Sroga orka

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Może nie jest to orka jako błyskotliwe riposty, ale spokojna, rzeczowa rozmowa, w której prowadzący po prostu kulturalnie obalił wszystkie tezy etatysty. No ja nie byłbym w stanie wytrzymać cierpliwie bzdur tego grubasa i bym mu napyskował.
Kokesh działa niczym Sokrates ;)

 

senkelp

Member
47
46
Spróbowałby tylko zrobić oficjalnie zdjęcie nawet nie grupce, ale jednemu czy dwóm kibicom pijących piwo nad Wisłą czy gdziekolwiek indziej, taki by dostał wpierdol, że na najbliższe parę lat odechciałoby mu się czynu społecznego. Wielka mi kurwa odwaga fotografować gimnazjalistów czy podpite laski. Tani cwaniaczek na pokaz.
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
ale plus z tego taki, że już cztery razy wpierdol dostał, chociaż nie powiedział, czy to w trakcie jego "akcji" czy ogólnie przez całe życie. Teraz, jak jego gęba stała się rozpoznawalna, to spokojnie może się wyprowadzić z Powiśla, bo go kurwa ktoś zajebie
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
11026064_1598026713766845_5604986924585165763_n.png
 
OP
OP
pampalini

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Nie jest to moze skondensowane do jednego one-linera, ale orka jest sroga tak, ze az mi żal tej feministki momentami:


OMG, mam wrażenie, jakby zabierał dziecku tornister. Jakaś taka niesportowa ta debata - niedopasowane kategorie intelektualne, czy coś. Chyba są jakieś bardziej ogarnięte feministki. Na plus zapisuję jej, że w obliczu klęski kapituluje, zamiast się oburzać i obrażać.
 
D

Deleted member 427

Guest
Pamp, on ją zaprosił, bo wywieszała mu przed chatą tabliczki typu "Stop White Supremacy!"
 

Crov

Well-Known Member
558
1 556
Wrzucam tu, bo nie bardzo wiem gdzie. To nie jest do końca sroga orka, w sensie Hitchens nie jest tutaj szczegolnie brutalny, ale ciekawie tlumaczy dlaczego kobiety są mniej zabawne i rzadziej są zabawne:

 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Hmm, waham się, czy poniższe zasługuje na ten wątek, ale niech będzie. ;)

Putin mówi, jak jest:


imho, już sam punkt pierwszy na początku, to polityczno-marketingowy majstersztyk. :)

Może i facet jest zamordystyczną władczą świnią, ale chyba jest dobry w te klocki... zachodni politycy przy Wołodii to banda chłopców w krótkich spodenkach. Ciekawe co by się stało gdyby Putin mógł rozgrywać potencjałem o skali USA.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Przecież to konserwatywny republikanin, sądze że bliżej mu do PiSu niz libertarianizmu, zawsze mnie dziwią troche takie "oczekiwania" w stylu no tak, ale przecież.. Nie uśmiałem sie dlatego że jest libem, ale dlatego że robi wrażenie całkiem inteligentnego i potrafi ripostować, a o tym jest wątek
 

jkruk2

A fronte praecipitium a tergo lupi
828
2 386
To może jeszcze napiszę za co go lubię:
  • zna się na budowie i pracy mózgu i rozumie, że mózg ze swoją niepowtarzalną budową jest podstawą indywidualizmu
  • ergo: wysoko ceni indywidualizm (→odpowiedź 10 latkowi)
  • jest pro gun...
  • fajnie, spokojnie gada (jak sam twierdzi, osiągnął to dzięki lekturze Księgi Przysłów): tu np. jako celebryta wśród zelotów
  • to niezwykle utalentowany i pracowity człowiek (czarny z Detroit, który został światowej sławy chirurgiem)
Idź do mrówki, leniwcze; przyjrzyj się jej drogom i stań się mądry. Chociaż nie ma ona dowódcy, urzędnika ani władcy, to jednak już w lecie przygotowuje swój pokarm; już w żniwa gromadzi sobie zapasy pożywienia. Jak długo, leniwcze, będziesz się wylegiwał? Kiedyż wstaniesz ze snu? Jeszcze trochę snu, jeszcze trochę drzemania, jeszcze trochę leżenia z założonymi rękami, a twoje ubóstwo niechybnie przyjdzie jak rabuś i twoja nędza jak mąż zbrojny [Prz. 6:6–11]​
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom