Szumlewicz oraz inne lewackie przypały

OP
OP
dataskin

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
Trolle z karaczana obrażają Szumlewicza:

comment_1JRwjkYCZIougbuj8GuLFdmCZtyDwGPe.jpg


10639695_875134385853239_3024076380187747989_n.jpg


10614345_415523011933268_4320684098586385723_n.jpg
 
Ostatnia edycja:

military

FNG
1 766
4 727
http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,...8_99_zl_i____nie_schodzi__Piotr_Rogucki_.html

Coma sprzedaje płytę za 8,99, ale nikt nie kupuje - mimo reklamy.

Normalny człowiek doszedłby do wniosku, ze skoro nikt nie bierze za pół darmo, to może gówno nagrali albo złymi kanałami do ludzi idą - może skupic się trzeba na koncertach albo wydawać tylko online, ale nie. Coma dochodzi do wniosku, że ludzie to piraci, nie chcą płacić za muzykę i ogólnie ludzie to świnie bo oni tak się napracowali, a nikt nie kupuje. Co za tępe, że tak zarymuję, chuje.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 772
http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,...8_99_zl_i____nie_schodzi__Piotr_Rogucki_.html

Coma sprzedaje płytę za 8,99, ale nikt nie kupuje - mimo reklamy.

Normalny człowiek doszedłby do wniosku, ze skoro nikt nie bierze za pół darmo, to może gówno nagrali albo złymi kanałami do ludzi idą - może skupic się trzeba na koncertach albo wydawać tylko online, ale nie. Coma dochodzi do wniosku, że ludzie to piraci, nie chcą płacić za muzykę i ogólnie ludzie to świnie bo oni tak się napracowali, a nikt nie kupuje. Co za tępe, że tak zarymuję, chuje.
I wy, biedacy, w tym rozproszeniu.

- Paradoksalnie całkiem dobrze się w nim czujemy. Na przykład bardzo mocno trzyma się scena blackmetalowa, o której istnieniu większość ludzi nie ma nawet pojęcia. Jeździliśmy w zeszłym roku na koncerty z Therionem. Wiesz, ich fani przebierają się za wróżki i karły, a my, jak idioci, wychodzimy na scenę w podkoszulkach i dżinsach. Śmiali się z nas! Wyśmiały nas karły i wróżki w długich skórzanych płaszczach!

No i co oni się tak dziwią? Najwyraźniej karły i wróżki w długich skórzanych płaszczach nie dają się nabierać na niepełnosprawnych muzycznie, co to mają pretensjonalne teksty o niczym, pozujące na nie wiadomo jakie emo-mesedże.
 
OP
OP
dataskin

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
Wiesz, ich fani przebierają się za wróżki i karły, a my, jak idioci, wychodzimy na scenę w podkoszulkach i dżinsach. Śmiali się z nas! Wyśmiały nas karły i wróżki w długich skórzanych płaszczach!
Znak że pora skończyć wątpliwą karierę? O Coma słyszałem ostatni raz jakieś 6 lat temu, ówczesne nastolatki jarały się ich muzyką (w tym - moja 12 lat młodsza kuzynka). Ich czas minął..
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Amel, mówiąc Coma, myślę "Zaprzepaszczone siły Wielkiej Armii Świętych Znaków" - muzycznie jest to bardzo dobre nagranie, a słowa to rzecz drugorzędna. Zwykle Coma gra muzykę, od której uciekam, ale to jedno jedyne nagranie (albo inaczej: jego fragmenty, np. sam instrumentalny finał) dosłownie wyrywają z butów. Rogucki to grafoman, nie cierpię go - z tym się zgadzam. I zgadzam się z postem Military'ego.

 
Ostatnia edycja:
648
1 211
A ja Comę bardzo lubiłem swego czasu. Nie słucham od lat, ale kiedyś słuchałem sporo.

Zaś słowa w muzyce nie są nawet drugorzędne. Jest masa bardzo dobrej muzyki, np. utworów hip-hopowych, do których słowa równie dobrze mógłby napisać pierwszy lepszy smark ze slamsów.

Abstrakcyjne, grafomańskie teksty są w muzyce w pytę. Wśród moich ulubionów wykonawców jest całkiem sporo grafomanów (albo niegrafomanów, piszących teksty, których nie rozumiem, więc na jedno wychodzi...) właśnie.
 

simek

Well-Known Member
1 367
2 121
Ah, Coma, najbardziej kłopotliwy zespół w moim życiu. Jest z nim taki problem, że lubi go niepokojąco dużo fajnych lasek, a ja naprawdę nie wiem co mam powiedzieć jak taka się przyzna; jakbym miał być szczery to musiałbym być niemiły i powiedzieć, że to chujowo i żeby więcej nie poruszała tego tematu :(
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Nie hejtuje ich bo tak naprawdę prawie nie znam. Znajomy się kiedyś zachwycał, puściłem sobie, jednym uchem wpadło, drugim wypadło i tyle, nie rozumiem fenomenu tego zespołu.
 
OP
OP
dataskin

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
Heh.. @Rattlesnake.

To jakiś trollpage?

10372124_324803827725071_3091705221260953445_n.png



"Symbole dodane do naszej listy to:
- Herb Ruchu Narodowego (powód wiadomy)
- Herb Kongresu Nowej Prawicy (krytyka polityki imigracyjnej, posiadamy zdjęcia na których Korwin-Mikke hajluje w studiu telewizyjnym)
- Herb Partii Libertariańskiej (krytykują idee socjalu dla imigrantów)
- Herb Browaru Ciechan (po ostatnich akcjach chyba nikt nie ma wątpliwości dlaczego)
- Znak "Stop islamizacji Europy" (czysta esencja rasowej nienawiści)"
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom