nakręcona katarynka, cały czas nagrywając i filmując a to siebie, a to Owsiaka, a to bezpośrednie otoczenie. Nie przerywał tej wręcz już obsesyjnej czynności, kiedy Owsiak wyraźnie powiedział, że prosi go o opuszczenie sali".

"Jego zachowanie przestało być zachowaniem dziennikarza, a stało się zachowaniem dzikiego happenera lub po prostu osoby, która całkowicie świadomie prowokuje i prze do konfliktu" - konkluduje Rakowiecki.

Owsiak też miał pełne prawo usunąć z sali chuligana, który nadużywając statusu dziennikarza, rozwalał konferencję prasową.

Medialni i polityczni bojówkarze z obozu prawicy na początku każdego roku, w okolicy finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy, wykazują wzmożoną aktywność i organizują kampanię nienawiści przeciw tej pięknej akcji łączącej miliony Polaków. Z roku na rok robią to coraz agresywniej. Coraz bezwzględniej szczują przeciw jej organizatorowi i go oczerniają.

Wystarczy zajrzeć na bojówkarski portal wPolityce.pl, by się zorientować, czym w istocie jest to rzekome "dziennikarstwo". PRL-owska "Trybuna Ludu" to przy nim wzór umiarkowania i politycznej kultury.

Najwyższa pora, żeby przestać ulegać moralnemu szantażowi medialnych bojówkarzy i gangsterów, którzy podszywają się pod dziennikarzy. Oni dziennikarzami nie są i nie ma powodu, by tak ich traktować.


http://wyborcza.pl/1,75968,17228904,Owsiak_mial_prawo_wyrzucic_chuligana_z_konferencji.html
 
R

Ronbill

Guest
Zbyt wiele jest niejasności dotyczących WOŚP i Owsiaka, zbyt wielu zadaje niewygodne pytania, więc usłużne media rzuciły się jak na rozkaz bronić pieszczocha systemu (tego i poprzedniego).
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Środowisko dziennikarskie w Polsce to kupa gówna! Śmierdzącego! - Stanisław Michalkiewicz


Od 5:30 o Owsiaku. Reszta również ciekawa, jest o premieżycy, ataku na Charlie Hebdo....
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Ja się powtórzę.
Owsiak to IMO nieoficjalnie działające ramię rządu do pozyskiwania kolejnych składek na ministerstwo zdrowia. Z reakcji różnych ludzi, jakie słyszałem, wywnioskowałem, że kto raz zaciągnął się do Owsiaka na wolontariat, ten potem zachowuje się jakby został pozyskany przez jakąś sektę Srającego Ogniem Słońca czy cuś. Ci ludzie nie są w stanie zdobyć się na nic innego, jak nabożny i całkowicie bezkrytyczny stosunek.

Owsiak nie tylko wyhodował sobie olbrzymie stado pobekujących baranów (prawie całe społeczeństwo), jest też Pupilem Reżimu. Musi mieć człowiek naprawde MOCNE TYŁY!!! Poza tym, dysponuje sporą charyzmą i potrafi doskonale manipulować. W dupie mam głęboko te jego zbiórki. Państwo okrada ludzi, a Owsiak robi akcję zbierania. Znów to samo: państwo kreuje problemy, a potem za pomocą takich typów jak Owsiak stara się je naprawiać. WOŚP się Owsiak w dupala!!

ps:Krzysiu, Staś już był.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246

Kolega mi mówi że po publikacji ten komentarz miał kilkaset polubień na plusie i drastycznie masakrował resztę. Teraz...

A teraz go już chyba nie ma :) Widziałem ten komentarz podlinkowany zdaje się z Wykopu, miał jakieś 500 lajków, wczoraj 17, a dziś nie mam nawet pojęcia gdzie jest. Wiara, że media elektroniczne nie manipulują całością zawartości na swoich portali jest głupotą jak każda inna wiara.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
A teraz go już chyba nie ma :) Widziałem ten komentarz podlinkowany zdaje się z Wykopu, miał jakieś 500 lajków, wczoraj 17, a dziś nie mam nawet pojęcia gdzie jest. Wiara, że media elektroniczne nie manipulują całością zawartości na swoich portali jest głupotą jak każda inna wiara.
Jeszcze wczoraj ten komentarz był na samej górze, nawet w ramce i z dopiskiem "komentarz wyróżniony". To musiała być pomyłka jakiegoś niedoświadczonego stażysty, nie do końca zorientowanego co ma wyróżniać - ktoś z góry zadzwonił i kazał komentarz zdjąć.
 
Ostatnia edycja:

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku gra, by Polska była coraz lepsza
Już dawno sie przyzwyczaiłem do banałów Bronka. Po nim nie ma sie czego lepszego spodziewać. Tak bezbarwnego, nijakiego prezydenta jeszcze chyba w całej historii nie mielismy - a Wałęsa albo Kwas choć inteligencją nie grzeszyli jak trzeba byli zabawni. U Bronka tylko nuda i nic więcej. Tamci mieli chociaż coś od siebie do dodania.
 
Do góry Bottom