Szumlewicz oraz inne lewackie przypały

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 864
12 252
To chyba na serio jest :eek:

Poznajcie "Antyfaceta":
z17007750Q,Marcin-Boronowski-znany-we-Wroclawiu-jako-Antyface.jpg



Wykładowca chodzi w kieckach z powodu ideologii. I słyszy: "Ty je... cioto"

Cały tekst: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,...kach_z_powodu_ideologii__I.html#ixzz3KZc6WfTR
 
T

Tralalala

Guest
Kurwa nie wiem co z tymi "laskami" dzisiaj jest, ostatnio byłem kurwa w sklepie kupić ser i kurwa kątem oka widzę, że jakaś się kręci a więc myślę zerknę sobie a tam kurwa wąsy! Kosmetyczek to one kurwa nie znają czy co? A ten na zdjęciu to już kurwa damska werska chewbaccy(i?).
 

GoldenColt

Well-Known Member
817
3 626
Ten "antyfacet" to jak najbardziej na serio. Słyszałem o nim już dawno temu na jakimś programie w TVN (chyba Rozmowy w Toku czy jakiś inny szajs). Gość promował gender zanim to się stało modne.
 

piezol

Jebać życie
1 262
4 232
Nie wiem czy wiecie, ale szumiego zbanuncjowano na facebooku za szkalowanie papieża :)
Istnieje teraz trollkonto "Piotr Szulmewicz", w posiadaniu śmieszków z JBWA. Zapraszają różnych Dziamborów do znajomych :)
 
T

Tralalala

Guest
Może szumi by założył swoje forum? Tam by sobie robił co chce, a i lib.netowicze by mogli wpaść i poorać, bo nudą kurwa wieje.
 
OP
OP
dataskin

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
Krzysztof Zanussi: Ja wiem, że ten film jest nie na czasie czy też, jak kto woli, pod prąd temu, co teraz modne i o czym robi się większość filmów. Ale spotkała mnie głęboka zniewaga, ponieważ po 40 latach pracy w zawodzie, w trakcie których nakręciłem sporo filmów, po raz pierwszy odmówiono mi wsparcia finansów publicznych.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Lubię, kiedy ujawniają się już całkiem wprost - jako zwykli łajdacy i komuchy. Zanussi, będziesz się w piekle jarał!!
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Jeden z idoli zachodniej postępowej młodzieży Russel Brand, który jest socjalistą, wegetarianinem, sympatykiem "religii wschodu" (homosiem nie jest, ale ze względu na styl bycia gejem można chyba go nazywać ;)) wydał polityczny manifest.
Book_Cover-_Revolution_by_Russell_Brand.jpeg

Czy czegoś to nie przypomina?
images

O co mu chodzi w tym paszkwilu? Wystarczy przeczytać krótki opis.
The author advocates a social revolution wherein, "corporate tyranny, ecological irresponsibility and economic inequality" come to an end. It proposes the eradication of the "nation state", the demise of multinational corporations and the injection of spiritual thought into the structure of society. The book also proposes a "global revolution involving radical wealth redistribution and spiritualism."
http://www.ambrosekane.com/2014/11/...t-murderer-che-guevara-with-jesus-and-gandhi/
Tutaj lewak Brand ujawnia swoich trzech idoli: Che Guevara, Jezus i Gandhi.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 793
8 465
O pracy w Amazonie. Świetny przykład tekstu pokazującego sposób myślenia socjalistów.
Z jednej strony gardzę systemem pracy w Amazonie (stałe monitorowanie, odliczanie sekund na wykonanie zadania, sekciarskie budowanie wspólnoty, wmawianie, że jak przerzucasz paczki to robisz wielkie rzeczy), ale czy takie gówniane firmy jak Amazon, gdzie rotacja wśród pracowników jest duża nie wyrosły m.in. na zdobyczach socjalizmu takich jak płaca minimalna?

Każdy powinien być lewakiem

Tak więc to neoliberalne, antypracownicze (czy, jak byśmy dzisiaj powiedzieli, antyprekariackie) pranie mózgu działa. Zresztą popularność partii o tak groteskowym podejściu do probelmów gospodarczych jak partia Korwina jawnie to pokazuje. Właśnie o tym pisze Woś, mówiąc, że polski pracownik to ofiara syndromu sztokholmskiego, często wspierający tych, którzy go wyzyskują, bo dający się nabierać na propagandę o konieczności obniżania kosztów pracy (już niemal najniższych w UE)
.
 
Do góry Bottom