Ukraina w Uni Europejskiej

kr2y510

konfederata targowicki
12 509
23 613
Saakaszwili uważa że Ukraina rozpadnie się na pięć Ukrain. Podobnego scenariusza nie wyklucza Tymoszenko. Wprawdzie pochodzi to ze Sputniknews ale...


Były prezydent Gruzji Michaił Saakaszwili powiedział, że Ukraina może rozpaść się na kilka państw. Polityk podkreślił, że Kijów musi dostosować system polityczny, bez którego pojawia się zagrożenie dla integralności państwa.

„Będą nie tyle złodzieje, co separatyzm, Ukraina realnie zacznie się rozpadać” – powiedział Saakaszwili w telewizji 112.

Jak podkreślił, niektórzy liderzy regionalni mają już własne „armie”, które zostaną wykorzystane w następstwie narastającego kryzysu gospodarczego na Ukrainie spowodowanego „nieudaną polityką” obecnego prezydenta Wołodymyra Zełenskiego.

Na przykład, Giennadij Truchanow (burmistrz Odessy) posiada prywatną armię, burmistrz Charkowa Giennadij Kernes ma swoją armię… Przygotowują się, przygotowują infrastrukturę, aby Ukraina rozpadła się na kolejne pięć Ukrain – podkreślił Saakaszwili.​

Michaił Saakaszwili opuścił Gruzję w 2013 roku. W 2015 roku otrzymał ukraińskie obywatelstwo i został gubernatorem obwodu odeskiego. Jednak w listopadzie 2016 roku Petro Poroszenko pozbawił go tej funkcji, twierdząca, że nie tylko nie wywiązuje się z obietnic rozwoju regionu, ale przyczynił się do znacznego pogorszenia wskaźników gospodarczych.

Tymoszenko ogłosiła początek „likwidacji” Ukrainy

Podobną wizję na temat przyszłości Ukrainy ma Julia Tymoszenko. Liderka opozycyjnej partii Batkiwszczyna w telewizji ZIK ogłosiła rozpoczęcie procesu „likwidacji” Ukrainy.

„Teraz moja praca i zadanie polegają na wyjaśnieniu na konkretnych faktach, liczbach, że rozpoczął się proces likwidacji Ukrainy. I jeśli nie dotrzemy z tą informacją do każdego Ukraińca i stracimy czas, nie nadrobimy go już” – podkreśliła polityk.

Jak dodała, od momentu uzyskania niepodległości kraj znalazł się pod „kuratelą”, stracił „subiektywność” na świecie oraz przekształcił się w obiekt, z którego „wszyscy korzystają, jak chcą”.

„Dziś powinniśmy przyznać, że ten okres niepodległości, kiedy należało żyć kierując się swoim intelektem, swoją nauką, swoim rozumem, swoimi interesami, straciliśmy, zastępując to wszystko radami z zewnątrz” – powiedziała Tymoszenko.

Ukraina jest na tym etapie, gdy jej przywódcy albo wyciągną wnioski i położą kres temu stanowi rzeczy, albo pozwolą na ostateczne pozbawienie jej zasobów i własności, podsumowała liderka Batkiwszczyny.​
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 509
23 613
Charków, dzień jak co dzień.

Jak dodała służba prasowa, tego samego dnia o godz. 08.25 rano zgłoszenia dokonał mieszkaniec wsi Podworki. Powiedział, że rano w miejscu zamieszkania odkrył w sąsiednim pokoju ciało swojej 13-letniej siostrzenicy, pozbawione głowy. Mężczyzna mieszka w domu razem ze swoją 38-letnią siostrą i jej córką – poinformowano. Na miejscu zdarzenia pracuje grupa operacyjno-śledcza policji.​
 

Mercatores

Well-Known Member
264
787
Z komentarzy: "Ukraina to najbiedniejsze po Mołdawii państwo w Europie. Jedno z najbardziej skorumpowanych. Prawie nic tam nie działa, mimo to ogrywaja nas jak dzieci. Nie świadczy to najlepiej o zdolnościach polskiego rządu."

Choc moim zdaniem nie chodzi o zdolnosci, co o checi.
Wegry natomiast robia polityke:

Węgry przestaną blokować akces Ukrainy do NATO dopiero po tym, jak prawa etnicznych Węgrów z Zakarpacia na Ukrainie zostaną im przywrócone do stanu, w jakim były przed wdrożeniem ukraińskich ustaw o edukacji i języku – powiedział szef MSZ Węgier, Péter Szijjártó.
@@@


 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 509
23 613
Ukraina ma nowy pomysł na samą siebie.
Będzie budować "społeczeństwo otwarte" (tak, tak, program Soros+) u siebie. A więc zamiast wypróbować ideę "społeczeństwa otwartego" na szczurach czy myszach, chcą wypróbować ją od razu na ssakach należących do naczelnych, czyli Ukraińcach. Jak do tego dojdzie, to rozpad Ukrainy wkrótce.
Ukraina ma być wielowyznaniowym społeczeństwem otwartym​
Władze Ukrainy zamierzają zbudować „wielowyznaniowe, tolerancyjne społeczeństwo otwarte”, dlatego prezydent Wołodymyr Zełenski przygotowuje się do zmian w tamtejszym prawie. Miałyby one pozwolić na nadanie oficjalnego państwowego statusu najważniejszym religijnym świętom, które obchodzone są przez tamtejszych muzułmanów i Żydów.​
Warto przypomnieć, że sam Zełenski chętnie przyznaje się do swojego żydowskiego pochodzenia. Doceniają to zwłaszcza izraelskie media, wprost piszące o „żydowskim prezydencie Ukrainy”. Za państwowe święta Ukrainy uznano by więc Id al-Fitr (muzułmańskie święto obchodzone na koniec Ramadanu), Id al-Adha (najważniejsze święto islamu), Paschę, Rosz ha-Szana, Chanukę oraz Wielkanoc według kalendarza gregoriańskiego.​
Proponowane przez głowę państwa zmiany miałby rozpatrzyć rząd Ukrainy. Jego propozycja miałaby więc zostać opracowana zarówno przez tamtejsze władze, jak i Wszechukraińską Radę Kościołów, związki wyznaniowe i tamtejszy Instytut Pamięci Narodowej. Następnie ma ona zostać przedstawiona parlamentowi, aby ten zgodził się między innymi na zobowiązanie pracodawców do udzielania dni wolnych pracownikom obchodzącym wyżej wymienione święta.​
Nadanie państwowego statusu muzułmańskim i żydowskim świętom ma być elementem budowy nowego państwa ukraińskiego. Wiceszef Urzędu Prezydenta Ukrainy, Ihor Żowkw, powiedział wprost tamtejszym mediom, że celem rządzących jest „budowa wielowyznaniowego tolerancyjnego społeczeństwa otwartego na Ukrainie”. Już w maju Zełenski zapowiadał zresztą budowę wielkiego meczetu w Kijowie.​
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 509
23 613
Ukrainki masowo rodzą w Polsce dzieci dla homosiów z Europy Zachodniej.
Autonom.pl napisał:
Według doniesień tygodnika „Newsweek”, w Warszawie kwitnie proceder wynajmowania ukraińskich kobiet do rodzenia dzieci. Na razie z ich usług nie skorzystali żadni Polacy. Do Polski przyjeżdżają natomiast osoby z Europy Zachodniej, a wśród nich także homoseksualiści, aby kupić sobie dziecko urodzone przez Ukrainki otrzymujące nawet do kilkudziesięciu tysięcy euro.

Do porodów tak zwanych surogatek ma dochodzić w „szpitalu dla celebrytów”, którym zdaniem pisma jest placówka firmy medycznej Medicover na warszawskim Wilanowie.

I tak pewna profesożyca może mieć rację z tymi rodzinami LGBT, które mają większą dzietność od rodzin "heteronormatywnych". A to dzięki ukraińskim surogatkom.
źródło:
 
Do góry Bottom