Twoim wrogiem jest islam!

tomky

Well-Known Member
790
1 954
Subway - duża sieć fastfoodów w Anglii, w prawie 200 miejscach oferuje wyłącznie tylko mięcho koszerne wg muslimów.

http://www.dailymail.co.uk/news/art...res-strong-demand-Muslims-eat-Halal-meat.html
http://www.brennerbrief.com/subway-restaurants-removing-pork-products-appease-muslims/

Subway removes ham and bacon from nearly 200 stores and offers halal meat only after 'strong demand' from Muslims

  • 185 branches across UK and Ireland now sell halal-only meat
  • Halal refers to objects or actions permissible under Islamic law
To be halal, the food must have come from a supplier that uses halal practises. Specifically the slaughter must be performed by a Muslim, who must invoke the name of Allah prior to killing the animal. Commonly a person will say 'Bismillah' ('In the name of God') before repeating 'Allahu akbar' ('God is the greatest') three times.

The animal is then slaughtered with a sharp knife, by cutting the throat, windpipe and blood vessels in the neck without cutting the spinal cord. The blood must then be drained from the veins of the animal.
 

tomky

Well-Known Member
790
1 954
http://ndie.pl/anglistan-pomoze-islamistom-majacym-dobre-intencje/

Wielka Brytania pomoże dżihadystom wracających z Iraku i Syrii jeśli mają „dobre intencje” – powiedział William Jefferson Hague.
William Hague, polityk Konserwatywnej Partii powiedział, że niektórzy „Potrzebują tylko pomocy, ponieważ przeszli przez okres niezwykle traumatyczny podczas walki za granicą.”
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 452
22 393
Wielka Brytania pomoże dżihadystom wracających z Iraku i Syrii jeśli mają „dobre intencje” – powiedział William Jefferson Hague.
William Hague, polityk Konserwatywnej Partii
Kiedyś to tylko hippisi byli bezmózgimi pięknoduchami, a dziś bezmózgie pięknoduchy są wszędzie, nawet wśród konsrewatystów. Mleko się wylało, a wszędobylskie mleczniactwo rozpleniło się po świecie. :(
 

workingclass

Well-Known Member
1 846
3 144
http://ndie.pl/anglistan-pomoze-islamistom-majacym-dobre-intencje/

Wielka Brytania pomoże dżihadystom wracających z Iraku i Syrii jeśli mają „dobre intencje” – powiedział William Jefferson Hague.
William Hague, polityk Konserwatywnej Partii powiedział, że niektórzy „Potrzebują tylko pomocy, ponieważ przeszli przez okres niezwykle traumatyczny podczas walki za granicą.”
Czytaliście komentarze:)
poprawię Ci humor. w ostatnie halloween wpadła do mnie wataha małych muzułmanów i poczęstowałam je żelkami. a jak wiemy żelki mają świńską żelatynę. około 10 małych muzułmanów pójdzie do piekła
 

tomky

Well-Known Member
790
1 954
news ze Szwecji, więc wiadomo co będzie:

55 rejonów w miastach Szwecji pod kontrolą muzułmańskich gangów
http://www.euroislam.pl/index.php/2014/11/55-rejonow-szwecji-pod-kontrola-muzulmanskich-gangow/

"Raport policji szwedzkiej opublikowany 24 października pokazuje 55 stref, do których lepiej jest się nie zapuszczać nie tylko zwykłym obywatelom, ale siłom porządkowym, tereny te bowiem znajdują się pod kontrolą gangów. To tak zwane „no-go areas”."

W odpowiedzi na pojawianie się “stref zakazanych” szwedzka policja nasila swoje miękkie podejście, oparte na dialogu i zrozumieniu. W trakcie zamieszek w 2013 roku w Sztokholmie, gdy spalono setki samochadów, policja trzymała się z daleka i wysyłała specjalnie przeszkolonych do dialogu funkcjonariuszy, którzy grillowali hot dogi halal z ludźmi wzniecającymi zamieszki, żeby tamci spróbowali zrozumieć, że wybrali błędny sposób postępowania.

Od nowego roku akademia policyjna wprowadzi więcej szkoleń z wrażliwości kulturowej, zagadnień gender i etyki.

 

Lady Svelge

Member
65
36
Vademecum Radykalnego Islamofoba

Gdy poruszamy temat kłamstwa w islamie, najczęściej pojawia się słowo „takija”. Jest to spolszczona wersja słowa, a jego alternatywne pisownie to„al-Taqiyya” i „taqiya”.

Słownik szyizmu definiuje to pojęcie w następujący sposób: Słowo „al-Taqiyya” dosłownie oznacza „ukrywanie lub kamuflowanie wierzeń, przekonań, idei, uczuć, opinii i strategii w czasie istotnego zagrożenia w danym momencie lub w przyszłości, celem ochrony przed fizyczną lub / i psychiczną szkodą”.


Cytat pochodzi z artykułu na blogu alkuda


Fitzgerald ze strony Jihadwatch przytacza inną definicję: „Jest to celowe wprowadzanie w błąd w kwestiach religii, mające na celu ochronę islamu i muzułmanów”.


Od innych technik okłamywania stosowanych przez muzułmanów takija różni się tym, że jest kłamstwem wprost. To, co czarne, nazywane jest białym. Najlepszym przykładem z naszego polskiego podwórka jest wypowiedź emira Popławskiego w TVN podczas programu z udziałem Tomasza Sekielskiego i Andrzeja Morozowskiego. Jeden z tych dziennikarzy zadał mu pytanie brzmiące mniej więcej tak: „A jak to jest z tym biciem kobiet w Koranie?” Na co emir Popławski, wtedy przywódca warszawskiej gminy muzułmańskiej z ramienia MZR zrzeszającego dobrze zintegrowanych i lojalnych Tatarów odpowiedział: „Ależ Koran zabrania bicia kobiet!”.


Przyjrzyjmy się dokładniej tej sytuacji. Gdy mowa o kłamstwie w islamie, często spotyka się opinię, że jest ono dozwolone tylko w przypadku bezpośredniego zagrożenia życia własnego, lub innych muzułmanów. Co jednak groziło Popławskiemu gdyby powiedział prawdę, że Koran mówi „bijcie je” (4:34)? Aresztowanie? A może to, że tłum wściekłych feministek z pochodniami zaatakuje meczet na Wiertniczej? Nie. Chodziło po prostu o dobre imię islamu. Publiczne przyznanie, że Koran pozwala na bicie żony, żon lub niewolnic, nie postawiłoby islamu w korzystnym świetle. To wystarczyło, by dobrze zintegrowany, lojalny Tatar skłamał. A co zrobiła warszawska społeczność muzułmańska z tym, że ich szef publicznie kłamie na temat zasad islamu? Nic.


Drugim kluczowym pojęciem jest „kitman”, lub „ketman”. Słowo to pojawia się w „Zniewolonym umyśle” Miłosza:

„Zdaniem ludzi na muzułmańskim Wschodzie posiadacz prawdy nie powinien wystawiać swojej osoby, swego majątku i swego poważania na zaślepienie, szaleństwo i złośliwość tych, których Bogu spodobało się wprowadzić w błąd i utrzymać w błędzie. Należy więc milczeć o swoich prawdziwych przekonaniach, jeżeli to możliwe. Jednakże są wypadki, kiedy milczenie nie wystarcza, kiedy może ono uchodzić za przyznanie się. Wtedy nie należy się wahać. Nie tylko trzeba wtedy wyrzec się publicznie swoich poglądów, ale zaleca się użyć wszelkich podstępów, byleby tylko zmylić przeciwnika. Będzie się wtedy wypowiadać wszelkie wyznania wiary, które mogą mu się podobać, będzie się odprawiać wszelkie obrządki, które uważa się za najbardziej niedorzeczne, sfałszuje się własne książki, wykorzysta się wszelkie środki wprowadzania w błąd. (…) Ketman napełnia dumą tego, kto go praktykuje. Wierzący dzięki temu osiąga stan trwałej wyższości nad tym, którego oszukał, chociażby ten ostatni był ministrem czy potężnym królem (…). Szydzisz z nieinteligentnej istoty, rozbrajasz niebezpieczną bestię. Ileż uciech jednocześnie!„


Ten tekst zainspirował Lesława Maleszkę do nadania sobie pseudonimu „Ketman”.


Według Fitzgeralda ketman ma identyczny cel jak takija, (ukrywanie prawdy o islamie w celu ochrony islamu i muzułmanów), a różni się tym, że polega naużywaniu półprawd i nie jest kłamstwem wprost, lecz raczej ukrywaniem istotnej części prawdy.


Weźmy zdanie: „Koran zawiera wiele wersetów wzywających do pokoju i tolerancji.” Czy to prawda? Oczywiście. Niestety nie cała prawda, ponieważ Koran zwiera też wersety wzywające do wojny, eksterminacji, wyzysku i prześladowań i właśnie te brutalne wersety anulują wersety tolerancyjne i pokojowe, ponieważ zostały „objawione” później. A zasady interpretacji Koranu są takie, że jeśli dwa wersety wydają się mówić co innego na ten sam temat, to liczy się ten późniejszy. To jest ta mniej wygodna dla muzułmanów część prawdy, którą ukrywa osoba stosująca ketman.


Inny przykład: Sayyid Qutb, jedna z najważniejszych postaci w historii fundamentalizmu islamskiego twierdził, że islam jest religią pokoju, bo gdy opanuje cały świat, to zapanuje pokój. Niestety muzułmanie i obrońcy islamu często nazywają islam religią pokoju nie mówiąc, że chodzi o „pokój” pod muzułmańskim butem.


Jeśli jednak ktoś wmawia nam, że słowo „islam” znaczy „pokój”, to już nie jest to ketman, lecz kłamstwo wprost, czyli takija. Słowo „islam” znaczy bowiem „całkowite podporządkowanie”, a nie pokój. Po arabsku „pokój”, to „salam”. Oba te słowa są ze sobą spokrewnione (wspólny rdzeń „SLM”), ale nie znaczą tego samego. Można powiedzieć, że „islam” znaczy „pokój pod warunkiem całkowitego podporządkowania”. Mahomet napisał do cesarza Bizancjum: „Przyjmij islam, a będziesz bezpieczny”. Cesarz odmówił, więc nie był bezpieczny, a Bizancjum zostało zaatakowane przez muzułmanów jeszcze za życia Mahometa.


Kłamstwo ma swoje korzenie w Koranie:

Koran (3:54) Oni knuli podstęp i Bóg knuł podstęp; a Bóg jest najlepszy spośród knujących podstępy.

Koran (3:28)mówi: „Niech wierzący nie biorą sobie za przyjaciół niewiernych, z pominięciem wiernych!A kto tak uczyni, ten nie ma nic wspólnego z Bogiem, chyba że obawiacie się z ich strony jakiegoś niebezpieczeństwa. Bóg ostrzega was przed samym Sobą i do Boga zmierza wędrowanie.”


Tafsiral-Jalalayn (komentarz do Koranu) w odniesieniu do wspomnianego fragmentu tłumaczy to tak, że w razie zagrożenia można udawać przyjaciół niewiernych, ale nie można faktycznie być ich przyjacielem. Samo słowo „takija” pochodzi od arabskiego słowa oznaczającego w tym wersecie przyjaciela lub patrona.


Kłamstwo ma też uzasadnienie w sunnie. Przykładem może być hadis ze zbioru Bukhariego (Tom5, Księga 59, Numer 369) opowiadający o tym jak Mahomet chciał się pozbyć przywódcy żydowskiego plemienia banu Nadir z Medyny i zarazem poety Ka’ba bin al-Ashrafa, który spiskował przeciwko niemu i wyśmiewał go w swych wierszach.

Mahomet spytał swoich ludzi: „Kto zabije Ka’ba bin Al-Ashrafa, który szkodzi Allahowi i jego apostołowi?” Na ochotnika zgłosił się jeden z jego najważniejszych cyngli: Muhammad ibn Maslama. Powiedział, że może wykonać zadanie, ale będzie musiał okłamać ofiarę, by dostać się do jej domu. Mahomet zgodził się na to. Ibn Maslama i jego ekipa powiedzieli poecie, że mają dość Mahometa i chcą go porzucić. Ka’b binAl-Ashraf wpuścił ich do domu i został przez nich zamordowany.


Nie twierdzę, że tylko muzułmanie kłamią, a inni zawsze mówią prawdę. W sytuacjach zagrożenia nawet pierwsi chrześcijanie nie zawsze byli gotowi oddać życie za to, co uważali za Prawdę. Najlepszym przykładem jest Piotr Apostoł, który zaparł się Jezusa trzy razy. Był jednak załamany, gdy uświadomił sobie, co zrobił.


Gdyby jednak św. Piotr był muzułmaninem, jego wyrzuty sumienia nie miałyby sensu. Dowodem na to może być historia Ammara ibn Jasira. Muzułmanin ten został uwięziony przez Mekkańczyków i zmuszony do wyparcia się islamu i przeklinania Mahometa. Gdy później opowiedział o tym Mahometowi, ten spytał go o szczere uczucia. Gdy ibn Jasir odparł, że w głębi serca nie stracił wiary ani na chwilę, Mahomet poradził mu, by dalej kłamał w razie kolejnych prześladowań.
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 600

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
7 660
21 066
Twoim wrogiem jest hipsterski Islam!

Nie żyje Islam Yaken – hipsterski dżihadysta
Dzisiaj, 1 grudnia (12:54)
W zamachu samobójczym w Kobane zginął Islam Yaken, największy hipster wśród watażków Państwa Islamskiego.

To zdjęcie rozsławiło hipsterskiego dżihadystę
/Twitter

Często do dżihadystów dołączają osoby pozbawione większych perspektyw i szans na dobre życie. Liczą, że u boku islamistów odnajdą szczęście, a w nagrodę za wierną służbę poprawią znacznie swój status ekonomiczny.

Islam Yaken kompletnie przeczy opisanym wyżej przypadkom. Ten wszechstronnie wykształcony młody mężczyzna z zamożnych dzielnic Kairu mógł wybrać jedną z wielu dróg. Skończył prawo, znał biegle francuski, niemiecki i angielski.

Postępująca radykalizacja poglądów sprawiła, że Islam Yaken postanowił zostać dżihadystą i walczyć o lepsze jutro Państwa Islamskiego. Ze względu na swój wygląd, szybko dorobił się sporej popularności i miana największego hipstera wśród islamistów.

Młody Egipcjanin zginął w zamachu samobójczym w Kobane. Z listów mężczyzny, jakie zostały opublikowane wynika, że był gotowy na śmierć.

"Śmierć przychodzi do każdego, zazwyczaj niezapowiedziana. Dotyka zarówno muzułmanów jak i niewiernych. Dobrze jest zginąć za tego, który stworzył niebo, ziemię i wszystkie żyjące na niej stworzenia" - napisał Islam Yaken.

Tak zmienił się Islam Yaken
/Twitter

Hipsterów mordujo wieśniaki jakieś! A Yakena szkoda - pewnie znał hadisy, których nie znał nikt inny, bo były tak niepopularne.
 
D

Deleted member 427

Guest
Szwecja co przyjmuje czarnych z USA z powodu tamtejszego "rasizmu"
Ale to jest serio? Ilu już przyjęli? Niech przyjmą wszystkich rezydentów Detroit, gwarantuje wzrost afrofobii o 100% :)
 

tomky

Well-Known Member
790
1 954
No, to chyba zaczyna się islamizacja/multikulturowanie Polski.
Na razie sprowadzają na próbę 100 sztuk z Syrii, oczywiście po wyborach.
Taka obrót spraw zaczął mi świtać niedawno, gdy połączyłem wyświetlanie serialu o haremie z pochlebnymi artykułami o islamie w głównym ścieku medialnym.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/uchodzcy-z-syrii-przyjada-do-polski,500102.html
Pierdolone tvn oczywiście jako główny obrazek do artykułu zapodało malutkiego, zagubionego chłopca, żeby zagrać na emocjach.

Muzułmanie z UK i Polski rozdawali ulotki o islamie w Warszawie na Placu Zamkowym.
 

tomky

Well-Known Member
790
1 954

tomky

Well-Known Member
790
1 954
Dyrektor zabronił używania i noszenia szwedzkiej flagi w jakiejkolwiek postaci, gdyż może ona obrażać uczniów o tzw. „zagranicznym pochodzeniu”. Zakaz nie obowiązuje jedynie w święta narodowe i przy wymianach uczniowskich.
Aha sprawa się dzieje w Szwecji.
„Każde zastosowanie szwedzkiej flagi jest zabronione. – Chcemy, upewnić się, że uczniowie nie chcą urazić nikogo flagą Szwecji” powiedział Hans Akerman. Hahahahha

http://parezja.pl/szwecja-jednej-ze-szkol-zakazano-noszenia-flagi-szwedzkiej/
http://nyheteridag.se/sweden-the-swedish-flag-was-banned-at-elementary-school-by-the-principal/
 
Do góry Bottom