Tak będzie w AKAPie

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
kupujesz tonę kurczaków z niehumanitarnej i sadystycznej fermy za np. 1000 zł / tona i sprzedajesz w detalu jako wołowinę, wieprzowinę albo nawet ryby.

Lepiej kurczaki GMO otrzymywane z genetycznie modyfikowanych bakterii.
 
OP
OP
Ciek

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Lepiej kurczaki GMO otrzymywane z genetycznie modyfikowanych bakterii.
Nauka upadnie ze względu na brak szkół i Ministerstwa Edukacji Narodowej więc nie będzie żadnych modyfikacji genetycznych ale jest na to rada. Kiedyś kupiłem paluszki krabowe, a później zauważyłem, że są w całości z mintaja (to był chyba import z jakiegoś akapu). Idąc tym tropem można byłoby dla zmniejszenia kosztów te kurczaki na wołowinę wyprodukować z jakiś tańszych materiałów, np. z ziemniaków. Kurczaki z ziemniaków mogłyby produkować jakieś niedobitki wrażliwych ekologicznie (zakładam, że większość z nich zostałaby wytępiona jako lewactwo lub sama by ze sobą skończyła widząc co się dzieje z Matuszką Ziemią) i następnie sprzedawać to niczego nieświadomemu odbiorcy kurczaków. Odbiorca kurczaków z ziemniaków przerabiałby je na wołowinę i sprzedawał ten produkt nieświadomemu odbiorcy wołowiny, który by to sprzedawał w detalu bądź też przetwarzał (gulasz wołowy z kurczaków z ziemniaków, kiełbasa z wołowiny z kurczaków z ziemniaków, befsztyk wołowy z kurczaka z ziemniaka itp.)
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
BTW
W akapie nie będzie afer, bo nikt o niczym nie będzie wiedział.
bedom afery, pokazywać je bedom media w swoich kinach, materiały bedom bardziej strzeżone niż złoto w skarbcach abo komuchy na wybiegu, po seansie można se pogadać o aferze, przy kubku obowiązkowego napoju...
napój zawiera jakiś srodek który powoduje wymazanie pamięci, tak że nikt nie może nikomu opowiedzieć później co sie widziało...
#ipwakapie...
 
D

Deleted member 427

Guest
Ja w akapie będę robił rekonstrukcje etatyzmu - tak jak teraz są rekonstrukcje historycznych bitew, to w akapie będą rekonstrukcje etatystycznych zmagań jednostki z państwem - wizyta w urzędzie po pozwolenie na wycięcie drzewa etc.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Poprawka, ja w akapie nic nie będę robił, bo nie będzie patentów, więc i tak by mnie spiracili, zrobili podróby moich towarów i kradli pomysły. Po drugie, nie miałbym kapitału, bo państwo nie mogłoby każdemu zabrać 1 zł i dać mnie. Jak wiadomo, już człowiek pierwotny znał patenty i czebole, bo inaczej nie wynalezionoby koła. Nie powstałaby też strona Świat Kotów. A bez kontroli państwowej ludzie daliby sobie wcisnąć kwadraty zamiast kół i Świat Rosomaków zamiast Kotów.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Ja w akapie będę robił rekonstrukcje etatyzmu - tak jak teraz są rekonstrukcje historycznych bitew, to w akapie będą rekonstrukcje etatystycznych zmagań jednostki z państwem - wizyta w urzędzie po pozwolenie na wycięcie drzewa etc.
o to mam super oferte, leasing komuchów model michald, bedmo łazić i pierdolić komusze teksty...
 

Smok

Zradykalizowany
150
64
Ale lolada i autoorka. :D I tak nic nie zrobicie, bo bo was sąsiedzi zastrzelą w regularnych bitwach o dobra i surowce przy których Mad Max 2 to mokry sen etatysty.
 

Ślepy

neosarmata
75
41
Ja celuję w bardziej delikatne podniebienia: będę sprzedawał psinę, kocinę a nawet ludzinę.
I tak wszystko smakuje jak kurczak

A ja Cię przechytrzę. Założę konkurencyjne przedsiębiorstwo, sprzedające kurczaki jako psinę, kocinę i ludzinę i wyrzucę Cię z rynku oferując niższe ceny.
@GAZDA: te mury z komuchów to fenomenalny pomysł!!!!:)
 

Danjou

Król Akapu.
370
944
Może powinniśmy założyć podforum "pobożne" życzenia? Bo Patrząc na to co się dzieje, to chyba nie dożyjemy okazji, żeby umrzeć z bronią w ręku broniąc swej własności.
 

Hitch

3 220
4 872
Ja w akapie z chęcią zostanę szeryfem, nauczycielem historii i wykonawcą wyroków śmierci dla rodzin, którym wiara, przekonania lub warunki fizyczne nie pozwalają odjebać zwyrola :)

Będę zastrzegał sobie prawo do wcześniejszego wglądu w akta sprawy (o ile takowe będą istnieć), coby sprawdzić, czy nic nie zostało przeoczone, a skazany rzeczywiście może lub musi być odjebany. Płatność gotówką, złotem albo amunicją. 500 dolarów (jeśli waluta ta wróci do standardu złota) zaliczki, 1000 po robocie. Będę dostarczał wszelkie uzgodnione wcześniej i uwzględnione w kontrakcie dowody wykonania zlecenia (okazanie ścierwa na życzenie), a w razie potrzeby dopuszczę możliwość przeprowadzenia tortur - ale niezbyt wymyślnych, ani długich. Nie lubię się brudzić :)
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Może powinniśmy założyć podforum "pobożne" życzenia? Bo Patrząc na to co się dzieje, to chyba nie dożyjemy okazji, żeby umrzeć z bronią w ręku broniąc swej własności.

To akurat możesz sobie w każdej chwili załatwić.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
ja stworze swoją drużyne A hehe bedzie można wynająć do rozwiązywania różnych problemów...
 
Do góry Bottom