Teorie spiskowe

Oreł

Well-Known Member
574
450
Trzy poziomy wyjaśnienia łańcuszka o oświadczeniach na FB:

1. Masowe wzbudzenia wśród polskich użytkowników (karpie, psy, dziki, Owsiak) spowodowały, że biedna sieć neuronowa Facebooka karmiona taką dawką durnoty zgłupiała i zaczęła promować na tej samej zasadzie przypadkową pierdołę, którą okazał się łańcuszek o oświadczeniach.

2. Wszystkie powyższe wzbudzenia były celowo stymulowane, łańcuszek o oświadczeniach przypadkiem wpadł w tryby i został wypromowany przez te same ustawienia algorytmów Facebooka.

3. Wszystkie powyższe wzbudzenia były celowo stymulowane, zaś łańcuszek o oświadczeniach puszczono jako próbę kontrolną, dla sprawdzenia, czy przypadkową pierdołę da się wypromować równie szeroko jak kontrowersyjne tematy poruszające całe społeczeństwo.
 

rawpra

Well-Known Member
2 742
5 196
wiara w to że ruscy schakowali wybory w usa to wg Was teoria spiskowa? a co z wiarą w gender wage gap? albo w to że iq nie różni się między "rasami" z powodów biologicznych? @Claude mOnet wypowiedz się proszę specjalisto od spisków
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 018
2 204
wiara w to że ruscy schakowali wybory w usa to wg Was teoria spiskowa? a co z wiarą w gender wage gap? albo w to że iq nie różni się między "rasami" z powodów biologicznych? @Claude mOnet wypowiedz się proszę specjalisto od spisków
Ale o czym konkretnie? Co do kabały to ma sens, o ile kuma się gematrię (pan Niewolski sprawia wrażenie, że nie ma o tym zielonego pojęcia, podejrzewam, że sam więcej wiem o gematrii od niego, wstyd!). Ruscy niczego nie musieli hakować, bo Clinton miała więcej głosów od Trumpa, tylko że w USA prezydenta wybierają kongresmeni/senatorzy, a tego zhakować się nie da! Ten powyżej idiotocast to jakiś taki dla niepełnosprawnych umysłowo. Może faktycznie to jest pomysł na udawanie/byciem debilem od spisków w dobie idiokracji, wtedy można pewnie dziś z tego wyżyć...
 

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 889
7 462
Ruscy wydali kilkadziesiąt mln $ na kampanię na TT i FB korzystając z nowoczesnych metod manipulowania wyborcami (i skradzionych Demokratom dokumentów).
Ale z drugiej strony Clinton wydała 2 mld$ (2 razy więcej niż Trump), miała najlepszych specjalistów od PR, wsparcie niemal całego establishmentu medialnego i celebrytów.
Nie sposób powiedzieć czy wpływ ruskich przeważył czy nie.
 
D

Deleted member 6492

Guest
Wracam na moment do Pizzagate, bo ciągle fascynuje mnie ta teoria spiskowa.

Wiecie, że w grudniu 2016 roku do waszyngtońskiej restauracji Comet Ping Pong wszedł Edgar Maddison Welch, 28-letni mieszkaniec Karoliny Północnej, i oddał trzy strzały z karabinka AR-15. Jeden z nabojów przebił ścianę szafy/składzika z zamkiem szyfrowym, w którym znajdował się ten oto komputer:


Zwolennicy pizzagate utrzymują, że Edgar Maddison Welch to pionek, wynajęty do zrobienia zamieszania (został niedawno skazany na 4 lata więzienia, co oznacza, że wyjdzie za mniej niż rok). strzelając akurat w komputer, zniszczył prawdopodobnie dysk twardy i znajdujące się na nim dowody (nagrania z kamer?).Odnośnie pizzagate to zespół, który był stałym bywalcem w Comet Ping Pong - Heavy Breathing - ma bezpośrednie nawiązania do pedofilii w swojej twórczości.0c47XQF.png


Ten gość co napisał "killroom" w komentarzu na instagramie przy zdjęciu tej chłodni - miał na swoim instagramie zdjęcia trumien dziecięcych (w rozmiarze dziecięcym).


Tutaj dużo zdjęć z instagrama restauracji (trzeba usunąć spacje):
ht tp://themillenniumreport . com/2016/12/pizzagate-comet-pizza-owner-james-alefantis-posted-hundreds-of-suspicious-instagram-pictures-like-these/


Takich poszlak jest cała masa. Dziwię się każdemu kto uważa to za li tylko teorię spiskową.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Non Serviam

Well-Known Member
830
2 164
No raczej na pewno jest prawdziwa inaczej by nie spalili Alexa Jonesa. Gość środowisku dodawał sporej dawki oszołomstwa i nie przejmował się za bardzo żadną etyką, ale jak jakiś pajac zaczął strzelać w pizzerii to 'nagle' się wycofał, po mimo że normalnie taka ilość zbiegów okoliczności jak przy Pizzagate wystarczyłaby mu na grzanie tematu przez dobre pół dekady.
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 6492

Guest
No raczej na pewno jest prawdziwa


Zdjęcia z instagrama i działalność Heavy Breathing nie pozostawiają żadnej watpliwości - "Pizzagate is real". Trzeba trochę poszperać, żeby dotrzeć do wszystkich zdjęć - bo te najczęściej krążące można zakwestionować - ale jak się to zrobi to jest zaorane i wszystko wiadomo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Claude mOnet

Well-Known Member
1 018
2 204
Prewencyjny atak systemu na szurię, bo mogą być niebezpieczni (porównanie do recydywisty Stefana Wilmonta). Facet (p.Marek Podlecki) myśli, że jest bohaterem z filmu "Oni żyją" ("They live"), tylko zamiast okularów ma wahadełka i puszki po Coli, a kosmici według niego to parchy (w Superstacji myślą chyba, że parchy to żydzi!). Dziś pan Podlecki, jutro i my, bez obaw...

Tutaj wywiady z p.Markiem:
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 509
23 613
Facet (p.Marek Podlecki) myśli, że jest bohaterem z filmu "Oni żyją" ("They live"), tylko zamiast okularów ma wahadełka i puszki po Coli,
Według mnie to licencjonowany wariat z manią prześladowczą.
Uważam że służby celowo wykorzystują takich do prowokacji. Albo facet aktorzy, albo jest szczuty przez innych. Jak zobaczyłem te filmy, to pierwsze co mi się nasunęło na myśl, to: TWulec szczuty przez innych TWulców. Policja jakoś ma problemy z namierzeniem tego faceta, który cały czas jeździ tym samym samochodem. Przypadeq?
Jego przykład posłuży do zaostrzenia walki z "mową nienawiści".

a kosmici według niego to parchy (w Superstacji myślą chyba, że parchy to żydzi!)
https://sjp.pl/parch
Bo to jedyne słownikowe znaczenie tego słowa odnoszące się do osób.
Gdybym nie wiedział, że to licencjonowany wariat i usłyszał część jego wypowiedzi bez kontekstu, to też bym uznał, że facet wzywa do mordowania Żydów.
 
Ostatnia edycja:

MaxStirner

Well-Known Member
2 371
4 169
Istnieją porządne kanaly o ufo, przy czym nie w Polsce. Poza Ameryką i może troche Francją i Rosją poważna ufologia nie istnieje. Richard Dolan którego wręcz podziwiam, od paru miesięcy aktualizuje kanal - masa treści, w tym długie "wykłady" o najciekawszych przypadkach. On sie uważa za historyka a dopiero potem ufologa i pokazuje to zjawisko z perspektywy historycznej, czyli od lat 40tych do dzisiaj. Jak ktoś chce zrozumieć czemu niektórzy w to wierzą, - niech poświęci pare (dziesiąt?) godzin na ten kanał

https://www.youtube.com/user/RichardMDolan/videos

Inny, mocno legitny podcast ufologiczny, choć prowadzący to flegmatyk

https://www.youtube.com/user/PodcastUFO/videos
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 003
Wtem! Wreszcie jakaś hipoteza o śmierci JFK która ma ręce i nogi na pierwszy rzut oka (...) Jeden rykoszet, jeden strzał w gardło i jeden przypadkowy strzał agenta Secret Service. Ten trzeci był śmiertelny.

Skupili się na próbie wyjaśnienia kwestii wielu strzelców, ale potem przeszli do gładkiego sformułowania, że zamachowcem był "szaleniec". W dodatku wcisnęli gadki o UFO, ale pominęli Executive Order 11110 - za który nie będę w razie co umierał, bo też jest podważany, ale jeśli redaktorek wolał pisać w tym konetekście o UFO zamiast o 11110, to ja mi się zapala lampka alarmowa. Wiecie, taki sceptyczny prześmiewca.
Teoria przypadkowego strzału stworzona przez Howarda Donahue nie jest pociągająca dla miłośników tajemnic i teorii spiskowych. Każdy jej element układa się jednak w logiczną całość. Nie wskazuje na udział w zamachu UFO, mafii, Fidela Castro czy wywiadu PRL, ale potwierdza szaleństwo jednego zamachowca i brak profesjonalizmu prezydenckiej ochrony.
A jak szaleniec to po co drążyć temat? Tym bardziej, że 2 dni później "szaleniec" Oswald został zastrzelony przez żydowskiego gangstera Jacka Rubyego. Nie ma nic ciekawego proszę Państwa. Proszę się rozejść. :)
Tymczasem przedmiotem wielu teorii spiskowych nie jest sam przebieg zamachu, ale motyw.

Sam Kennedy też był niezłym spiskologiem i taka gadanina jak niżej , mogła napytać mu biedy. USA spiskami stoją, tam cały system rekrutacji elit jest spiskowy, już studenciaki są oswajane z wchodzeniem do bractw studenckich - to kształtuje mentalność elit które za naturalne uważają przeniesienie życia politycznego za kulisy. Oczywiście zawsze tak było i wszędzie tak jest, ale Zachód wmawia, że u nich nie. Ja bym nawet powiedział, że u Chińczyków te sprawy są bardziej transparentne, bo prędzej uwierzę, że rządzi Xi niż Tusk. System władzy na Zachodzie jest dużo lepszy, bo nawet atak jądrowy nie gwarantuje, że zabijesz osoby decyzyjne. Chyba, że Chińczycy też na to wpadli i Xi jest marionetką.


(to nie fejkowa wrzutka. sprawdziłem)

w czasie wyborów Trump trochę spapugował to przemówienie, ale to były jeszcze większe ogólniki.
 
Do góry Bottom