Szumlewicz oraz inne lewackie przypały

tolep

five miles out
8 556
15 441
^ Nie zauważyłem wcześniej sondy. Z niej dopiero wychodzi że buzfeed to rak.

So, do you think this makeup transformation is right?

39%109.0K votes
No, it's wrong on all levels. They should've gotten a black model.

33%89.8K votes
Yes, it's makeup. They were just showing off their skills.

28%76.9K votes
Meh. It really doesn't bother me.
 

ernestbugaj

kresiarz umysłów
851
3 037
Proszę niech ktoś wytłumaczy temu pan, że Hitler był przeciw dostępowi do broni...
Chyba specjalnie założę Twittera, żeby mu odpowiedzieć.* Rzeczywiście kurwa, Polacy wchodząc do komory gazowej pewnie w duszy dziękowali opatrzności, że ich rozbrojono, bo jeszcze by były miliony takich jak Hitler.

*Żartowałem, szkoda czasu na to ścierwo.
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 101
Dofinansowanie z budżetu Krytyki Politycznej i Ryzyka - czy to są te WASZE sprawy i WASZE państwo?

Jesli nie chcesz finansowania Rydzyka z budzetu panstwa to znaczy, ze jestes KODziarzem/POwcem/zydokomuna/wtyczka Sorosa/wojujacym ateuszem i zwolennikiem UE. Jesli nie chcesz finansowac Krytyki Politycznej/GW to jestes rasista/klerykalem/antysemita/homofobem/naziolem/faszysta i zwolennikiem palenia na stosie za stosowanie kondomow. Jesli sprzeciwiasz sie finansowaniu obu...to jestes tak naprawde utajonym agentem jednej z tych sil albo wogole jestes wariatem.

Source: gadanie z przyglupami na wolnosc24.pl
 

emotrumpostrzał

If you're against necrophilia, you're not liberal"
30
52
Znalazłem ostatnio na jutubku pewien przypadek bardziej psychiatryczny niz polityczny, który sie widać inspirował Krzysiem: (niestety poziom inteligencji nie ten sam)
https://www.youtube.com/user/WestSmykuu
Niektóre z jego pyskówek (wzięte m. in. z komentów pod tym filmidłem: ):
jakis antifiarz napisał:
Powiedział to wszystko śmieć z aspergerem, książkowy przykład psychopatycznego konserwatysty-kapitalisty. Więcej takich jak ty czy korwinków cierpiących z powodu istnienia. prawactwo ośmieszyło swój dystopistyczny światopogląd do końca w momencie wypróżnienia na świat dokonanego przez ich matki. Po latach zaczęło się coś TAKIEGO w tych główkach rozwijać, różnorakie choroby psychiczne, socjopaci, psychopaci, tym jest chorobliwy konserwatyzm i kapitalistyczne bajdurzenie. Chcę dla was wolności wyboru, eutanazja powinna być dla was dostępna nawet pod wpływem chwili, tego wam serdecznie życzę.

jakis antifiarz napisał:
Co teras? Gówno wiesz, jesteś takim debilem, że nie rozróżniasz anarchizmu od nihilizmu, aż mi ciebie szkoda, mentalnie reprezentujesz poziom betonu z Nowej Zelandii. Dorobek innych ludzi, chyba pracobiorców, zapierdalających dorobek innych, nowoczesne niewolnictwo, jesteś posłuszną kurwą systemu. Obiektywizm nie istnieje debilu :V Są tylko kompromisy i subiektywizm. Według twoich kryteriów mogę być najgorszym gównem, ja się tym karmię i jestem z tego dumny, wręcz mogę dzięki temu góry przenosić. To ty się zabij, i to prędko.
jakis antifiarz napisał:
Mam ci się wpierdolić na chatę z żyletkami i ponacinać ścięgna?.
jakis antifiarz napisał:
Takie pierdolenie możesz wsadzić sobie w dupę. Srać na kapitalizm, wszelkie bogactwo winno być równomiernie rozprowadzone.
jakis antifiarz napisał:
Po latach kolonializmu Białych Brytyjczyków nadszedł czas odwetu. Muzułmanie mają prawo do wszystkiego co mają Brytyjczycy, do każdego pierdolonego kawałka ziemi na tej wyspie, a każdy kto twierdzi inaczej, jest jebanym rasistą, ksenofobem i ścierwem, które należy zutylizować.
jakis antifiarz napisał:
Słuchaj prawicowy kurwiu, kolektywizacja była całkowicie konieczna. A biali bogaci ludzie mają obowiązek parować na socjal dla słabszych.
 

chaplean

Well-Known Member
181
427
radek zabłysnął
eXPh1ra.png
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom