Teorie spiskowe

tolep

five miles out
8 324
14 688
Pozostaje jeszcze pytanie retoryczne, co ten szur Doman "sprawdzil" i jak.

Ale jest jeszcze jedna ciekawostka, zastanawiam się kto te prymitywne manipulacje produkuje i po co. Just for fun czy z powodu zjebania. A może jednak jest w tym jakiś zysk, w końcu szury też mają jakieś pieniądze.
 
  • Like
Reactions: Alu

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 404
23 627
Nie ma żadnych obcych, są jedynie turbosłowiańscy potomkowie chcący pooglądać sobie upadek Okcydentu.

Amerykański profesor: "UFO to wehikuły czasu z przyszłości"
Niewyjaśnione
Wczoraj, 3 kwietnia (07:24)

Wielu pasjonatów zjawisk nadprzyrodzonych uważa, że UFO przylatuje na Ziemię z innych, bardzo odległych galaktyk. Profesor na Uniwersytecie Montana Tech, Michael Masters, uważa jednak, że niezidentyfikowane obiekty latające mogą tak naprawdę pochodzić z naszej planety.

Masters twierdzi, że UFO to w rzeczywistości nie istoty pozaziemskie, lecz nasi odlegli potomkowie, którzy za pomocą wehikułu czasu wracają, aby zbadać swoją własną przeszłość ewolucyjną. Profesor przedstawił swoją teorię w nowo wydanej książce "Identified Flying Objects". Masters, który posiada doktorat z antropologii, wykorzystuje naukę, aby wyjaśnić dlaczego ludzie, którzy zgłaszają bliskie spotkania z kosmitami, zawsze opisują ich w ten sam sposób. Profesor przedstawił ten schemat:

"Istoty pozaziemskie są powszechnie opisywane jako dwunożne, pionowe stworzenia, mające pięć palców na każdej dłoni i stopie, dwoje oczu, usta i nos. Zazwyczaj mogą również komunikować się z nami w naszych własnych językach" - czytamy w jego książce.

Masters zdaje sobie sprawę, że jego badania mogą zostać uznane za marginalne i niezbyt wiarygodne, ale uparcie broni swojej teorii zawartej w nowej książce. Profesor zwrócił uwagę, że temat należy traktować bardzo poważnie, o czym najlepiej świadczy fakt, że Departament Obrony USA przeznaczył 22 miliony dolarów na badania nad UFO.

Masters uważa, że nadszedł czas, aby więcej naukowców zainteresowało się problematyką niezidentyfikowanych obiektów latających.

"Mam nadzieję, że będziemy mogli rozpocząć nowy dialog i nie będziemy musieli bronić badań przed oskarżeniami, ponieważ zgłębianie problematyki UFO uważam za bardzo naukowe" - uczony stawia taką tezę.
 

tolep

five miles out
8 324
14 688
Nie ma żadnych obcych, są jedynie turbosłowiańscy potomkowie chcący pooglądać sobie upadek Okcydentu.

Ten śmieszek i troll od zmiannaziemi, nawiasem pisząc mój kolega z dawnej roboty, mocno mi zaimponił nawiązaniem współpracy z interią XD

Co odpowiada poniekad na moje wcześniejsze pytanie, czy na szurostwie różnych Domanów można zarobić.
 
D

Deleted member 4683

Guest
Pozostaje jeszcze pytanie retoryczne, co ten szur Doman "sprawdzil" i jak.

Ale jest jeszcze jedna ciekawostka, zastanawiam się kto te prymitywne manipulacje produkuje i po co. Just for fun czy z powodu zjebania. A może jednak jest w tym jakiś zysk, w końcu szury też mają jakieś pieniądze.

Ponieważ to jest temat o teoriach spiskowych to też przedstawię jedną. Całkiem możliwe, że żydzi sami w pełni świadomie tworzą większość antysemickiej propagandy. Ryzyko związane z taką działalnością jest stosunkowo niewielkie. Być może pod jej wpływem jakiś cymbałek namaluje swastę na synagodze albo nawet zabije przypadkowego żyda. Jednak żydzi jako masa tylko skorzystają na takich incydentach. Antysemityzm jako wspólne zagrożenie doskonale wiąże wspólnotę a także wzmacnia ten ich status wiecznych ofiar. Idąc dalej - czy to nie dziwne, że tylu antysemitów ma semickie ryje i żydowskie nazwiska ? Zresztą nawet Doman pisał, że wygląda jak żyd i był brany za żyda.
 

tolep

five miles out
8 324
14 688
W takim razie ja pociągnę temat tego spiczu JFK na dorocznym spotkaniu z korpusem prasowym. Jego sens jest IMO następujący:

Proooooszę, przestańcie mnie już grillować za ten groteskowy fakap w Zatoce Świń tydzień temu. PROOOOOSZĘ. uwierzcie że mieliśmy bardzo dobre powody tylko nie możemy ich ujawnić. PROOOSZĘ.

Chciałbym zobaczyć miny tej elity dziennikarstwa amerykańskiego. Wtedy to była rzeczywiście elita, a nie jakieś kurewki o skórach nciągniętych jak na bębnie i skośnych oczach, typu Megyn Kelly, które nadają się może na pogodynki. Nie wierzę ze to łyknęli.

Z drugiej strony, chciałoby się wierzyć że JFK nie był aż takim idiotą by wierzyć że to łykną. Z trzeciej strony, facio znany był z tego, że krew zamiast do mózgu płyneła mu do ciał jamistych, a sam fakt wybrania go na prezydenta o niczym nie przesądza.
 
Ostatnia edycja:

Alu

Jedziem do Paragwaju!
4 453
8 900
Kłamstwo nie, co najwyżej manipulacja. Czyli powycinane fragmenty z tej samej przemowy. Większa część wypowiedzi jest zgodna z intencją JFK.

Kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo. Z kontekstu całej przemowy wynika, że Kennedy mówi o działaniach krajów komunistycznych a nie żadnych tajnych stowarzyszeniach (tytuł filmiku).

Zwolennicy teorii spiskowych nieustannie kłamią i manipulują. Gdyby mainstreamowe media zmanipulowały wypowiedź wycinając z 20 minutowej przemowy pojedyncze zdania, fragmenty zdań, sklejając zdania i tworząc z tego inną wypowiedź mielibyśmy do czynienia z niebywałym skandalem na skalę światową. Po zwolennikach teorii spiskowych spływa to jednak jak woda po kaczce, żadnych przeprosin, żadnego zażenowania, napiętnowania czy choćby odcięcia się od manipulacji i kłamstw.

Wstyd!
 
Ostatnia edycja:

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 404
23 627
Iluminatów dzisiaj poznaje się po kiepskiej, zdeformowanej sztuce. Im więcej psychodelicznych gargameli, tym ciaśniejszy krąg wtajemniczenia.

Teorie spiskowe: Lotnisko w Denver siedzibą Iluminatów
Artykuł/Nauka 05.04.2019
Leo-Tanguma-Panorama3-1180x394.jpg


Hubert Taler @htaler
Budynki był od zawsze inspiracją różnych spiskowych teorii. Szczególnie te tajemnicze, do których trudno się dostać i o których mało wiadomo: na przykład Pentagon czy Pałac Kultury i Nauki. Zdarza się, że wokół budynków narasta ogromna liczba: tak było w przypadku World Trade Center. Jednak niekwestionowanym liderem w liczbie spisków otaczających jedno miejsce jest… lotnisko w Denver w amerykańskim stanie Kolorado.

Lotnisko w Denver jest uważane za manifest Nowego Porządku i Rządu Światowego. Jak zwykle w logice teoretyków spiskowych łączy się wielka tajemnica i… swobodne zostawianie wskazówek wszędzie, gdzie to możliwe. Nie przeszkadza to zwolennikom teorii spiskowych nazywać go… tajną bazą NWO.

NWO, od angielskich słów New World Order – czyli Nowy Porządek Świata, to swoista nadrzędna meta-teoria spiskowa, sugerująca że większość (lub wszystkie!) zmiany na Ziemi i decyzje polityczne są wynikiem jednego, tajnego ustalenia. NWO ma również jedną dziwną cechę: zostawia wszędzie aluzje do swoich tajnych planów.

Oddany do użytku w 1995 Port Lotniczy Denver (DEN) zastąpił wysłużone i położone w uciążliwym miejscu używane dotąd lotnisko Stapleton. Położenie nowego lotniska pozwala na mniejsze narażenie terenów mieszkalnych na hałas i na uniknięcie zaśnieżenia zimą. Dzięki nowoczesnemu projektowi jest to również pierwsze lotnisko w Stanach Zjednoczonych, które otrzymało certyfikat ISO 14001. Otoczenie i wnętrza portu lotniczego również zaprojektowano tak, aby dogodzić nowoczesnym gustom – w halach znajdziemy obrazy i freski zamówione specjalnie dla lotniska, a terminal ma dach, który kształtem ma przypominać szczyty Gór Skalistych.

Podejrzewam więc, że to właśnie ta nowoczesność spowodowała wysyp teorii spiskowych na temat tego kompleksu budynków i pasów startowych. Oto najciekawsze z nich.

Pasy startowe ułożono w kształt swastyki
Wystarczy spojrzeć na zdjęcie lotnicze aby przekonać się, że trzeba mieć dużo dobrej woli, aby zobaczyć w zwykłych pasach umieszczonych pod kątem prostym akurat właśnie swastykę. Takie rozłożenie pasów startowych jest dość typowe – umożliwia bowiem równoczesne starty w różne strony. Oczywiście apofeniczne umysły teoretyków spiskowych widzą tu to, co chcą widzieć.

denver-swastyka.jpg


Na podłodze umieszczono informacje o planowanej pladze
Według tej teorii lotnisko jest uosobieniem planów depopulacji za pomocą kontrolowanej, sztucznie wywołanej plagi. Na podłogach umieszczono ponoć kod opisujący nowy szczep wirusa zapalenia wątroby.

W rzeczywistości są to nazwy miejscowe w języku Indian Navajo, z wyjątkiem dwóch tajemniczych słów: Braaksma oraz Villarreal. Krótkie poszukiwania pozwalają jednak rozwiązać i tę zagadkę: artystami projektującymi wystrój byli Carolyn Braaksma i Mark Villareal.

Na ścianach umieszczono zapowiedź planowanej depopulacji
Na ścianach terminalu umieszczono wiele murali, z których dwa dyptyki zwróciły uwagę zwolenników teorii spiskowych. Oba dwuczęściowe dzieła są stworzone przez tego samego artystę: Leo Tangumę. Jedno nosi tytuł Dzieci świata marzą o pokoju, a drugie W pokoju i harmonii z naturą.

untitled-41-2-min-1000x811.jpg


Pomysł na dzieła był następujący: w pierwszej części widzimy zło: wojnę, dyktatorską władzę, uciemiężenie, a w przypadku drugiego muralu dzieci oglądające zwierzęta i rośliny jedynie za szkłem w muzeum.

Druga część murali to odpowiednio szczęśliwe dzieci, słowo „pokój“ w wielu językach (w tym w polskim) i przekucie broni na lemiesze. Są też ludzie, rośliny i zwierzęta w kolorowym raju.

Brzmi niewinnie, prawda?

untitled-1-min-1000x435.jpg


Jednak, gdy ma się umysł spiskowy, widzi się w tym kolejno: depopulację ludzkości przy pomocy wojska, elity ochronione przed apokalipsą (to te zwierzęta za szybą). Aha, a na podłodze w pobliżu murali są symbole: Au Ag (symbole wydobywanych w Kolorado srebra i złota), interpretowane w spisku jako „zabójcza toksyna Australia Antigen“. Antygen australijski faktycznie istnieje, ma jednak symbol HBS i… może być użyty do uodpornienia populacji na wirusowe zapalenie wątroby. Czyżby rząd światowy miał jeszcze bardziej szatański plan zaszczepienia wszystkich, żeby nie chorowali. A, czekajcie, to przecież też jest jedna z tez spiskowców.

A teraz dwa faktycznie dziwne, a za to prawdziwe, fakty na temat Lotniska Denver.

Demoniczna rzeźba konia zabiła człowieka
Przed terminalem stoi faktycznie demonicznie wyglądający mustang. Świecą mu się oczy, i wygląda jakby przybiegł z piekła. Do tego w 2006 r. zabił swojego twórcę, rzeźbiarza Luisa Jimeneza, na którego spadł fragment tworzonego pomnika.

denver-mustang.jpg


Kamień węgielny zawiera dedykację i symbole masońskie
Zgodnie ze zwyczajem umieszczony kamień węgielny zawiera dedykację dla New World Airport Commision, rzekomo nieistniejącej organizacji, za to kojarzącej się z NWO. Jak zwykle światowy rząd nowego porządku nie umiał ukryć swojego istnienia. Dodatkowo ma on symbole masońskie – i podziękowania m.in. dla loży wolnomularzy. Obok znajduje się tabliczka, na której to samo jest powtórzone alfabetem Braille’a (a spiskowcy – serio – uważają że to klawiatura, na której można rozpocząć proces zabijania populacji ziemskiej).
 

Maksymiliana

Everyday Hero
315
175
Ostatnio bardzo nakręciłam się na poznawanie tajemnic radiostacji numerycznych.
Część teoretyków spiskowych głosi, że niektóre z tych sygnałów mogą być nadawane przez zaginione samoloty i statki w okolicach trójkąta bermudzkiego.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 509
23 614
Śmieszna teoria spiskowa rodem z USA.
Otóż wielu Amerykanów uważa, że do środków uspokajających producenci dodają środki przeczyszczające.
Nawet Ministry w kawałku "So Wat?" temat ten poruszyło:
"Sedatives supplied become laxatives" - czyli: "Uspokajacze stają się przeczyszczaczami"
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 509
23 614
Oczywiście że to co śpiewało Ministry, było metaforą.
Jednak skojarzenie nie było przypadkowe.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 371
4 169
Doszło niedawno do ciekawego wycieku dokumentów mających wskazywac na istnienie co najmniej jednego projektu badawczego u prywatnych kontraktorów armii usa mającego na celu badanie technologii obcych. Sprawa nie jest prosta do wyjaśnienia, wymaga znajomości pewnych postaci ufologii amerykańskiej jak i poświęcenia czasu na zaznajomienie sie z tokiem wydarzen. Jak ktoś ma ochote - Dolan wyjaśnia o co chodzi, najpierw w streamie sprzed tygodnia o zawartości samych dokumentów, a dziś w cześci drugiej - interpretacje i komentarze ze znanych mu źródeł. Dla mnie sprawa wygląda legitnie bo wierzę Dolanowi i Grantowi Cameronowi - a także pośrednio Edgarowi Mitchellowi, a inne okoliczności też wskazuja na legitność tych papierów. Opisywanie tego zajeloby sporo, zatem jak ktoś ma czas, zapraszam.


Dolan podaje linki do dokumentów, jak i blogów je omawiających. Dodam tylko, że same dokumenty są tu:
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 509
23 614

Na początku parę ciepłych słów o libach i korwinie :D
Dałem to samo wcześniej w innym wątku - "Propaganda, manipulacja i ordynarne kłamstwo, czyli mass media".
https://libertarianizm.net/threads/...two-czyli-mass-media.5405/page-22#post-250226
To nie jest teoria spiskowa, a znana i ujawniona praktyka spiskowa.

Co do spiskowych teoryj, to wklejam wideo gościa od tych teoryj. Jest tam o wariatach w teoriach spiskowych. Śmieszne. Ale w ten sposób z każdego youtubera czy badacza spisków można zrobić wariata.
 
Ostatnia edycja:

Claude mOnet

Well-Known Member
1 018
2 204
Dałem to samo wcześniej w innym wątku - "Propaganda, manipulacja i ordynarne kłamstwo, czyli mass media".
https://libertarianizm.net/threads/...two-czyli-mass-media.5405/page-22#post-250226
To nie jest teoria spiskowa, a znana i ujawniona praktyka spiskowa.

Co do spiskowych teoryj, to wklejam wideo gościa od tych teoryj. Jest tam o wariatach w teoriach spiskowych. Śmieszne. Ale w ten sposób z każdego youtubera czy badacza spisków można zrobić wariata.
Na tego gościa (Etera TV) bym bardzo uważał!

Fakt faktem, robi ciekawe materiały, ale na 90% to człowiek służb. Manipuluje jak cholera (wyzywa od chorych psychicznie i daje zmanipulowane materiały np. ten gość 12000szabel poszedł do psychuszki i brał leki, bo inaczej w pierdlu by wylądował za uprawę Marychy, Eter dał materiał bez wytłumaczenia sytuacji, a tę kobitkę ze 2 minuty prowokował wyśmiewając się z niej jako artystki, oczywiście dał tylko moment jak wybuchła), skłóca całe środowisko ludzi zajmujących się spiskami, być może też podpierdala np. do 12000szabel w styczniu wparowała policja ws. umieszczenia filmu z zaciukaniem Adamowicza, skonfiskowali wszystko co przypominało komputer, nawet monitor zabrali!

Udaje biednego, a podobno w niezłej hawirze mieszka... Handlował/handluje mundurami ze służb wojskowych (był pośrednikiem, czy według Was WSI/SKW pozwala na handel z kimkolwiek?) - jak to wyszło na jaw usunął konto na Allegro. Chodzi z ochroną. ogólnie dziwna sprawa...

Tutaj jak Eterek Psy-OP odpalił aby wkurwić kobietę-artystkę:
 
Ostatnia edycja:

mikioli

Well-Known Member
2 735
5 225
Na tego gościa (Etera TV) bym bardzo uważał!

Fakt faktem, robi ciekawe materiały, ale na 90% to człowiek służb. Manipuluje jak cholera (wyzywa od chorych psychicznie i daje zmanipulowane materiały np. ten gość 12000szabel poszedł do psychuszki i brał leki, bo inaczej w pierdlu by wylądował za uprawę Marychy, Eter dał materiał bez wytłumaczenia sytuacji, a tę kobitkę ze 2 minuty prowokował wyśmiewając się z niej jako artystki, oczywiście dał tylko moment jak wybuchła), skłóca całe środowisko ludzi zajmujących się spiskami, być może też podpierdala np. do 12000szabel w styczniu wparowała policja ws. umieszczenia filmu z zaciukaniem Adamowicza, skonfiskowali wszystko co przypominało komputer, nawet monitor zabrali!

Udaje biednego, a podobno w niezłej hawirze mieszka... Handlował/handluje mundurami ze służb wojskowych (był pośrednikiem, czy według Was WSI/SKW pozwala na handel z kimkolwiek?) - jak to wyszło na jaw usunął konto na Allegro. Chodzi z ochroną. ogólnie dziwna sprawa...

Tutaj jak Eterek Psy-OP odpalił aby wkurwić kobietę-artystkę:
Przecież to jakaś wariatka. Nie obraził jej, ale ruszył jej ego.
 
Do góry Bottom