Udział w wyborach 2011

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Na wszystko XD
Oprócz standardowych argumentów, może paradoksalnie skłonić jakiś głupszy rząd do działań typu "obowiązkowe wybory", co wywoła sprzeciw społeczny (chyba że ktoś tam inteligentniejszy wymyśli, żeby każdy głosujący dostawał np. 8,53 zł jako "zwrot kosztów dojazdu"). Poza sprzeciwem może też zmobilizować do głosowania na mniejsze partie, na zasadzie: skoro już muszę tu przyjść to zagłosuję na Korwina/Partię Libertariańską, tak to by mi się nie chciało przychodzić, i marnować głosu (mniej przewidywalne wyniki).
Ponieważ podejrzewam, że najbardziej zmobilizowany elektorat to urzędnicy i związkowcy i przymusowe zwiększenie frekwencji może ich osłabić. Jak by nie było bojkot broni się.
 
A

Antoni Wiech

Guest
Miałem w końcu na Korwina głosować, ale po tekście o pedałach:

"Nie mamy więc nic przeciwko homosiom –pod warunkiem, że są równie dyskretni jak inni płciowi oryginałowie. Natomiast tych (tfu!) „gejów”, starających się szerzyć homoseksualizm drogą kulturową, tępimy - i raczej z satysfakcją byśmy się przyglądali, gdyby narodowi radykałowie zajęli się tym „problemem” po swojemu.
Trudno: gwałt niech się gwałtem odciska!"

http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Co-u-r ... 36194947,n

Sobie daruję.
 
D

Deleted member 427

Guest
Natomiast tych (tfu!) „gejów”, starających się szerzyć homoseksualizm drogą kulturową, tępimy

A wystarczyło zamiast "kulturową" wstawić "państwową" i nie byłoby dymu. Od razu widać nieznajomość libertariańskiej retoryki u Pana Janusza :)
 
D

Deleted member 427

Guest
Jeśli w dalszym ciągu bojkotujecie wybory 2011, to mam dla was spot wyborczy, który nie tylko zmieni wasze nastawienie, ale także odmieni wasze życie. Najlepszy spot wyborczy ever. Koniec, kropka.

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=boN467WGS9A[/video]
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Teraz określenie "zakuty łeb" pasuje do narodowców już nie tylko jako przenośnia XD
 

Harry Angel

New Member
62
1
Bubel miał lepsze. były też blokowane w tv publicznej przez co nie mógł ich umieścić.

ja wolałem te z prezydenckiej jak jeździł na wielbłądach.

no i dawał o Stolzmannie i żydowskich kamienicach.

dodam tylko że kandydaci PPN startują z list Polskiej Partii Pracy, co myślę że jest decydującym argumentem dla Prawdziwych Anarchistów, przemawiającym ostatecznie za głosem na tą właśnie listę.

Leszek kiedyś wydawał pismo Samoobrona. wtedy na nią głosowałem.

jeśli ktoś jeszcze chce głosować w 2011, to tylko na PPP. inni już byli. ale nie przypominam sobie Kawadorze, żebyś zaznaczył wcześniej tą właśnie opcję...

a jeśli ktoś myśli poważnie o głosowaniu, to niech zostanie w domu.
 
A

Anonymous

Guest
50495_111728605531173_4912710_n.jpg
 
C

Cngelx

Guest
Polska Partia Pracy - jednak cieszę się, że ta partia jest poza parlamentem...

Czytałem ich program i się przestraszyłem, że są osoby które twierdzą, że np. ustanowienie płacy minimalnej na wysokim poziomie przyniesie wszystkim korzyść oraz, że umowa o pracę jest lepsza od umów nazywanych przez nich "śmieciowymi" (o pracę - zdecydowana większość kasy idzie dla państwa, śmieciowa - dla państwa idzie mniej... czasami nawet znacznie mniej).
 

zygfryd

Active Member
241
48
Widziałem wywiad z Bogusławem Ziętkiem z owej partii i dodam tylko, że chcą uruchomić program masowej budowy mieszkań z wielkiej płyty tak by cena wyszła około 2000 zł/m.
Twierdzi, że celem deweloperów nie jest sprzedaż budowanych mieszkań lecz utrzymanie wysokiej ceny za nie.
 
D

Deleted member 427

Guest
Wyluzowany Donek wyrywa małolaty w autobusie, czyli propagandówka grubiej ciosana niż za komucha!

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5CoHbp1-2z4[/video]
 

Shemyazz

New Member
500
38
Miałem isc na te wybory w Warszawce, ale jak nie ma pana Janusza to sobie daruję. Przynajmniej tych papierów nie muszę nosic.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Czy ktoś zna kogoś z tych ludzi (Górny Śląsk)?
1. Paweł Janowski
2. Beata Banasiewicz
3. Sławomir Kropisz
4. Marcin Piliszczuk
5. Jacek Karaś
6. Joanna Tomaszkiewicz
7. Adrian Jaworski
8. Katarzyna Gibaszewska
9. Witosław Wierzbicki
10. Grzegorz Jacek
11. Paulina Dziubek
12. Emilia Janowska
13. Mateusz Kaczmarczyk
14. Maria Musioł-Karaś
15. Barbara Barańska
16. Filip Papis
Bo nie wiem komu mam dać głos i na kogo namawiać innych. Nie chcę, by to był jakiś religijny poryp czy fajfus z ubeckimi powiązaniami.
 
Do góry Bottom